קייטרינג לחינה

טקס החינה הוא במקור טקס שנהוג לרוב אצל עדות המזרח (בלי קשר לעובדה שהיום שכמעט כל עדה חוגגת את טקס החינה) בעיקר. אם זאת אי אפשר להתעלם מהעובדה שטקס החינה הפך לחלק מהווי הישראלי כאשר המהות המרכזית שלו היא לברך את הזוג הטרי בפוריות ובהצלחת בנישואין.

לפי המנהג הורי הכלה הם אלו שאמונים על הפקת הטקס (אל תדאגו נשים לגברים יש שבת חתן ומדובר באירוע לא פחות מרכזי) שלרוב כולל:

ארוחה מסורתית (כל עדה והאוכל שלה)

ריקוד תלבושות משותף

וטקס החינה עצמו

לרוב נהוג שהורי הכלה והורי החתן מעניקים מתנות לזוג אבל גם זה משתנה בין העדות

כמו שאמרנו מקודם אחד הדברים שאמורים להיות חלק מהטקס הוא האוכל וכאן נכנסת סוגייה חשובה, בחירת חברת קייטרינג לחינה!

בחירת קייטרינג לחינה

בחירת קייטרינג חינה נכון היא משימה קשה. יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון:

– מיקום האירוע – חשוב לוודא שבמקום שבו תבחרו לערוך את הטקס תיהיה חברת קייטרינג לחינה קרובה שלא תצטרכו לייבא חברה מרחוק ( זה יעלה לכם יותר)

– התאריך והשעה של האירוע – אולי התאריך קצת פחות חשוב (אבל עדיין קריטי מבחינת סוג התפריט קיץ או חורף) אבל ללא ספק שחשוב לדעת איזה תפריט מגישים ערב או בוקר

– גודל האירוע (מספר האורחים) – להרחיב בנושא הזה נראה לנו קצת ברור מאליו.

– תקציב – גם כאן מדובר בנושא אינדיבידואלי, כמובן שחברת קייטרינג בפתח תקווה מקצועית תדע להתמודד עם כל גודל של חינה וגם של כל עדה (ככה שלא תצטרכו לדאוג שלא תקבלו את המאכלים המסורתיים שלכם)

אבל העצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לכם זה: תבדקו טוב טוב לפני שאתם בוחרים קייטרינג לחינה. תחקרו, תשאלו תתייעצו ורק ככה תוכלו לוודא שאתם בוחרים את הקייטרינג הטוב ביותר עבור החינה שלכם.

שיהיה במזל טוב

 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

מנגלים

ברביקיו הם מרכיב עיקרי של הקיץ. הם דרך לבשל אוכל בחוץ וליהנות ממזג האוויר. ישנם סוגים רבים ושונים של ברביקיו, מגריל פחמים מסורתי ועד למעשנים

קרא עוד »

המבורגר כשר

מהו בעצם ה'המבורגר כשר'? ה'המבורגר כשר' מוכן על פי חוקי חלל וכשרות התזונה של היהדות. המבורגר כשר הוא סוג מזון הדורש כללים וכללים ספציפיים. כללים

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​