הסכם שכירות למסעדה – מה שווה לבדוק לפני?

לרוב בעלי המסעדות החזקות אין הרבה מזומני ​​התחלה, ורבים בסופו של דבר שוכרים את מיקומי המסעדה שלהם. לשכירת מסעדה כמה יתרונות. אינכם צריכים לדאוג לתשלומי משכנתא גדולים או מיסים, או אחזקת מבנים. אז לפני שאתם סוגרים על הסכם – כדאי שתקראו את זה.

הסכם שכירות למסעדה – מה שווה לבדוק לפני? 

לפני החתימה על חוזה שכירות כלשהו אצל משרד עורכי דין כבהה עדי ושות', ​​בין אם לטווח הארוך או לטווח הקצר, עשו שיעורי בית. גלו אם בעל הבית הוא מישהו שאתם רוצים לקיים יחסי עבודה אתו. גלו מדוע החלל פנוי ומוצע לשכירות. לבסוף, גלו אם החלל יעבוד עבור מסעדה.

במשרד או בחנות קמעונאית לשעבר, יתכן ולא יהיו הדרישות הנדרשות למפעל לאכילה או לבוטיק קולינרי כזה או אחר.

לפני שאתם שוכרים מסעדה תקראו את זה 

אם אתם מתכננים לבצע שיפוצים נרחבים למקום, ראשית בררו אם החלל אפילו יעבור בדיקה. הכניסו את מפקח הבריאות וקצין קוד הבניין, כדי לומר לכם בדיוק מה צריך לעשות במבנה. לאחר כל הביקורים הראשוניים, יתכן ותמצאו כי השיפוצים במקום, יהיו יקרים מדי בכדי להצדיק את אותו מיקום מסוים.

ערכו בדיקת רקע של בעל בית והמיקום 

שאלו את הדיירים האחרים בבניין על החוויה שלהם, הן על מיקום הבניין והן על בעל הבית, אם היו בעבר תביעות על ליקויי בנייה. שאלו אם קל לעבוד עם בעל הבית ואם הם מטפלים בבעיות במהירות.

אתה יכולים גם לשאול על היתרונות והחסרונות של המיקום, כמו גם מחשבותיהם על מסעדה חדשה שנכנסת לבניין. כמובן, קחו את כל מה שהדיירים האחרים אומרים עם גרגר מלח. אם הם חושבים שמסעדה היא רעיון פנטסטי, זכרו, זו דעתם ולא עובדה ממשית.

מופע פסלים חיים – על האתגרים

אמנות היא יצירה חופשית שאיננה נתונה לדפוסים קבועים, ולכן היא מצליחה לבטא בכל פעם את השקפת עולמו של האמן המציג את יצירתו. מופע פסלים חיים הינו מופע אמנותי המביא לידי ביטוי את מחשבותיהם של השחקנים, וכך הוא אחד מהאטרקציות המבקשות ביותר בכל אירוע חברתי פרטי, עסקי או ציבורי.

במאמר הבא נבין מיהם אותם פסלים חיים, מהי המשמעות של אמנות ייחודית זו, אילו אתגרים עומדים בפניהם וכיצד מופע כזה יכול לתרום לאירועים.

מהם פסלים חיים?

פסלים חיים הם שחקנים אנושיים המתחפשים באופן מושלם לפסל, כך שממבט ראשון נראה כי מדובר בפסל דומם וסטנדרטי לחלוטין. כמו פסל דומם, גם הפסלים החיים משמשים כמיצג אמנותי בעל ערך ומשמעות, ועצם זה שמדובר בשחקן בשר ודם תורם עוד יותר למשמעות של אמנות זו.

הפסלים החיים יכולים להיות מסוגים שונים ומגוונים, זאת על פי החלטתו של כל אמן המציג את הפסל החי. לכן המשמעות של כל אחד מהם משתנה על פי מראהו והופעתו בפני הקהל, וגם האינטראקציה שהוא יוצר עם הצופים.

כיוון שהם מציגים פסל, עליהם לעמוד ללא תזוזה במשך שעות ארוכות ולעיתים הם עושים זאת במזג אוויר חם או קר במיוחד. אתגרים אלו הם חלק בלתי נפרד מהאמנות שהם מציגים, גם כאשר עליהם לעמוד ללא ניע בזמן שעוברי אורח מנסים להכשילם על ידי מגע, דיבור או כל מעשה אחר שיכול להוציא אותם מאיזון.

מופע פסלים חיים לאירועים

מופעי הפסלים הם אטרקציה ייחודית ומרשימה, ולכן הם מומלצים לכל אירוע וחגיגה. זוהי דרך נהדרת להוסיף צבע וכמובן חלק אמנותי לאירועים פרטיים, עסקיים וגם ציבוריים המתקיימים ברחוב או בשטח פתח אחר כחלק מחגיגות מאורגנות שרשות מקומית עורכת עבור תושביה.

קולינריה בקפריסין שאתם חייבים להכיר

כשמדברים על קפריסין ועל אוכל, כדאי לקחת כמה דברים בחשבון. האוכל בקפריסין הוא משהו מיוחד שרבים נוסעים לשם רק בשביל לטעום אותו שוב ושוב. אף אחד לא מתחרט על הנסיעה לקפריסין אפילו שהיא רק לצורך קולינרי בלבד וללא יותר מדי טיולים.. אז מתי אתם קופצים לאזור?

קולינריה בקפריסין שאתם חייבים להכיר 

אנחנו מכירים את האוכל האמריקאי, את האוכל המרוקאי, את האוכל העיראקי, את האוכל האשכנזי.. כל סוגי האוכל שאנחנו אוהבים לאכול במהלך החיים שלנו, כנראה שבקפריסין הוא תמיד יהיה יותר טוב יותר ומשובח יותר, טעים ויותר ועשיר יותר.

טיול בקפריסין בשנה הקרובה 

אם אתם מתכוונים לנסוע לקפריסין בשנה הקרובה או יחד עם החברה שלכם, לא כדאי לכם לפספס את השווקים המדהימים שקיימים בערים הסמוכות לה ובמגוון הקולינרי המרתק והיפה לעין שרק מקום כמו קפריסין יודע לייצר עבור התיירים שלו.

אתם בטוח לא תתחרטו על הרגע שנסעתם רק בשביל החוויה הקולינרית שיש במקום המדהים הזה.

נופים מעניינים בקפריסין 

כדי לחוות חוויה עילאית ביותר לגוף ולנפש, כנראה שתצטרכו לעשות הרבה יותר מלפתוח את מפות ‏google hearts להתרשם מהנופים השונים שקיימים בעולם כולו.

אם אתם באמת רוצים לעשות את הטיול שלכם למשהו אחר לגמרי שייתן לכם עונג שנים ארוכות, עלו על טיסה לקפריסין ותתחילו להתחבר לטבע עוצר הנשימה שקיים במקום המדהים הזה. יש אפשרות גם להזמין טיולים קולינריים בקפריסין.

לא כולם יודעים אבל גם מסביב לקפריסין קיימים כפרים וערים קטנות אשר מכילות בתוכן מגוון עצום ורחב היקף של נופים ומסעדות קולינאריות משובחות ביותר ואין זה פלא, שמכל העולם מגיעים לארץ הקטנה הזו כדי להתרשם מיופייה וכמובן גם מהאוכל המגוון והמדהים שקיים בה.

המידע באדיבות אתר קפריזה

תוספי תזונה – כמה הם אפקטיביים?

גוף האדם זקוק למספר רב של חומרים ומרכיבים שמאפשרים לו תפקוד תקין. מטבע הבריאה אמור האדם לקבל את כל זה מהאוכל ממנו הוא ניזון. אך כולנו מודעים לכך שכיום קשה מאוד לקבל מהאוכל המעובד והמתועש את כל מה שאנחנו זקוקים לו באמת. מה שמביא למציאות חיים בה נעזרים בתוספי תזונה. מדובר על תחום פורח ומשגשג שמציע אינספור מוצרים מסוגים שונים ומגוונים, הקליקו לפרטים. מספר חברות פעילות בענף והן משיקות מגוון מוצרים כדי להציע מענה לבעיות בריאות, ועל מנת לשפר את איכות החיים של הצרכנים.

האם התוספים אפקטיביים?

כל תוסף תזונה הוא מוצר שבוחרים, רוכשים, משלמים וצורכים. ולכן חשוב לנו תמיד לוודא ולברר כי התוסף אותו אנחנו מתכוננים לרכוש וליטול הינו מוצר אפקטיבי שיביא תוצאות. ואכן, לקוחות רבים שואלים את עצמם האם התוסף מביא להם תועלת? האם נכון לרכוש שוב מוצר מסוים? האם המרכיב הספציפי שהומלץ להם ליטול אכן ישנה את המצב הבריאותי שלהם? התשובה איננה חד משמעית. כי אכן מדובר על תחום שיש בו לא מעט שיקולים כלכליים של החברות הפועלות. ולא תמיד אכן מומלץ מבחינה בריאותית ליטול תוספי תזונה. במקרים רבים הדבר הנכון הוא דווקא להשקיע בתזונה טובה ומאוזנת שכוללת התייחסות פרטנית למרכיבים מסוימים שחסרים לנו.

תוספי תזונה אפקטיביים – כיצד ומתי?

אך כמובן שיש מצבי בריאות רבים בהם תוספי תזונה של קלאב פארם למשל יוכלו לחולל את השינוי לטובה. וזאת במקרים בהם רופא ימליץ על צריכה של מוצר מסוים כמענה לבעיה. במידה והמטופל יצרוך תוסף איכותי ויעיל וגופו יספוג אותו היטב ויגיב כמצופה, התוסף עשוי להיות אפקטיבי מאוד. כי אם הגוף מקבל את המרכיב שהיה בו חסר, יש תוצאות טובות!

