קייטרינג לאירועים

אוכל לאירועים קטנים – קייטרינג או הכנה לבד?

כל החיים מלאים באירועים משמחים, רגעים בהם אנו חוגגים ביחד בחיק המשפחה ועם האהובים עלינו ביותר את החיים, ואת המתנות שהחיים מביאים לנו. רוב האירועים בחיים שלנו הם קטנים מבחינת כמות המוזמנים, ודווקא שם נוצר האתגר הגדול.

שלא כמו בחתונה גדולה או בר מצווה, שם ברור כי צריך קייטרינג מסודר ורציני, מציאת פיתרון לצורך של אוכל לאירועים קטנים היא אתגר מסוג אחר. האם האירוע קטן מספיק בשביל שנדאג לבישול בעצמנו, או שאולי לא כדאי שתהיה לנו על הראש דאגה נוספת, ומוטב לו נעזר באנשי מקצוע?

המלצה גורפת לגבי אוכל לאירועים קטנים

עם השנים אנו לומדים לזהות מה חשוב בחיים, ולהבין כי הזמן שלנו מוגבל, והדברים שאנו רוצים לשים עליהם את הזמן שלנו צריכים לעבור בחירה. אירוע טוב הוא אירוע שנחקק בזיכרון, ובהתחשב בכך שאנו סך זיכרונותינו, מוטב לו נדאג שהאירוע שלנו יהיה מוצלח במיוחד.

מסיבה זו ההמלצה הגורפת לגבי אוכל לאירועים קטנים היא עבודה עם חברה מקצועית הנותנת שירותי הסעדה, חברת קייטרינג ג'וזף לדוגמא, היא חברה שמציעה שירותים מקצועיים ייעודיים לאירועים קטנים, ואשר יודעת את כל הפרטים הקטנים הנדרשים בשביל לתת מענה איכותי לצורך שלכם.

היתרונות שבקייטרינג

היתרון הראשון הוא כמובן הורדת הלחץ. כאשר עניין הכיבוד, שהוא ככל הנראה העניין המכריע לגבי טיב האירוע (שכן כולנו אוהבים לאכול טוב), מונח בידיים של אנשי מקצוע מיומנים, אנו יכולים להירגע ולשחרר את הנושא הזה מסדר היום שלנו, וכך להתפנות לדברים חשובים נוספים.

אחריות – כאשר חברה מקצועית מבצעת את העבודה, היא מחויבת לאיכות ולרמה גבוהה. כל תקלה, אם חס וחלילה מתרחשת, מהווה פתח לפיצוי הולם, ולמרות שהכוונה היא שלא יתרחשו טעויות, טוב לדעת שאתם מגובים, ממש כמו ביטוח, שכן טעויות ניתן לעשות גם בעצמנו, אך אז אין מי שיפצה.

היתרון האחרון בעבודה עם קייטרינג של אוכל לאירועים קטנים הוא הפניות באירוע, שכן ברגע שעניין האוכל והגשת המנות נמצא בידיים של מישהו אחר, האורחים הקרובים (שלעיתים לוקחים פיקוד וניגשים לעזור), המשפחה ובעיקר לכם בעצמכם  יש זמן ליהנות מהאירוע שלשמו התכנסתם, ובעצם להיות פנויים לגמרי לחגיגה.

 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

מארק כהן

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​