מגשי אירוח

אם אתם מקיימים אירוע כלשהו או שאתם מארחים בביתכם, אתם ודאי יודעים שאחד הדברים החשובים שצריך לדאוג להם הוא האוכל שיוגש לאורחים. ישנן אפשרויות רבות ושונות לאוכל לאירוח, אחת מהן היא מגשי אירוח. מגשי האירוח הפכו להיות מאוד פופולריים ותוכלו לראות אותם באירועים רבים. מגשי אירוח הם בעצם מנות קטנות, טעימות ונגישות שמסודרות באופן אסתטי על מגשים שונים. זה יכול להיות מנות קטנות שונות או קינוחים. כולנו יודעים שאוכל שצריך להיות מוגש לאורחים צריך להיות כמובן טעים, אך הוא גם צריך להיראות טוב ולהיות מוגש בצורה נאה ואסתטית וכך בדיוק מוגש המזון לאורחים במגשי האירוח. הם יכולים להתאים במיוחד לעמדות קבלת פנים מכיוון שאפשר לאכול את המנות המוגשות במגשי האירוח בעמידה ותוך כדי שיחה. אבל כמובן שמגשי האירוח יכולים להתאים גם לשלבים השונים של האירוע וגם בסיומו כשמוגשים קינוחים לאורחים באירוע. אבל כפי שציינו, לא רק לאירועים מתאימים מגשי אירוח. אם למשל אתם מארחים בערב בביתכם או בסופשבוע, אתם יכולים להזמין מגשי אירוח לאורחים שלכם. 

קראו: כמה עולה קייטרינג חלבי?

איזה מנות מוגשות על גבי מגשי אירוח?

המבחר של המנות והאוכל שניתן להגיש על גבי מגשי אירוח הוא מאוד מגוון. אתם יכולים להחליט אם מדובר על מגשי אירוח בשריים, חלביים או אפילו טבעוניים. אפשר לשלב פשטידות, גבינות, סלטים שונים, סנדוויצי'ים ועוד מבחר גדול של מנות שניתן להגיש על גבי מגשי האירוח. בנוסף על מגשי אירוח ניתן להגיש פינגר פוד – שזו ההגדרה למנות קטנות שניתן לאכול בעמידה ותוך כדי שיחה באופן קליל ואפשר להגיש מנות פינגר פוד נהדרות וטעימות שיכולות להשתלב היטב גם עם משקאות שונות שיוגשו לאורחים באירועים שונים. 

אתם יכולים להזמין מגשי אירוח מחברה שמתמחה באספקת מזון לאירועים בצורת מגשי אירוח. לחברה כזו יהיה גם אתר אינטרנט שבו אתם תוכלו לראות את המנות השונות שיוגשו לאורחים באירוע שלכם. 

להזמנות היכנסו לאתר מגשים >>>

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​