הדרכה על פיסול בבצק סוכר

אין שום ספק כי תחום האפייה רק הולך ומתפתח בארץ ובעולם. אם בעבר אף אחד כמעט לא נתן את הדעת על עיצוב של עוגות או פיסול בבצק סוכר, הרי שהיום מדובר על תחומים פופולאריים ונפוצים במיוחד. אנשים רבים מנסים את כוחם בתחום האפייה והקונדיטוריה, הם נהנים מהתהליך ומהיצירות הנפלאות שנוצרות במהלך הדרך. זוהי דרך נפלאה להעביר את הזמן, ליהנות מתחביב טעים ומתוק וכמובן ללמוד כיצד ליצור צורות שונות ועיצובים ייחודיים לעוגה שלכם. הדרכה על פיסול בבצק סוכר, יכולה להתאים לכל אדם שמתעניין בתחום ומעוניין להעשיר את הכישורים שלו. ניתן ליהנות מעיצוב בבצק סוכר בתור תחביב, או לחילופין, להפוך את זה למקצוע. היום ניתן לראות לא מעט דרישה לעוגות מעוצבות, לכן מי שמעוניין ללמוד את התחום, חייב להתחיל בסדנה ייעודית שמלמדת את היסודות.

הדרכה על פיסול בבצק סוכר – פרטים שכדאי לדעת מראש

כאמור, תחום הקונדיטוריה בארץ רק הולך ומתפתח, לכן עוגות שבעבר נחשבו לחגיגיות, נחשבות היום לפשוטות וסטנדרטיות ביותר. היום כל אחד רוצה להרשים את האורחים עם עוגה בעלת עיצוב מיוחד ומקורי, עיצוב שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. אחת הדרכים הפשוטות ביותר להשיג זאת, היא באמצעות פיסול בבצק סוכר. מדובר על דרך נפלאה להבטיח עוגות מיוחדות, מעוצבות ומותאמות אישית לכל אירוע ולכל לקוח. עוגות אלו נחשבות לטעימות במיוחד, הן מחזיקות מעמד לכל אורך האירוע וניתן לעצב אותן בכל צורה אפשרית. למעשה, כל אחד יכול ללמוד את אומנות הפיסול בבצק סוכר, צריך רק למצוא את ההדרכה המתאימה ביותר עבורכם. מומלץ למשל, להירשם לסדנה מקצועית של אדם שמתמחה בתחום, על מנת ללמוד טכניקות מיוחדות, שיטות עבודה מומלצות וכדומה. לאחר מכן, כל אחד יכול להתחיל לפסל בבית וליצור את העוגות הייחודיות לו.

לסיכום, הדרכה על פיסול בבצק סוכר יכולה להתאים לכל אדם שמתעניין בתחום. אין צורך בידע קודם או בניסיון מיוחד, היות וזו סדנת בצק סוכר אישית ומקצועית ומקיפה יכולה לספק את כל הבסיס הדרוש, על מנת להתחיל לפסל בצורה עצמאית. לאחר הסדנה, תוכלו להרשים את האורחים עם עוגות צבעוניות, יצירתיות ומקוריות.

בר אקטיבי לאירועים – למה הוא כל הזמן מרים את האירוע

בר אקטיבי לאירועים הוא בדיוק מה שאתם צריכים לאירוע שלכם. מגוון הסגנונות בברים אלו הוא עצום וכדאי מאוד לראות ולשמוע על ההצעות שיש למקומות המציעים אותם להציע. אז איזה בר אקטיבי אתם רוצים לעצמכם?

בר אקטיבי לאירועים – למה הוא כל הזמן מרים את האירוע

לכל אירוע יש את הייחודיות שלו. אם זה בסגנון האולם או בעיצוב השולחנות וכמובן בטיב האוכל המוגש בו. בר אקטיבי כמו קישור https://dreamteambar.co.il/page20.asp הוא משהו מאוד חדש בעולם הקולינרי אך בעיקר בעולם הזה של האירועים.

חתונות נעשות בקפידה רבה ורבים מהאנשים שעורכים אירוע כזה או אחר, הופכים את העולם כדי למצוא איזה משהו ייחודי וחדש, להרים איתו את האירוע. בר אקטיבי הוא בדיוק מה שאתם מריכים לאירוע מושלם.

איך אפשר להפוך אירוע למושלם? 

ישנם כמה דרכים שבהם נוכל להפוך את האירוע שלנו ליותר ויותר מושלם. אם זה בעיצוב הפרחים שיש בו או בעיצוב הווילונות המסוגננים באולם ועד לכל מה שקשור לאוכל המוגש בו.

בר אקטיבי של דרים טים בר הוא פתרון מושלם לכל מי שרוצה להפוך את האירוע שלו למשהו אחר לגמרי ולגרום לאורחים להרגיש כאילו הם נמצאים באירוע הכי נוצץ שהם היו בו מעולם.

במה כדאי להשקיע בחתונה? 

דרכים רבות יש להשקיע בהם בכל מחה שקשור לחתונה אך לא דווקא. גם בבריתות או בבר מצווה ובת מצוות, ניתן להפוך אותם למושלמים בהחלט. איך עושים את זה? פשוט מאוד; 

הזמנה של בר אקטיבי, יכול להיות ההבדל הגדול בין אירוע משעמם וצפוי לבין אירוע נוצץ שהאורחים שלכם ידברו עליו למשך שנים רבות – זה כנראה כבר סיבה טובה לבר אקטיבי באירוע המיוחד שלכם.

משלוחים למסעדות: מה חשוב לדעת לפני שפותחים מערך משלוחי אוכל

בימי הקורונה למדו בעלי מסעדות ובתי אוכל שונים, עד כמה חשוב שיהיה לבית העסק שלהם מערך משלוחים שיאפשר להם להגיע לכל מקום ולספק אוכל ללקוחות שמזמינים דרך הטלפון או באינטרנט, אם הם לא יכולים להגיע אליהם, מסיבה כזו או אחרת. כעת זה הזמן ללמוד איך בונים מערך משלוחים בצורה אופטימאלית.

טיפים לבניית מערך משלוחי אוכל

מהירות

הדבר החשוב ביותר שבעלי מסעדות, בתי קפה ובתי אוכל צריכים לחשוב עליו הוא, כיצד מקימים שירות משלוחים מהיר, כזה שמאפשר להם לקבל הזמנה ותוך זמן קצר להוציא אותה אל הלקוח. מעבר לעניין של המהירות, הרי חשוב שהשירות יתבצע בצורה אמינה, כלומר לספק טווח זמן הגיוני ולעמוד בו.

לעבוד מול קהל רחב

בדומה למצב בו לקוחות מגיעים אל בית העסק בשביל להזמין אוכל ולשבת במקום, הרי שכך גם במקרה של משלוחים, הצוות במקום צריך לדעת איך לעבוד מול קהל רחב ולהיות מסוגל לספק מנות לכל הפונים בצורה איכותית, מהירה וטובה.

זמינות

הכוונה לייצר מערך שאפשר להציע משלוחים באופן זמין לאורך כל שעות הפעילות, ללא שום מגבלה, וכן רצוי לייצר תיחום של אזור, על מנת שלא יווצר מצב ששליחים יצטרכו לבלות זמן ניכר על הכביש לצורך ביצוע משלוחים למקומות מרוחקים, מה שיכול להיות מאוד לא משתלם מבחינה כלכלית.

מערך שליחים ומוקדנים

כל בעל עסק שרוצה להוציא משלוחים צריך להחליט, האם לעשות זאת על ידי העסקת מוקדנים מטעמו ושליחים שיעבדו כשכירים, או להשתמש במיקור חוץ. מצד אחד, ייתכן מאוד והעלויות יהיו גבוהות יותר באופציה הראשונה, אך הם יהיו זמינים יותר מאשר באופציה השנייה.

הזמנות ממקורות שונים

הכוונה היא, שיהיה ניתן לבצע משלוחים לא רק דרך הטלפון אלא גם דרך האינטרנט, באמצעות אתר, עמוד פייסבוק או באמצעות אפליקציה.

המשלוחים הם חלק בלתי נפרד מהעסק

הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור, המשלוחים הם חלק בלתי נפרד של העסק, אי אפשר להתייחס אליהם בצורה נפרדת. לכן בכל תהליך עבודה, צריך לקחת אותם חשבון.

קייטרינג חלבי כשר – 4 מנות כשרות, חלביות ומעולות!

מתכננים אירוע? מעוניינים לארח חברים לארוחה טעימה? בעבר, אירועים יוקרתיים נחשבו לכאלה רק במידה והוגשו בהם מנות בשריות. אך כיום, ניתן למצוא קייטרינגים חלביים של הולי בייגל שמציעים מנות גורמה אף מבלי לשלב בהן בשר.

להלן פירוט של 4 מנות חלביות מעולות –

 1. כריך טעים – לכל אחד הוא מתאים

ניתן למצוא מגוון גדול של לחמים שמיועדים למילוי כגון בייגלים בצורות שונות, לחמניות ממגוון סוגים וכמובן באגטים פריכים. האופציות למילוי הכריכים הן גם כמעט ולא מוגבלות – החל מגבינות, רטבים וממרחים שונים ועד למגוון ירקות, דגים כבושים או מעושנים, סלטי ביצים ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.

 1. מהי הפסטה שלך?

מנת פסטה טובה יכולה להשביע ממש כמו ארוחה שלמה. כמובן שלא מדובר על פסטה מבושלת במלח בלבד, אלא על פסטה חלבית משובחת. את הפסטה הזו מכינים לרוב עם פטריות ורוטב שמנת בתוספת של גבינות טעימות, אך בהחלט ניתן למצוא גם פשטידות פסטה עם ירקות, פסטה בתיבול פיצה וכן הלאה.

 1. דג טרי הוא טעים ובריא

מנות דגים נחשבות לקלילות יותר מאשר מנות בשריות או חלביות, אך בדרך כלל ניתן יהיה למצוא אותם במסעדות חלביות יותר מאשר במסעדות בשריות. מנת דגים משובחת היא בהחלט טעימה מאוד ובמיוחד כאשר מכינים אותה כמו שצריך – עם דגים טריים, תבלינים איכותיים, ירקות שמטופלים בצורה נכונה ורטבים חריפים ומלאי טעם.

 1. מנת הדגל החלבית – פוקצ'ה

אחת מהמנות החלביות המוכרות יותר היא הפוקצ'ה. היא אומנם דומה מאוד לפיצה, במראה הראשוני שלה, אך היא לגמרי לא פיצה… בעבר היו מורחים על הפוקצ'ה רק שמן זית ומלח, אולי גם מעט עשבי תיבול, אך כיום, ניתן למצוא אותה עם מגוון של רטבים ותוספות מעל, ממש כמו הפיצה, ראו כאן.

