תוספי תזונה למשפחה

רשימת תוספי התזונה הטובים ביותר למשפחה שלך

אם פעם זה לא היה ברור כי התזונה של העידן המודרני היא בעייתית, נכון להיום כבר רופאים רבים מפנים את הפציינטים שלהם אל הרכישה והשימוש בתוספים כדי להשלים את כל אותם החוסרים. החלוקה של תוספי התזונה היא בדרך כלל קודם כל לפי הגילאים, ואז מתחלקת לה עוד ועוד לפי המין, המצב הבריאותי או המצב שאותו רוצים לשפר על ידי לקיחה של אותו התוסף. מה שבטוח הוא שתוספים הם חיוניים ונדרשים.

תוספי תזונה לילדים

ילדים הם כאלה שלא ממש מקפידים לאכול את כל מוצרי המזון הכי בריאים, ועל מנת לוודא כי הכמות שנמצאת אצלם היא הנכונה ניתן לתגבר את התזונה היומית שלהם עם הוספה של תוספי מזון שמגיעים בצורה מתוקה. נכון להיום ישנם וויטמינים ושאר תוספות חיוניות לבריאות הילדים שמגיעות בממתקים, כמו סוכריות ג'לי או סוכריות שוקולד שבהם מוטמעים כל המרכיבים החשובים. זו דרך נהדרת לדאוג למערכת החיסונית ולוודא כי הילדים עם וויטמינים ברמה הנדרשת גם אם הם לא אכלו ירקות ופירות מידי יום.

תוספי תזונה למבוגרים

כאשר הגוף מתבגר והא נעשה חלש יותר, וכאן התוספים באים לעשות השלמות חכמות שמגיעות עם נגיעה ספציפית לעולם של נשים וגברים בגילאי הזהב שלהם. ניתן לראות תוספי תזונה למשפחה שכוללים ויטמינים חשובים כמו ויטמין די, ויטמין B  וויטמין A, לצד חומצה פולית ותוסף שמכיל אומגה שלוש להתמודדות עם בעיות זיכרון שמאפיינות אף הן את הגיל הזה. באופן פרטני ניתן לפנות אל הרופא בקופ"ח, ושם לפי המצב הבריאותי האישי לקבל הפניה לרכישה של תוספים שכוללים את מה שצריכים להתאמה יותר אישית.

תוספי תזונה לנשים

נשים הן כאלה שלהן יש אנטומיה שונה משל הגברים, ובשל האנטומיה הזו הן צריכות ומחפשות אחר תוספים שמייחדים את המצב הבריאותי שבו נשים נמצאות, ולא בהכרח גברים. נשים לא פעם מחפשות אחר תוספים שכוללים את החוסרים של ברזל, B12 וחומצה פולית, וישנם תוספים שכבר כוללים את כל מה שחסר לרוב אצל נשים בכדור אחד שסוגר את כל הפערים. מלבד זאת, נשים בהיריון לוקחות תוסף שהוא מולטי וויטמין, כדי למנוע וירוס בטן, לחזק את הגוף שלהן ולהעשיר אותו בכל מה שלו הוא זקוק במשך של תשעה חודשים.

 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​