קייטרינג כשר למהדרין

קייטרינג כשר למהדרין הוא סוג של קייטרינג העוקב אחר חוקי התזונה והמסורת היהודית. מסורות אלו נשמרות על ידי יהודים העוקבים אחר חוקי התזונה של התורה, המכונים כשרות. משמעות המילה כשר היא "מתאים" או "ראוי" בעברית, וזהו מונח המשמש לתיאור מזון התואם את חוקי התזונה היהודיים.

המילה כשר משמשת לתיאור מאכלים העומדים בחוק התזונה היהודי. מאכלים כשרים מוכנים בדרך לפי הנחיות התורה, ואסור להם להכיל כל אחד מהדברים הבאים: בשר ומוצרי חלב ביחד, אכילת בהמות שאין להן פרסות שסועות או שאינן לועסות את גזלן, אכילת דם. , וכו. על מנת להיות כשר, יש להקפיד על הנחיות אלו בכל זמן ההכנה והבישול. לא ניתן להפוך את האוכל לכשר רק על ידי הוספת מלח או תבלינים אחרים לו לאחר בישולו. אם מזון אינו מוכן לפי הנחיות אלו, הוא נחשב לא כשר או טרייף (כלומר "קרוע").

מחפשים קייטרינג לשבת חתן? צרו קשר>>>

קייטרינג כשר למהדרין – קיים זמן רב

השימוש בקייטרינג כשר אינו מושג חדש. למעשה, זה קיים כבר מאות שנים. המונח "כשר" מתייחס לחוקי התזונה המפורטים בספר ויקרא, אשר יהודים ומוסלמים פועלים לפיהם. על מנת שאוכל ייחשב כשר, עליו לעמוד בדרישות מסוימות. אלה כוללים אי ערבוב בשר עם מוצרי חלב, ושמירה על הנחיות מסוימות לשחיטת בעלי חיים.

אוכלים על פי ההלכה היהודית

בתרבות היהודית, קייטרינג כשר הוא חלק גדול מהחגיגה. אוכל כשר מוכן בהתאם לחוק התזונה היהודי הכולל שימוש במרכיבים מסוימים בלבד ובשיטות הכנה. הקפדה על הלכות כשרות נחוצה לכל בני האדם על מנת להיות זכאים להשתתף בסעודת הסדר של פסח. סעודת הסדר היא טקס שניתן לקיים רק על ידי יהודים הנחשבים לשומרי מצוות. כשמדובר בקייטרינג כשר, חשוב שהקייטרינגים יבינו אילו מאכלים מותרים ואסורים על פי ההלכה היהודית.

 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​