 

פרוביוטיקה ודיאטה

היום לא מעט אנשים בוחרים לצרוך באופן קבוע פרוביוטיקה, היות וההשפעות הבריאותיות שלה כבר ידועות ברבים. לא מעט אנשים טורחים לצרוך מנה יומית, על מנת לשפר את רמת החיים שלהם. ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של פרוביוטיקה, המיועדת לכל מצבי החיים השונים. למשל, ניתן למצוא פרוביוטיקה המיועדת לנשים בגיל המעבר, לנשים בתקופת ההיריון, לכל מי שיש לו בעיות עיכול, לילדים וכדומה. סוגי החיידקים הינם רבים ומגוונים, ולכן חשוב לצרוך את הפרוביוטיקה המתאימה ביותר למצב שלכם. למעשה, נמצא אף קשר בין פרוביוטיקה ודיאטה, היות ואין זה מספיק לצרוך רק פרוביוטיקה, אלא חשוב גם להקפיד על תזונה נכונה ומאוזנת.

פרוביוטיקה ודיאטה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

תזונה העשירה בחומרים משמרים, פחמימות ריקות ושמרים, עלולה להגביר את הנוכחות של פטריית הקנדידה, אשר יוצרת בעיות רבות הן במערכת העיכול. היום ניתן למצוא לא מעט אנשים הסובלים מבעיות שונות, כגון גזים, שלשולים, עצירויות, נפיחות וכדומה. תופעות אלו נוצרות לרוב כתוצאה מנוכחות מוגברת של פטריית הקנדידה. מדובר על פטריה שנמצאת באופן טבעי הן במערכת העיכול והן באזור הנרתיק של האישה, אך בעקבות תזונה לא מאוזנת, הכמות שלה גדלה ויוצאת מפרופורציה. מאכלים כגון שמרים, חלב ומוצריו, לחם לבן, אורז לבן, סוכר וכדומה, הינם מוצרים המעודדים את התפתחות הקנדידה. אך מי שיקפיד על תזונה בריאה יותר, בתוספת של מנת פרוביוטיקה טבעית, יוכל לאזן את פלורת החיידקים שלו וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

לסיכום, פרוביוטיקה ודיאטה קשורים זה לזה, היות ומדובר על שני הצדדים של אותו המטבע. אין טעם לצרוך פרוביוטיקה, מבלי לשנות את התזונה, היות ותזונה המבוססת על מזון מעובד ועשיר בסוכר, מפריע לפעולת החיידקים ומעודד התפתחות של קנדידה, המתחרה עם חיידקי הפרוביוטיקה.

קראו גם על: סולגר

משלוחי בשר טרי בגוש דן בימי הקורונה

אין ספק כי משבר הקורונה השפיע בצורה עמוקה על כל האספקטים בחיים שלנו. אנשים שהיו רגילים לסדר יום עמוס ולחוץ המתוכנן על הדקה, מצאו את עצמם מתעוררים ב- 11 בבוקר ולא יודעים מה לעשות עם עצמם. בתי הקפה נסגרו, מקומות הבילוי נסגרו ורוב האנשים נאלצו למצוא דרכים חדשות להעביר את הזמן הפנוי שלהם. אחד העיסוקים הנפוצים ביותר בתקופת הקורונה, הוא ללא ספק הצורך לבשל ולאפות. היות ולא ניתן לאכול בחוץ, יש צורך להשקיע בארוחות ביתיות טעימות ומפנקות במיוחד. מסיבה זו בדיוק, כדאי להכיר את אופציית משלוחי בשר טרי של קצביה בגוש דן בימי הקורונה, היות וזוהי דרך נפלאה להשיג את חלקי הבשר המשובחים ביותר, במחיר נוח ומשתלם עד הבית.

משלוחי בשר טרי בגוש דן בימי הקורונה – הפתרון האידיאלי לכל חובבי הבשר

בתקופה הנוכחית מומלץ להמעיט ככל האפשר את היציאה מהבית ואת המגע עם אנשים אחרים, דבר שהגביר בצורה ניכרת את הצורך במשלוחים. אנשים רבים יעדיפו להזמין משלוח עד הבית, במקום להסתכן בהדבקה בזמן ההמתנה בתור בחנות. הדבר נכון כמובן לגבי משלוחים מהסופר, משלוחי ירקות אורגניים וכמובן משלוחי בשר טרי ואיכותי. היום אין שום צורך להסתפק בבשר בינוני, היות וניתן להזמין נתחי בשר משובחים ועסיסיים עד הבית ואפילו לעשות מנגל ביתי. זוהי הזדמנות נפלאה לפנק את בני המשפחה בעל האש חגיגי או בארוחה בשרית מפנקת ועשירה. ניתן להזמין סוגי בשר שונים, כולל כנפיים, שיפודים, פרגיות, לבבות, נתחי פנים, מוצרים טחונים ועוד.

לסיכום, משלוחי בשר טרי בגוש דן בימי הקורנה מהווים את אחד הגורמים המשמחים ביותר עבור לא מעט אנשים. זוהי הזדמנות טובה להתפנק במנגל חגיגי, להשקיע בארוחה עשירה ומגוונת וכמובן להתענג על הטעם המשובח של הבשר.

 

משלוחי פירות – למה כולם אוהבים את זה?

משלוחי פירות הפכו לדבר הנכון ביותר עבור מי שרוצה להעניק שי מרגש מקסים טעים וצבעוני. סלסלות פרי מעוצבות הפכו לפופולאריות בעשר השנים האחרונות והן מכילות פירות חתוכים בעונה, כמו למשל פירות הדר, פירות טרופיים ופירות מיובשים בחורף, או פירות אקזוטיים כמו קרמבולה, קיווי, בננות ושאר פירות צבעוניים ומדליקים בקיץ. חנויות און ליין למשלוח מגשי פירות מספקות בדרך כלל פירות חתוכים, מעוצבים ובעונה שמוגשים כשהם כיפיים ונגישים לאכילה. המגש מלא כול טוב ונשלח לכל מקום במהירות. לכן חשוב לבחור משלוח און ליין מושלם ומומלץ. אבל למה כולם אוהבים את המגשים המפנקים? הנה מספר סיבות: 

שי צבעוני ומרשים

מתנה מרשימה, מלאת צבע, טרייה ובריאה מהווה פינוק עבור כל אחת ואחד. כולם אוהבים פירות מתוקים וכולם ייהנו משי מלא בכול טוב וצבעוני כמו בלינק

הבריאות היא מעל הכול

מי שאינו רוצה להעניק יין או שוקולדים, שלא תמיד טובים לבריאות, יוכל לבחור בסלסלת פרי מלאה בוויטמינים שנחוצים לגוף. בכך למשל רבים בוחרים בשי מקורי ליולדת שנחשב מלא בריאות, טעם וויטמינים. 

קינוח נהדר לאירועים

גם בעת אירועים משמחים כדאי להעניק מגשי פירות מעוצבים משום שהמגש יהווה מקור נפלא לקינוח בריא ומתוק. השי מתאים לבר מצווה, לבריתות, לימי הולדת, ארוחות חגיגיות, מסיבות חברה והרמות כוסית. 

מתנה כיפית ומפנקת

לא צריך לתאר יותר מידי את התחושה הכיפית בזמן שמקבלים משלוח פירות מרהיב. פרחים, שוקולד, זר עוגיות או יין – גם הם תמיד משמחים. אבל אין כמו מגש פירות מרהיב ומלא צבע כדי לשמח אחרים כמו במעמד הענקת משלוח פירות ליולדת למשל. אז זה הזמן להזמין משלוח פירות מעוצבים עבור כל אחת ואחד שאתם רוצים לשמח! 

 

שידרוג המסעדה עם תוכנת ניהול

ניהול מסעדה, בכל סדר גודל, בין אם מדובר במסעדה גדולה או קטנה, זה לא דבר פשוט, לא דבר זניח. יש לא מעט דברים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון. החל מעובדים, ספקים, מלאי, לקוחות, רשויות ועוד. 

על מנת שנוכל לנהל את המסעדה שלנו בצורה טובה, בצורה נכונה ואחראית, אנחנו חייבים להשתמש בכלים הנכונים. לשם כך בדיוק, יש תוכנת ניהול שמספקת לנו את האמצעי הטוב ביותר לניהול מסעדה, בין אם יש לנו מסעדה גדולה עם עשרות לקוחות ביותר או אפילו יותר, ובין אם מדובר במסעדה קטנה, שעובדת על כמות קטנה יותר של לקוחות. 

לפני שנסביר מה בדיוק התוכנה נותנת לנו, חשוב להדגיש, אם אנחנו מבקשים לעבוד עם תוכנת ניהול למסעדות, חשוב מאוד, שאנחנו נדע להתאים את התוכנה לצרכים שלנו. אין טעם לרכוש תוכנה שמספקת לנו יותר או פחות פרמטרים ממה שאנחנו צריכים, וכן, אין טעם לעבוד עם תוכנית שלא תייעל עבורנו את צורת העבודה. אנחנו חייבים להשתמש בתוכנה מותאמת לסוג המסעדה שלנו. 

כיצד בוחרים את התוכנה הנכונה

ראשית, אנחנו צריכים לאפיין את הצרכים שלנו. כלומר, אנחנו צריכים לדעת מה בדיוק אנחנו צריכים. זאת נוכל לעשות אם נבין מה הם הצרכים של המסעדה שלנו. למשל, איזה מידע אנחנו צריכים להחזיק, איך אנחנו יוצרים מערכת שתוכל לתת לנו תמונה מלאה על העבודה מול ספקים, לקוחות, עובדים וכדומה וכמובן למצוא קופה ממוחשבת למסעדה שתענה על כל הצרכים הכספיים. 

שנית, אנחנו צריכים לבחור תוכנה שיהיה לנו קל להתנהל מולה באופן טכני. כלומר שנוכל למצוא כל דבר, לעבור ממסך למסך, דברים בסיסיים או מורכבים יותר. 

שלישית, אנחנו צריכים לדעת איך נוכל לשמור את המידע ולגבות אותו, יתרה מזו, איך אנחנו יכולים לעבוד עם הנתונים שהתוכנה מייצרת או שומרת עבורנו, גם כשאנחנו לא במסעדה. 

 

איך יוצרים בצק רבוך?

