קייטרינג ביתי

אוכל מוכן לחגים

החגים הם זמן יקר וחשוב לכל עם ישראל. כולנו מתרגשים מאוד לקראת החגים, ולכולנו חשובים מאוד סעודת החג, האווירה המשפחתית, האוכל הטעים וההנאה מהחגים בעצמם. למעשה, לאוכל יש תפקיד עיקרי ומרכזי בכל החגים היהודיים, ובמקרים רבים סעודת החג עומדת במרכז החגיגה. שולחן החג העמוס מתאבנים שונים, סלטים, משקאות, מנות עיקריות וקינוחים, הוא משהו שכולנו מכירים ואוהבים לדמיין לפני החגים.

פתרון מעולה לכל בית

הבעיה שלרוב איננו מקדישים לה מחשבה מספיקה, היא שיש מישהו, לרוב מישהי, אשר טורחים ימים כלילות על הכנת ארוחת החג עבורנו. אותה מישהי, לרוב, אם המשפחה, יכולה לבשל גם יותר משבוע מראש, והעבודה המוטלת עליה היא חשובה ביותר, כבדה ביותר וקצת כפוית טובה. מדוע זה כך? משום שבסופו של השבוע, כאשר מגיעים לסעודת החג בעצמה, המבשלת שלנו כבר עייפה, והיא לא מצליחה להנות מסעודת החג כפי שאנחנו נהנים.

בדיוק לשם כך מומלץ מאוד להזמין אוכל מוכן לחגים. מלבד היותו של האוכל המוכן לחגים מתנה נפלאה לבשלן או לבשלנית שלנו, אשר יקלו עליהם מאוד בהכנות לקראת החגים, האוכל המוכן הוא בוודאות אוכל טעים, מפנק ואיכותי. אין כמו לאכול אוכל ברמה גבוהה ביותר בחגים. זה משהו שעשוי להשפיע על החג כולו, והנאה מן האוכל האיכותי תשפר לכולם את מצב הרוח, תאחד בין כולם, ותגרום לאווירה נעימה וחברותית יותר סביב שולחן הסעודה.

אוכל מוכן הוא משתלם במיוחד

רבים נמנעים מרכישה של אוכל מוכן משום שהם חושבים שזה לא משתלם. לדעתם, זה כמו לשלם על יציאה למסעדה, רק לאכול בבית בסופו של דבר. אנחנו רוצים לעדכן אתכם כי זה לא נכון, וכי הזמנת אוכל מוכן היא עניין משתלם ביותר אם רק חושבים על זה באופן הנכון. קודם כל, חשבו על כל הקניות שתצטרכו לעשות על מנת להכין סעודת חג בבית – נסיעות, קניות, שוב נסיעות לקניות של דברים ששכחתם לקנות, בישולים, גז, חשמל, מים, שטיפת כלים, וכדומה. בסופו של דבר, שעות העבודה של הבשלן שלכם בכלל לא נחשבות, ואם מסתכלים על הכל ביחד, אוכל ביתי הוא משתלם במיוחד בחגים.

מידע נוסף על אוכל מוכן – האתר של מעדני מזרע.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

מארק כהן

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​