כל אדם אשר אוהב לאפות, יודע כי כיום ניתן לאפות ממגוון סוגים שונים של בצק, כאשר כל בצק משמש עבור מאפים אחרים. בעוד שישנם אנשים אשר אין להם מידע רב מדי אודות סוגי הבצק השונים והם נוטים למחזר מספר סוגים שהם מכירים, ישנם אנשים המעוניינים להכיר לא מעט סוגים שונים של בצק, אשר מהם ניתן להכין מגוון מאכלים טעימים ומשובחים, ראו דוגמא. אחד מסוגי הבצק אשר לא מעט אנשים תוהים כיצד מכינים אותו הוא: הבצק הרבוך.

מהו בצק רבוך?

בצק רבוך הוא בצק אשר מבשלים אותו ולכן הוא קרוי כך, מלשון: רביכה. את הבצק הרבוך מכינים מקמח, נוזל, שומן וביצים. הנוזל הרלוונטי לבצק מעין זה יכול להיות: מיץ, מים, חלב, שמנת מתוקה או כל נוזל אחר. חשוב לזכור שהנוזל שתבחרו הוא זה שישפיע בסופו של דבר הן על המרקם הסופי של הבצק והן על טעמו הסופי. הקמח אשר משתמשים בו עבור בצק רבוך הוא קמח רגיל, כאשר לעיתים מוסיפים לו אבקת אפייה. השומן הרלוונטי עבור בצק רבוך יכול להיות שמן, מרגרינה או חמאה. כמובן שמלבד המרכיבים של הבצק, על מנת שהוא יצא הכי טוב שאפשר, חשוב מאוד להקפיד על הכללים הרלוונטיים להכנתו.

כיצד יוצרים בצק רבוך?

בכדי ליצור בצק רבוך בצורה הטובה ביותר, ראשית כל יש להביא לרתיחה טובה את הנוזל אשר בחרתם ליצור ממנו את הבצק וכן את השומן שבחרתם לשלב בבצק. המטרה היא להמיס את השומן במהלך ההרתחה לחלוטין. כמו כן, יש להנמיך לאחר מכן את להבת הגז למינימום וזאת בכדי שתוכלו להוסיף את הקמח. לאחר הוספת הקמח יש לערבב בצורה הטובה ביותר עם כף עץ את הבצק עד שהוא נפרד מהדפנות. לאחר מכן מעבירים את הבצק למיקסר בכדי לעבד אותו ולקרר אותו ורק בסוף מוסיפים את הביצים.

חשוב מאוד לדעת שלא קל להכין בצק רבוך ועל כן, בהחלט כדאי ללמוד כיצד להכין אותו מהטובים ביותר בתחום במסגרת סדנת אפייה עם לייזה תובל.

 

דווקא בימי קורונה – גני אירועים

כמעט ללא הודעה מראש, אנחנו חווים בחודשים האחרונים רצף אירועים קיצוני ושונה מכל מה שהכנו, אשר משפיע גם על עולם הפקות האירועים. מגפת הקורונה למדה אותנו מה הוא בידוד ועד כמה כל הפעילות הכי שגרתיות שלנו, כמו חתונות ואירועים משמחים, תלויים בבריאות של כולנו. ואולם, דווקא בעת זו, יש מקום לחשוב על סיבות משמחות לעבור את תקופת הבידוד. ולכן, זוגות צעירים רבים מתחילים לתכן את אירועי החתונה שלהם, ופונים לקבל הצעות מחיר מגני האירועים השונים.

> בדקו גני אירועים באתר טנקום https://10comm.com/places.php?cat=2

איך לבחור גן אירועים בימי הקורונה?

במיוחד אל מול ההמלצה של מדרש הבריאות לשמור על מרחק של שני מטרים, הופכים גני האירועים לבחירה אטרקטיבית מאוד אצל זוגות שעתידים להינשא בחודשים הקרובים. כדי לבחור גן אירועים איכותי ומקצועי לחתונה שלכם, אתם רוצים קודם כל לבחון את מכלול השירותים שמעניק צוות החברה. בין היתר, עיצוב האולם ומראה הגן עצמו. סוג האירוע וכמות האורחים, אפשרויות הקייטרינג וזמינות התאריכים. כל אלו הם פרמטרים חשובים וחיוניים, אותם רצוי לברר בשיחות הראשונות עם צוות המכירות. כמו כן, אתם רוצים למצוא גן אירועים כמו בלינק שיכול להציע לכם מנות בעלות נוחה לתקציב שלכם. כמובן שאם כל התנאים מתאימים, רצוי לעגן בחוזה את עניין הביטול בעקבות השפעות המגפה, כדי לצמצם סיכונים לביטול אירוע ללא יכולת לקבל החזר כספי.

מוצאים סיבה לעבור את התקופה הקשה

בתוך כל חוסר הוודאות והצורך להישאר ספונים בבתים, אתם יכולים להשתמש בהכנות לחתונה שלכם כנקודת האור והעניין שתלווה אתכם לאורך הדרך. אמנם לא מדובר על החתונה המושלמת, ויש סיכוי שההגבלות יפגעו גם בכם, אבל אתם רוצים לעשות כל שביכולתכם כדי להנות מהתקופה המרגשת ולהתחתן באהבה ואושר.

100 מתכונים בריאים – אוכל בריא לעתיד טוב יותר עבורנו ועבור ילדינו

אחת הבעיות איתן מתמודדים הורים רבים, בוודאי לילדים קטנים, היא היכולת לספק להם מתכונים עם מרכיבים טעימים אך בריאים. זה לא פשוט למצוא מתכונים כאלה וכן לגרום לילדים לאהוב את התוצר הסופי, את המנה הבריאה.

צריך לומר, היום הרבה יותר קל מאשר בעבר למצוא מתכונים בריאים. הן בזכות האינטרנט והן בזכות העובדה, שכיום יש הרבה יותר מודעות לעניין, הן בקרב אנשי מקצוע שמספקים את אותן מנות, וכן על ידי הורים אשר מודעים יותר לנושא, שמים הרבה יותר דגש הן על המרכיבים של כל מנה וכן על כך שבכל ארוחה יהיו מנות בריאות שאכן ישביעו את הילדים.

לפני שנסביר איך אפשר להכין מנות בריאות ממרכיבים שונים, כמו למשל שמן של עץ הזית או מקורות אחרים, צריך להסביר את החשיבות הרבה של שימוש במתכונים בריאים, במיוחד בקרב ילדים.

אצל מבוגרים, זה הרבה יותר פשוט. הם יותר מודעים לעניין, הרבה פעמים גם אם הם צורכים אוכל לא בריא על בסיס קבוע, הרי שמספיקה פגישה אחת עם רופא שימליץ ואף יורה להם לעבור לתפריט בריא, בשביל שזה ישתנה. אצל ילדים זה לא בהכרח כך, גם בגלל שאנחנו לא תמיד יודעים מה הם צורכים בבית ספר ובמקומות אחרים, אנחנו צריכים לייצר אצלם את ההרגל לאכול בריא ונכון, וכן אם לא נקפיד על אוכל בריא מגיל צעיר, זה עלול להשפיע על הבריאות שלהם בהווה ובעתיד.

איך יוצרים אוכל בריא למבוגרים ולילדים

בשביל להשתמש נכון במתכונים שנחשבים בריאים, צריך להקפיד על כמה דברים, ראשית, יש להקפיד על שימוש במרכיבים בריאים. לא משנה מה אנחנו מבקשים להכין לנו או לילדים שלנו, הרי שאנחנו חייבים שזה יהיה עשוי ממרכיבים בריאים. אנחנו לא יכולים להכין מנות אשר יהיו עשויות ממרכיבים לא בריאים, ובכך למעשה נפספס את הרעיון המהותי של צריכת אוכל בריא.

שנית, אנחנו צריכים להקפיד לא רק על מנות בריאות, אלא מעבר לכך שבין לבין, כלומר בין הארוחות, הילדים וגם אנחנו, לא נצרך אוכל שאיננו בריא. אין היגיון לצרוך אוכל בריא בארוחת צהריים ואחרי זה לאכול מנות לא בריאות.

שלישית, עלינו להקפיד על ארוחות מסודרות במינון נכון. זה לא מספיק רק לאכול בריא, גם צריך לאכול במינון נכון, ובצורה מסודרת, בוקר, צהריים וערב. כך גם יוצרים הרגלי תזונה נכונים אצלנו ואצל הילדים שלנו.

כשאנחנו מדברים על מרכיבים בריאים למנות ולארוחות בכלל, הכוונה היא למרכיבים שיש בהם את כל מה שהגוף שלנו צריך. זה אומר פחמימות מורכבות, איכותיות, חלבונים, ברזל, מינראליים, ירקות, פירות, שמן זית, סידן. דברים שיכולים באמת לחזק את המערכת החיסונית, מערכת השרירים, לעזור לעור, לרקמות ולחלקים אחרים בגוף.

מכולת שכונתית מעוצבת – כיף לחזור לקנות!

אולי לא כולם רואים חשיבות בעיצוב המכולת השכונתית. כי אליה נפנה בעת הצורך – בגלל הקרבה לבית והמהירות בה אנו יכולים לערוך בה קנייה. אבל למען האמת אי אפשר להשוות בין מכולת שכונתית מעוצבת במקצועיות, לבין כזו שמנסה למצות את השטחים ואת הפינות בצורה חובבנית. כי לפני הכול ואחרי הכול מה שחשוב לנו כבעלי מכולת זה להעניק ללקוחות שלנו חווית קניה נעימה ונוחה. כזו שתגרום להם לבחור בנו שוב ושוב, ולערוך דווקא אצלנו את הקניות שלהם. אפילו אם בצרכנייה הגדולה המחירים זולים יותר, או שיש שם מבחר גדול יותר. המציאות מוכיחה ששיקולי נוחות וחווית קניה הם חלק בלי נפרד מהבחירה של הלקוח שלנו.
מידע נוסף אודות תכנון מסחר קמעונאי תוכלו למצוא באתר של יריב בן אהרון!

מה הכוונה מעוצבת?

מכולת שכונתית מעוצבת הינה מכולת אשר עוצבה בידיים מקצועיות של אדריכל. הבדל מהותי קיים בין חנות מכולת שמילאו אותה בלי תכנון מעמיק, לבין מכולת שאדריכל ומעצב פנים עיצב אותה. ראשית מבחינת הנראות. חנות מעוצבת היא חנות שהמראה שלה נעים ויפה יותר. המקום נראה מאוורר ומרווח יותר ונעים לערוך בה קניות. כמובן שגם לעובדי המכולת העבודה תהיה נוחה ונינוחה יותר. כמו כן יש לזכור כי מכולת שכונתית מעוצבת הינה מכולת אשר לכל מוצר ופריט יש מקום מתוכנן היטב. הכול נלקח בחשבון מראש ואין אלתורים. המידוף מותאם היטב למטרה, כל מוצר ממוקם במקום הראוי לו, וכך ניתן לנהל טוב יותר את הסחורה ולשלוט על המלאי הקיים.
בלינק זה תוכלו לקרוא בצורה רחבה יותר על עיצוב מכולות!

העיקר שכיף לקנות!

אין ספק שהלקוחות הם מרכיב משמעותי מאוד מפעילות העסק שלנו. כי הם אלו שמחזיקים את העסק ורק הם מהווים את זכות הקיום של העסק. ולכן אי אפשר לוותר על עיצוב מקצועי ומאפשר. כי רק חנות מכולת שעוצבה היטב, רק חנות שבה המוצרים מאורגנים בצורה הנכונה, וכל מי שנכנס לחנות חש כי הוא הגיע למקום מושקע שקל ונעים לערוך בו את הקניות – תהיה חנות מוצלחת שמושכת אליה קונים. כל בעל עסק וכל מי שמנהל מכולת או חנות שכונתית חייב למצוא דרך להנעים ללקוחות שלו את חווית הקניה.

סושי פירות

מחפשים סושי פירות בריאים העשירים בויטמינים ומינרלים שישאירו אתכם עם טעם של עוד?

הגעתם בדיוק למקום בו תמצאו את סושי פירות הטוב ביותר בשוק הישראלי!

רוצים להפתיע את סבתא לקראת ט"ו בשבט במשלוח מיוחד של פירות בתצורה מיוחדת וייחודית?

לציון חג זה אתם אוכלים פירות ובמיוחד את 7 המינים, תמרים, ענבים, תאנים, רימונים ושאר פירות טעימים ומזינים במיוחד.

סושי פירות טריים – ללא גלוטן וטבעוני: הקינוח המושלם לכולם

מתכון הסושי הפירות הקל שלנו נעשה על ידי המומחים שלנו בתחום ומבטיח תצורה מושלמת וטעם מושלם בו בזמן. עם עטיפות סויה צבעוניות וללא אורז, אלא עם מגוון הפירות הטעימים ביותר בעונה.

מגוון של גלילי סושי פירות טריים טעימים עטופי קוקס נימוח וטעים במיוחד

בלילת הקוקוס המבושלת מחליפה את האורז ונותנת טעם ייחודי ומושלם לסושי המושלם. מגוון של גלילי סושי פירות טריים טעימים שיעשו את הרושם הרב ביותר על האורחים שלכם.

באיזה פירות תתקלו כשתטעמו את הסושי פירות שלנו?

תותים, קיווי, בננה, רימונים, חמוציות מיובשות, אפרסמון ותמרים. תוכלו לבקש התאמה אישית לסושי שיתאים בדיוק אליכם. פירות יבשים מתאימים במיוחד, ותוכלו לבקש לשלב אותם כאוות נפשכם. לחצו כאן כדי להוסיף גם סלסלה צבעונית של פירות טריים ומתוקים.

קינוח סושי פירות טריים – הטעים ביותר והאהוב עלינו

מנגו , אננס, קיווי, תות, פטל. בחר פרי שאתה אוהב כולל בננה, תפוז, אפרסקים, פירות יבשים ואנחנו כבר נדע איך לשלב את כלל הפירות עם מגוון הטעמים לסושי המושלם בעבורכם, בהתאמה אישית מושלמת לכם.

הזמינו עוד היום את מגש הסושי המתוק והבריא שלכם, שכולל את כל הטעמים שאתם אוהבים במארז יפייפה שישאיר אתכם עם טעם של עוד ובאווירה חגיגית במיוחד, מושלם לכל אירוע וכמתנה לכל יום הולדת או לידה.

משלוחים במודיעין – למה עדיף להזמין משלוח

קל ונוח – הכי קל והכי נוח

בדרך כלל הזמנת משלוח נשלחת יחד עם משלוח סחורה כך שהאדם שקיבל אותם יכול לאמת שהמסמך משקף נכון את הפריטים שקיבל בפועל.

כמובן שלמרות שהמשלוח יכול להוות נקודת נוחות עילאית בלי לצאת מהבית מבלי להתאמץ כל משלוח יגיע אליכם במהירות.

אמנם הישראלים מתעקשים ברובם להמשיך לעשות קניות בסופרמרקט ובמכולת – במקום להזמין אונליין ולקבל משלוח הביתה. אבל במודיעין הישראלים הבינו את חשיבות זמנם היקר  ומעדיפים את המשלוח על פני בזבוז הזמן המתמשך בסופר ובקופות. 

מה עדיף, להזמין משלוח או להגיע פיזית למסעדה?

כמובן שתלוי במוד ובשעה, תלוי בהמון גורמים, אם הנסיבות מצביעות על שעת לילה מאוחרת ועייפות מצטברת התשובה היא חד משמעית: משלוח!

עדיף להזמין משלוח הביתה

אתם יכולים להזמין הכול אפילו תוך כדי ישיבת העבודה עצמה, אפילו מהדרך הבייתה, אפילו מהדרך לעבודה. כל זמן מתקבל למשלוחים או פניה אל תחנת מוניות במודיעין בלינק. אז למה שלא תעשו את זה מיד פעם דרך הטלפון או דרך האתר. 

משלוחים ממסעדות מודיעין

אתם לא חייבים להזמין רק פיצה משלוחים אלא תוכלו גם לבחור לעצמכם סטייק,  פרגיות, סלט חלומי או כל חלום אחר להשבעת התיאבון.

עדיף יהיה להזמין משלוח של מנות רק ממסעדה שהשליח שלה באמת יגיע מהר

הזמנת אוכל במהירות ובקלות. כל המסעדות בעירך מודיעין. העיר מודיעין ידועה בכבישיה הריקים והנסיעה המהירה ממקום למקום. לכן המשלוח שלכם יגיע חם וטעים במהירות העילאית. כל המסעדות שעושות משלוחים זמינות לך במודיעין עירך. 

הכי פשוט להזמין משלוח במודיעיןֿ מהירות ואמינות מובטחים.

סטייקים מפנקים? הגיע הזמן לרענן את בלוטות הטעם שלך.

לא משנה אם אתה מוכר דגים, מעצב עוגות שמטפט את היצירה המותאמת אישית האחרונה שלך או יזם גלידות מלאכותי המספק את הטעמים המקומיים שלך – העסק שלך תלוי בסחורה המגיעה טרייה ביום שהם מוזמנים אל הלקוחות שלכם

כשאתה שולחים אוכל מתכלה אתם עומד בפני כמה אתגרים, כמו טמפרטורות קיצוניות, לחות. אך בזכות שירותי השליחות בתוך מודיעין ראו באתר https://modiinet.co.il, הכל מגיע במהירות ובאחריות.

למה ישראלים אוהבים ארוחות בוקר?

זה דבר אחד להכין ארוחת בוקר ביום עבודה, וזה דבר אחר לחלוטין לאכול ארוחת בוקר בבית קפה או מסעדה, ואצל הישראלים זו אהבה גדולה.

הריבוי של מסעדות ובתי קפה

ארוחת בוקר היא כבר אינה רק ארוחת בוקר ישראלית, היא יכולה להיות ארוחת בוקר שכוללת רק מאפה וקפה, ארוחה שכוללת כריך וקפה וארוחה שבה יש כל מיני רכיבים שונים שהופכים ותה לפחות ישראלית ואחת שיכולה להיות יותר יוונית, מקסיקנית, ספרדית או איטלקית. החופשיות לבחור מבין מגוון רחב מאוד ששל ארוחות בוקר, והכמות הגדולה של מוצרים שנמצאת בארוחה דשנה הופכת את הארוחה הזו להיות בילוי מועדף שקיים במיקומים רבים על פני הארץ, בזמינות מאוד גבוהה.

בילוי מועדף ביום שישי

מכיוון שהשוק עבר בעיקרו לעבודה שהיא של חמישה ימים בלבד, לא מעט אנשים מתעוררים אל הבוקר של היום השישי כאשר הם חופשיים לעשות ככל העולה על רוחם, ולהאט את הקצב המהיר של יום שהוא אינו יום עבודה. הדרך להתפנק כוללת ישיבה במקום שבו הם לא צריכים לשם שינוי להכין עבור מישהו אחר ארוחה, אלא לקבל ארוחת בוקר לעצמם מבלי שטרחו בכלל. יום שישי הוא בוקר של פינוקים, שאצל רבים זה כולל ארוחה טובה במסעדה לצד שופינג נעים.

מקום בילוי לכל גיל

ארוחת בוקר היא דבר שפונה לכל גיל. זה נוח עבור אימהות צעירות, עבור פנסיונרים ועבור כל אדם שרוצה להיפגש בצורה נעימה עם חברים. באמצעות הארוחה ישנו גם מפגש חברתי, והוא הופך להרגל קבוע אצל אנשים מסוימים.
בקרו באתר של 'דור חדש בשוברים' ותיהנו ממבחר שוברים וקופונים לכל מטרה!

ארוחת בוקר לא יקרה

ארוחת בוקר אינה חייבת להיות יקרה, וזה סוד הקסם שלה. מי שיודע לרכוש שוברי הנחה לארוחת בוקר ייהנה עוד יותר מן הידיעה כי האוכל טעים וגם לא כזה שעבורו סכום גבוה מוציאים.

 

המדבקות של 2020 – איך שומרים על כל תבלין ותבלין

אחת הבעיות שאנשים אשר מתעסקים בבישול, נאלצים להתמודד איתה לא פעם היא, הקושי להבדיל בין תבלינים שונים, בין סוגי חומרים שונים, לא בגלל שהם לא יודעים אך להבדיל בטעם או בריח, אלא בגלל שלא כתוב על גבי האריזה בצורה ברורה וחדה, מה זה כל דבר. 

לכן, אם נניח הם לא יכולים להריח את התבלינים לפני השימוש, זה יכול להיות מאוד בעייתי. לשם כך, הם צריכים למצוא מוצרי נייר מעוצבים המהווים פתרונות שיכולים לעזור להם. אחד הפתרונות היעילים לשם כך, הן מדבקות מיוחדות, אשר אפשר להדביק על גבי קופסאות, אריזות, שקיות או כל דבר אחר, ועליהן מצוין שם התבלין, שם הגידול, החומר, ואז כל אחד שירצה להשתמש בו, ידע בדיוק מה יש שם. 

היום אפשר להשתמש במדבקות ייחודיות, אשר מאפשרות לנו לדעת מה זה כל חומר, מה זה כל תבלין, בצורה ברורה וחדה. אנחנו לא צריכים לכתוב בעצמנו ואז אנחנו עלולים להתבלבל או אנשים אחרים עלולים שלא להבין את הכתב שלנו, הכל ברור, מוגדר, כמו שצריך. 

איך קונים מדבקות כאלה

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מדבקות מעוצבות לתבלינים, בצבעים ובגדלים שונים. מדבקות שיכולות להתאים לכל אריזה ולכל קופסה, על פי הצורך. כאמור, הן מגיעות בגדלים שונים, כך שגם אם מדובר בקופסה גדולה או קטנה, הרי שאנחנו יכולים למצוא את המדבקה המתאימה. 

חשוב להקפיד על כך, שהמדבקה תהיה פשוטה לשימוש, עמידה מפני מים או חומרים אחרים וכן שהכיתוב יהיה מאוד נוח, על מנת שנוכל להבין בצורה ברורה מה כתוב. צריך לציין עוד, שאפשר למצוא מדבקות על גבי נייר שלם, אשר כולל מספר סוגים של מדבקות עבור תבלינים שונים. 

פלטת פירות – בריאות מפנקת

אנשים רבים כיום בוחרים לשלב פלטת פירות עשירה באירועים שונים. כיום, כאשר המודעות לכל נושא הבריאות והשמירה על תזונה נכונה ומאוזנת גבוהה מאי פעם, לא מעט אנשים בוחרים לנשנש פירות טריים ומתוקים במקום מבחר עשיר של מנות ראשונות אשר מוגשות בדוכנים השונים באולמות האירועים. מעבר לכך, ישנם המון אנשים מקפידים על תזונה מאוזנת ומדודה למטרות הרזיה וגוף שלם כמו כאן או שמירה על אורח חיים בריא אשר יעדיפו לוותר על מנות הקינוח המתוקות לטובת כמה פירות טריים ומזינים. 

מגוון פלטות פירות שונות לבחירה

לכן, במידה וגם אתם מעוניינים באפשרות זו של פלטת פירות, חשוב לדעת כי כיום יש מגוון עשיר של אפשרויות שונות לבחירה. כיום אתם יכולים לבחור בין כמות גדולה של אפשרויות, גדלים, פירות וצורות חיתוך. מעבר לפלטת פירות טריים מפנקת ובריאה במיוחד, היא פעמים רבות מהווה תוספת אסתטית לאירוע שלכם.

נשנוש בריא במהלך האירוע

ישנם אף קייקים גדולים המלאים בפירות טריים חתוכים בצורה אסתטית ומזמינה כך שמהווים חלק בלתי נפרד מתפאורת האירוע. בחירה באפשרות זו תעלה לכם כמה מאות עד אלפי שקלים אך ללא כל צל של ספק תבטיח את הטוב ביותר עבור האורחים שלכם. במקום לנשנש סיגרים עמוסים בשמן שרוף, פירות טריים ומזינים ישדרגו משמעותית את האירוע שלכם.

> ראו תמונות של ניתוח אף לפני אחרי

חלק בלתי נפרד מתפאורת האירוע

פלטת פירות כוללת על פי רוב את כל פירות העונה. במידה ותרצו להחסיר או להוסיף פירות שונים תוכלו לבקש באופן מיוחד ולקבל את מבוקשכם. חשוב לציין כי במידה ותדעו לבחור נכון את המקום הנכון להזמין ממנו את פלטת הפירות שלכם, הם יגיעו טריים לחלוטין מלאים בכל הויטמינים והמינרלים השונים. בחרו נכון מקום אמין ומקצועי ותוכלו להבטיח ממגוון עשיר של יתרונות תזונתיים עבור האורחים שלכם.

אומן על חושים מופע מרתק 

קרה לכם בוודאי לא מעט פעמים, הייתם שמחים לדעת את המחשבות של אנשים, אך כמה שהתאמצתם וניסיתם, לא הצלחתם לקרוא את המחשבות של אותו אדם. לא כל אדם מסוגל לקרוא מחשבות של אדם אחר, רק מעטים מהאנשים המסוגלים לקרוא מחשבות, שאלו אמני חושים. אם אתם רוצים מופע מרתק של אומן על חושים באירועים עסקיים של החברה שלכם. אומן על חושים מסוגל לגרום לאנשי החברה להתגבש בצורה נפלאה, על ידי טריקים מיוחדים, וכן יכול להופיע באווירה טובה עם חוש הומור. 
לצורך דוגמא, מוזמנים להתרשם מהאומן העל החושי רן גפנר!

למה לבחור דווקא באומן על חושים?

אם יש לכם אירוע של עובדים בחברה או בר מצווה לילד, אז בוודאי אתם תרצו כמובן לשלב הופעה מיוחדת במינה, ולא רק שתהיה מיוחדת, אלא גם שתהיה מרתקת, וכזו שתתאים לכל הגילאים, וכן כאשר מדובר באירוע משפחתי המתאים למגוון הגילאים, גם נערים בני בר מצווה הם אינם ילדים קטנים המתלהבים מקוסמים, שאף מכירים את הטריקים הללו, אז לכן מופע מרתק של אמן חושים יקפיץ לכם את האירוע. אמן חושים סוחף את הקהל על ידי קסמי טלפתיה, קריאת מחשבות, שתילת מחשבות, וטריקים שונים. אמן חושים טוב יכול לסחוף את הקהל גם את הקהל שלא מתעניין במיוחד, ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח .

למה המופע של אומן החושים מרתק? 

אמן החושים נולד עם כישרון טבעי, שמשתמש במופע שלו, על מנת להלהיב את הקהל על ידי כיפוף כפיות, קריאת מחשבות, שימוש בדמיון מודרך, כמו כן אמן החושים מומחה בקריאת שפת גוף, כך שאמן חושים יכול לספק לכם מופע מרתק.

איך בוחרים אומן חושים טוב?

כמו בכל בחירת איש מקצוע מחפשים חוות דעת וממליצים ברחבי הרשת, כמו כן אמן איכותי יפרסם סרטונים של הופעותיו באתר האינטרנט שלו או בדף העסקי בפייסבוק. אמן חושים טוב ידע להתאים את עצמו לכל סוג של קהל, ובעל כריזמה כישרון וניסיון יוכל לבצע מופע בלתי נשכח שישדרג  לכם את האירוע במספר רמות וירתק את הקהל במגוון רחב של טריקים.
באתר הבא תוכלו לקרוא בצורה רחבה יותר על אמנים על חושיים:
https://www.rangafner.co.il/

ספירולינה: מהי ואיך צורכים אותה?

מדי פעם נכנס לתפריט שלנו מוצר או מרכיב מסוים, הוא הופך להיות מאוד פופולארי, ואנחנו משתמשים בו בארוחות ובמנות שונות. זה בדיוק מה שקרה ספירולינה.

ספירולינה – קווים לדמותה

ספירולינה היא למעשה אצה, שאנחנו יכולים לצרוך אותה בצורת אבק או בכדורים. היא נחשבת למזון על אשר מכילה מגוון רחב של מרכיבים ייחודים, ובכך למעשה היא מספקת לנו את כל מה שאנחנו צריכים במוצר, מרכיב אחד. ניתן לקרוא על הנושא בסקירה הזאת.

השימוש בספירולינה הוא מאוד פופולארי כיום, במיוחד בקרב ספורטאים ואנשים שעוסקים בפעילות ספורטיבית כחובבים, שכן במקום לצרוך מאכלים שלמים, כאלה ואחרים, אפשר פשוט להשתמש בחומר כתוספת, ולקבל את כל מה שאנחנו צריכים.

היתרונות הגדולים של ספירולינה הם, ראשית, העובדה שהיא כוללת מרכיבי מזון שונים שאנחנו צריכים, שנית, העובדה שאנחנו יכולים להשתמש בה במנות ומרכיבים שונים. כך אנחנו מוסיפים גם לטעם וגם יכולים להפחית מהשימוש במוצרי מזון אחרים. מה שכמובן מפחית מהמשקל הקלורי של המנה.

כיצד אנחנו יכולים ליהנות מהספירולינה?

נתחיל במרכיבים שהיא מכילה. כאמור, היא מכילה מגוון רחבה של מרכיבים שאנחנו צריכים לצרוך באופן סדיר. מדובר על חלבונים, ברזל, מינרליים, ויטמינים, אומגה 3 וחומרים נוגדי חמצון. חשוב להדגיש כאן, מדובר על אבקה, תוסף תזונה, שהופק במיוחד עבור אסטרונאוטים על מנת שיוכלו לקבל את כל מרכיבי המזון הנדרשים להם בחלל. לכן גם הכמויות של אותם מרכיבים הן מאוד גדולות.

לגבי אופי השימוש, כאמור, אפשר לצרוך את הספירולינה הן באבקה והן בכדורים. אם לוקחים את הספירולינה בתור כדורים, הרי שכל מה שצריך, זה כוס מים כמובן. אבקה זה כבר סיפור אחר לגמרי.

לא מדובר באבקה שנעים לאכול אותה לבד, בלי כלום, לכן אפשר ורצוי לפזר אותה במאכלים ומשקאות שונים. ההמלצה היא להשתמש בה באוכל קר, בין אם זה יוגורט, שייקים, וכדומה. אך אפשר גם להשתמש באבקה במאכלים אחרים, כולל בפסטות. היום לא מעט בתי קפה ומקומות אחרים מפזרים ספירולינה ואפילו מכינים בעזרתה טחינה ומוצרי מזון אחרים למכירה.

פעילות ODT למנהלים: שוברים שגרה בדרך בונה

אם אתם מחפשים רעיון ליום גיבוש למנהלי חברה, הרי שבוודאי תרצו לבחור ביום שמשלב בו מצד אחד כיף והנאה, אך מצד שני, הוא בעל ערך מוסף. יום גיבוש למנהלים אמור לאפשר למנהלים לשבור את השגרה שבה הם נתונים ולהנות מיום כיף חוויתי מאין כמותו. על כן, אין ספק שכל אדם שמעוניין לארגן יום כיף בצורה האידאלית עבור קבוצת מנהלים, חייב לבחור עבורם בפעילות ODT איכותית.

מהי פעילות ODT?

כאשר מדובר על פעילות ODT, מדובר על פעילות המתבצעת מחוץ לגבולות המוכר. כלומר: הפעילות לא תערך בסביבה המוכרת של המנהלים אלא היא תערך בחיק הטבע לרוב או במתחם סגור כלשהו המשמש לצורך העברת הפעילות המדוברת, רחוק ממקום העבודה. במהלך הפעילות, המפעיל יתן משימות שונות לחברי הקבוצה, כאשר בכל משימה הם ידרשו לגלות כישרונות שונים שלהם, חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא וכן, לשתף פעולה יחדיו, על מנת לעמוד במשימות. מדובר ללא ספק על הדרך הטובה ביותר לסייע לקבוצת מנהלים ללמוד על החשיבות של עבודת צוות, אך מעבר לכך, באמצעות פעילות או די טי ניתן ללמוד על חשיבה יצירתית, חשיבה מחוץ לקופסא, על הכישרון הייחודי של כל אדם ועל התרומה שלו לקבוצה, על ביטחון עצמי ועוד.

כיצד בוחרים פעילות ODT?

כיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות סדנאות או די טי עבור קבוצות. מכיוון שאמור מדובר על פעילות בעל חשיבות רבה וערך רב מחד ומאידך, מטרתה של הפעילות היא להסב הנאה וכיף לכל אדם שעובר אותה, חשוב לבחור בטובים ביותר בתחום העברת סדנאות מעין אלה לקבוצות, לרבות קבוצות מנהלים. כדאי לבחון מי מעביר את הסדנא והאם הוא מספיק סוחף ואיכותי על מנת להעביר אותה בצורה הטובה ביותר. כמו כן, חשוב לבחון את הוותק של החברה, את הלקוחות שלה, את ההצלחה של הסדנאות אותן היא מעבירה ואת המלצות הלקוחות דווקא על חברה זו על פני חברה אחרת. על מנת שפעילות או די טי כאמור תענה על ייעודה בצורה הטובה ביותר, חשוב שלא להתפשר על אנשי המקצוע שמעבירים אותה.

אוכל מוכן

אוכל מוכן של ברכה משולשת הוא פתרון מופלא לזמנים שונים. והוא מאפשר לנו לשבוע ולאכול מזון איכותי וטוב, גם בלי שנטרח על ההכנה. האוכל המוכן זכה לפריחה מרובה בעשרות השנים האחרונות. מי יכול לדמיין ימים בהם יכולנו לרכוש בחנויות אך ורק חומרי גלם? הסבים שלנו עוד זוכרים כמה טרחה ועמל היו כרוכים בכל תבשיל ומאפה. וכיום? כמה קל ופשוט לאכול עופות ובשרים, מאפים ומרקחות. וכל זאת ללא טרחה בכלל. האוכל ניצב על דוכני המזון בחנויות לממכר אוכל מוכן. וכל אחד יכול לבחור לעצמו את המנה שמתחשק לו לאכול כעת. נוח וקל.

מתי מתאים לנו לרכוש אוכל מוכן?

יש הזדמנויות לא מעטות בהם נוכל ליהנות מאוכל מוכן. אלו יוכלו להועיל לנו במידה רבה, ולאפשר לנו להגיש אוכל, לשבוע וליהנות בלי שנטרח בכלל.

 • אירוח – לא פעם אנחנו מעוניינים לארח מספר חברים או בני משפחה. האירוח נועד להוות חוויה נעימה לכל הנוכחים, ולאפשר לכל אחד מהם ליהנות מאווירה נעימה ואוכל איכותי וטוב. האוכל המוכן יאפשר למארח להזמין את האורחים בלי שהדבר יהיה כרוך בשעות ארוכות של שהייה במטבח… פתרון נפלא לאירוח ספונטני.
 • ארוחות שגרה – לא תמיד יש לנו את האפשרות להכין לעצמנו את האוכל הרצוי לנו. פעמים אנחנו חוזרים מאוחר מהעבודה, עמוסים באינספור מטלות, אבל הבטן שלנו דורת את שלה. הרעב בהחלט מורגש ומחייב התייחסות. במצבים כאלו אין מתאים יותר מרכישת אוכל מוכן וטעים. כזה שמגיע אליכם חם ומגרה.
 • אוכל לשבת – לקראת שבת מוצאים את עצמם אנשים רבים תרים אחר פתרון לאוכל טעים ומבושל שהם יוכלו לאכול ממנו בשבת. ואכן בימי חמישי ושישי יש פעילות שוקקת חיים בחנויות האוכל המוכן. אנשים ממלאים סלי קניות גדולים במאכלים מסוגים שונים. דגים, עופות, קובות מסוגים שונים, סלטים ותוספות, וכן, גם מנות אחרונות.
 • אירועים – אירוע הוא זמן בו מגישים אוכל למספר רב יחסית של סועדים. ניתן להזמין שירותי קייטרינג או לרכוש אוכל מוכן. האוכל יהיה כמובן מתאים לתפריט הרצוי ולאופי האירוע, כך שהוא ישרת את האירוע ואת הצלחתו ויאפשר את ההצלחה שלו.

האם עוגה במיקרוגל באמת טובה?

אם מגיעים אליכם אורחים, ואתם רוצים להגיש עוגה מהירה בחמש דקות עבודה, עוגה במיקרוגל היא האופציה הטובה בשבילכם. עוגה במיקרוגל מתאימה לאנשים ממהרים או שרוצים  לאכול  מאכל מהיר וטעים ליד הקפה. חשוב לדעת כי ניתן להכין במיקרוגל את כל סוגי העוגות החל מעוגות פירות כמו בננות, תפוזים, וניל, אך בעיקר עוגת שוקולד. בשנים האחרונות ניתן להבחין במתכונים רבים, המשתמשים, לכתחילה, במיקרוגל במקום בתנור. ישנם מספר יתרונות להכנת עוגה במיקרוגל, שהעוגות מוכנות בדרך כלל ממצרכים זמינים מאד, העוגות מוכנות בדקות ספורות, אך כמו בכל אפיה ישנם דגשים שכדאי לשים לב אליהם, שיגרמו לעוגה במיקרוגל  להיות טעימה בדיוק כמו עוגה בתנור. 

מחפשים סדנת אפייה סופר מעניינת שתהפוך גם אותך לאופה מקצועית?

כדי שהעוגה במיקרוגל, תצא טעימה יש להקפיד על מספר דברים:

 • הכירו את המכשיר שלכם 

                  ישנם סוגי מכשירי מיקרוגל רבים, ולכל אחד יש אופציות שונות לאפייה. חשוב מאד                       שתכירו,  ותקראו היטב את הוראות המיקרוגל שלכם, משום שהוראות אלו יעזרו לכם לבחור את התוכנית הטובה ביותר לאפיית עוגה טעימה.

 

 • שימוש בספל או בתבנית המתאימה למיקרוגל. 

           יש לדעת כי כל התבניות המתאימות למיקרוגל, למשל תבניות אלומיניום או נייר יגרמו לעוגה שלכם לצאת לא טובה ולא טעימה, לכן הקפידו להשתמש בספל או תבנית ייעודיים למיקרוגל.

 

 • הקפידו לערבב חומרים יבשים בנפרד 

               בניגוד לעוגות בחושות אחרות שאפשר לערבב  את החומרים היבשים והרטובים                       ביחד, עוגה במיקרוגל חשוב מאד לערבב את היבשים קודם. חומרי העוגה היבשים כוללים: קמח, קקאו , סוכר אבקת אפיה. 

 

 • הקפידו לערבב את החומרים הרטובים לאחר היבשים לאחר ששמתם את החומרים היבשים בספל המתאים למיקרוגל הוסיפו את החומרים הרטובים . החומרים הרטובים הם: ביצה, שמן, מים , חלב. 

 

 • הקפידו לערבב היטב את כל החומרים

 

            חשוב מאד להקפיד לערבב היטב את כל החומרים, כדי שלא יישארו גושים הגורמים לעוגה לטעם לוואי.

 

 

 • חכו עד שהעוגה תפסיק להתנפח ותייצב ואז תוציאו 

         רבים מהאופים עוגות במיקרוגל אינם מחכים את כל זמן האפייה, וכן במידה ותחכו את                           זמן האפייה, העוגה תצא טעימה מאד גם לכם ולאורחים 

לעוד מתכונים מפתיעים של השפית לייזה תובל לחצו כאן!

 

 

מצאנו עבורכם את המתכון המושלם לארוחת ערב רומנטית

הארוחה הרומנטית בבית, יכולה להיות הרבה יותר מיוחדת מאשר לאכול בחוץ – שלא לדבר על זה שהיא פחות יקרה. אם אתם רוצים לתכנן ארוחת ערב רומנטית בבית עם התאריך שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להכין תפריט טוב, כוס יין משובח והמון אהבה.

מצאנו עבורכם את המתכון המושלם לארוחת ערב רומנטית

אם אתם מתכננים לאכול ארוחת ערב רומנטית בבית, הדבר הראשון שתעשו הוא לשתות משהו טוב, בכדי לחנוך את תחילת הארוחה הביתית הנחמדה שלכם.

יין משובח, הוא הבחירה הרומנטית הטבעית ביותר, כך שאם אתם שותים יין, היו מוכנים בתחילת הערב עם בקבוק יין אדום או לבן (או יותר), תלוי מה אתם אוכלים אחריו.

יינות אדומים נוטים להסתדר בצורה הטובה ביותר עם סטייק ובשרים אחרים, בעוד שיינות לבנים טובים יותר בערבי קיץ והולכים טוב עם אוכל קליל יותר כמו פירות או סלטים וכן סוגי גבינות מובחרות. אם אתם אוכלים ארוחה סתמית יותר או ממש אוהבים בירה, גם זה בסדר.

הכינו את עצמכם לארוחת ערב רומנטית

אם אתם מתכננים לשתות בירה, יין לבן, או משקה אחר שצריך להיות קר, הקפידו להכניס אותו למקרר מבעוד מועד.

כדאי להכין גם מעט מים עם לימון למגע ומצע יפה לעין. הניחו קנקן פרחוני עם מים קרים על השולחן. אתה לא רוצה לרוץ למקרר למים באמצע הארוחה. ככל שההשקעה בהכנת הערב שלכם תהיה מושקעת יותר, כך גם תהנו ותתקרבו יותר אחד לשני.

בחרו מנות ראשונות פשוטות

אחרי ששפכתם את המשקאות, עליכם להיות מוכנים עם כמה מנות ראשונות פשוטות כמו שילוב סוגי פסטה בתבשילים טעימים. אתם לא רוצים להשקיע שעה בלגימות המשקאות שלכם ולעמוד במקום ולחכות עד שהאוכל יהיה מוכן.

אף שהכנת אוכל ביחד – או חלק ממנו – היא חלק מהכיף בהכנת ארוחת ערב רומנטית בבית, זה לא יהיה כיף אם שניכם רעבים מכדי להרגיש רומנטיים.

גם בחירת האוכל, כדאי שתעשה בקפידה, שכן אוכל המשאיר ריח או טעם לא טוב, יגרע מהאווירה הנקייה והנחמדה, שבה אתם כה רוצים.

מכירת שמן זית – כיצד בוחרים שמן בצורה נכונה

מי שנכנס היום לחנויות מזון, בין אם מדובר בסופרמרקטים, מכולות, חנויות טבע ועוד, יכול למצוא שם מבחר רחב של מוצרים מכל סוג וסוג. שפע המוצרים נובע גם מייצור של חברות גדולות מקומיות, ייבוא מחו"ל וכן מהעובדה שלא מעט חברות קטנות משווקות את המוצרים שלהן במקומות שונים.

כך למשל, אנחנו יכולים ליהנות ממכירת שמן זית של חברות ממגוון רחב. בין אם מדובר בחברות גדולות, חברות קטנות ואפילו משקים חקלאיים שכל הייצור שלהם מתבסס על שמן זית ומוצרים דומים. היתרונות עבור הצרכן הם רבים, למשל, הוא יכול לרכוש שמן זית ברמות שונות, שמן זית מסוגים שונים, ויש לו אפשרויות בחירה גם על פי מחירים כמובן. לא חייבים לבחור את המוצר הכי יקר.

השאלה היא, כיצד בוחרים שמן זית מסוג כזה או אחר. על פי אילו פרמטרים אנחנו אמורים לעשות את זה. התשובה לכך היא פשוטה. מן הסתם זה עניין של טעם, אך חשוב שאנחנו נבחן עוד כמה נקודות.

מה נבדוק לפני שנרכוש שמן זית

ראשית, נבדוק את המרכיבים שלו, עד כמה הם בריאים, עד כמה הם מתאימים לנו, עד כמה הם מיועדים באמת לשימוש שאנחנו רוצים לעשות בשמן.

שנית, חשוב שנבדוק את גודל הבקבוק אל מול המחיר וכן את תוקף השימוש בשביל שנוכל להשתמש בו במשך זמן רב. צריך לקחת בחשבון, כמה שימושים אנחנו מתכוונים לעשות עם השמן, על מנת שנוכל להפיק ממנו תועלת מרבית.

שלישית, מוטב לבחור שמן זית משובח שאנחנו מכירים או לפחות שמענו עליו דברים טובים. בין אם זה לצורכי בישול, תיבול או כל דבר אחר. מאחר ויש לשמן זית לא מעט סגולות, מוטב לא להתפשר בנושא.

האם טייסט אוף דה ווילד מזון איכותי?

אחת הבעיות "החיוביות" איתה מתמודדים בעלי כלבים וחתולים היא, השפע של מזון כלבים אשר קיים בחנויות השונות. מי שפעם החזיק ברשותו כלב, זוכר בוודאי עד כמה המבחר היה נמוך ודל. היו מעט מאוד אפשרויות בחירה של מזון לכלבים. היום לעומת זאת, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של סוגי מזון, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרויות בחירה רבות על פי חברות, טעמים, סוגים, דגמים וכל דבר אחר.

השפע מעלה גם שאלות, האם באמת כל חברה שהמוצרים שלה נמצאים על המדף אכן מספקת מוצר איכותי וטוב? האם באמת כל חברה מספקת לנו את המזון הטוב ביותר שאנחנו יכולים למצוא, ואנחנו צריכים לקנות עבור הכלב שלנו?.

מן הסתם, יש הבדלים בין החברות השונות, בין אם זה במרכיבי המזון, בין אם זה בטעמים או בנקודות אחרות. אין ספק גם, שיש חברות שמתהדרות בנוצות לא להן, בעוד שאחרות, אשר לא פעם סופגות ביקורת, הן לא כאלה נחותות או פחות טובות מאחרות. זה הרבה עניין של פרסום, שיווק ויחסי ציבור.

אחת החברות המוכרות בתחום של מזון לכלבים וחתולים, היא חברת טייסט אוף דה ווילד. החברה מציעה מגוון רחב של סוגי מזון אשר כוללים אך ורק מרכיבים איכותיים, בו בזמן שהם לא כוללים דגנים וחומרים שנחשבים פחות איכותיים עבור כלבים וחתולים.

חברת טייסט או דה ווילד, מציעה ללקוחות שלה מגוון רחב של מזון כלבים וחתולים, אשר כוללים בין היתר, מרכיבים פרו ביוטיקה, אשר מאפשרים לשפר את המערכת החיסונית, לחזק את החיידקים החיוביים שפעילים בגוף, להקל על תהליך העיכול ולשפר באופן כללי את הבריאות של כלבים וחתולים, מבלי שיהיה צורך להיעזר בתרופות חיצוניות, שמכילות לא פעם חומרים כימיים שונים.

מעבר לכך, החברה מציעה מוצרים ללא דגנים, כאמור. על כן הם כוללים פחמימות הרבה יותר מורכבות אשר מאפשרות רמת אנרגיה גבוהה ומפחיתות את העומס על מערכת הלב. המזון מכיל גם חומרים ייחודים שנועדו להגן על הכלבים והחתולים מפני חיידקים שונים. בנוסף, המזון מכיל בשר אמיתי, טרי, מיובש ומעושן, בשר נקי ואיכותי שמספק לכלבים ולחתולים את החלבונים שהם צריכים.

האם מדובר במזון איכותי

ובכן, כפי שאנחנו יכולים לראות, מדובר במזון מאוד איכותי, מאוד מזין, מזון שמכיל אך ורק מרכיבים ברמה גבוהה. מזון שמכיל חומצות אמינו עשירות, אומגה 3 ו-6, נוגדי חמצון ומרכיבים אחרים שנועדו לשמור על כלבים וחתולים ולהגן עליהם. אפשר למצוא מגוון רחב של מרכיבים ייחודים במזון של טייסט אוף דה ווילד.

> הקליקו להזמנה של מזון הכלבים

לכן מדובר במזון מומלץ אשר כל מי שמחזיק ברשותו כלבים וחתולים, יהיה נכון עבורו לקנות את המוצרים שהחברה מציעה, בהתאם כמובן לצרכים של חיית המחמד שלו, על פי פרופיל הגיל, משקל, גזע, ומאפיינים אחרים.

האם אוכל בוטיק יכול להיות צמחוני?

באירועים רבים בוחרים להגיש היום מנות בוטיק מפנקות ואישיות. האמת היא שמנות הבוטיק לא ממש חייבות להיות מוגשות באופן אישי לכל סועד. הן בהחלט יכולות להיות מוגשות על גבי בר מרכזי באירוע, כאשר כל סועד מוזמן להעביר לצלחתו את המנה הרצויה והמתאימה לו.

מה מכינים בתור מנת בוטיק? מה בעצם לא? כל סוג של מנה וכל אוכל רגיל עשוי להפוך למנה מוקפדת ואישית. אם אלו מנות בשריות ואם אלו מנות שמבוססות על ירק או על פחמימה וכמובן גם מנת חלביות.

אוכל בוטיק – צמחוני

יש היום הרבה מאוד אנשים שמבקשים להגיש לאורחים שלהם דווקא מנות צמחוניות. הם עושים את זה כל אחד מסיבותיו הוא.

יש כאלה שעושים את הדבר מסיבה אידיאולוגית אישית. הם בעצמם נוהגים לצרוך מזון צמחוני, הם לא נוגעים במוצרים מן חי ועל כן הם גם לא רוצים להגיש מזון כזה לאורחים שלהם. יש גם אנשים שעושים את זה בגלל שהם מעוניינים לחסוך את העלויות הגבוהות שבהגשת מזון בשרי והם עדיין רוצים להישאר בתפריטי הגורמה המושקע. כך הם למעשה יכולים להשקיע בהגשה הנאה של המנות בלי העלויות הגבוהות הנלוות לתפריט הבשרי.

יש גם אנשים הנמנעים מלהגיש מנות בשריות כרש מדובר באירוע גדול המורכב ממספר גדול של אורחים בגלל שהם מודעים לכך כי בקרב קהל מגון תמיד יהיו אנשים ששומרים על כשרות ועל הלכה, כאלו שיעדיפו שלא 'להתבשר' במאכלי בשר בגלל הצורך בהמתנה בין מאכלי בשר וחלב.

היכן תזמינו אוכל בוטיק צמחוני?

כאשר אתם רוצים להזמין את מנות הבוטיק, חשוב שתשימו לב כי אתם פונים אל חברה אשר תבטיח לכם כי האוכל יוכל להגיע אליכם כאשר הוא טרי, רענן וטעים לאכילה.

זאת בגלל הבעייתיות הרבה הקיימת בכל הנושא של מנות קייטרינג בוטיק לאירועים קטנים אותם מייבאים ולא מייצרים במקום בו עורכים את האירוע.

על מנת שהאוכל יהיה טעים וטוב, הוא חייב להיות משונע בצורה הנכונה וכך אפשר יהיה להגיש אותו בצורה מזמינה, טעימה ומשביעה.

אוכל בוטיק צמחוני – גם טעים, גם מגרה, גם יפה וגם משביע!

קראו עוד על: קייטרינג חלבי פינגר פוד