אטליז

אכילת בשר הייתה חלק מהתרבות האנושית מאז תחילת הזמן. זוהי אחת מקבוצות המזון הנפוצות והמשמעותיות ביותר בעולם, כאשר למעלה ממחצית האוכלוסייה אוכלת בשר לפחות פעם ביום. לפי הערכות, כ-3.2 מיליארד אנשים ברחבי העולם אוכלים בשר על בסיס קבוע.

ישנן מספר סיבות מדוע אנשים אוכלים בשר, כולל טעם, מסורת, נורמות תרבותיות, אמונות דתיות ודאגות סביבתיות.

האטליז הוא מקום שמוכר בשר ועופות טרי טרי למהדרין. ניתן לומר שהאטליז הוא חלק חשוב מהחברה מכיוון שהיא מספקת לאנשים מקור לחלבון כמו בשר ועופות, הנחוצים לתזונה נכונה. בשר הוא מזון זמין, זול ומהווה מרכיב עיקרי לתרבויות רבות במשך מאות שנים. עם זאת, זה גם נקשר לבעיות בריאותיות רבות ולבעיות סביבתיות. ישנן סיבות רבות ושונות מדוע אנשים בוחרים לאכול בשר או לא. יש אנשים המאמינים שאכילת בשר היא הכרחית לשמירה על תזונה בריאה בעוד שאחרים חושבים שזה מיותר ונמנעים מכך לחלוטין.

מה זה אטליז?

האטליז הוא מקום בו ניתן למצוא סוגי בשר שונים. באטליז אתה יכול בקלות למצוא את סוג הבשר שאתה מחפש. יש כמה טיפים שעשויים לעזור לך בבחירת הבשר שלך. ראשית, החליטו איזה סוג בשר אתם מחפשים. לדוגמה, אם אתה רוצה סטייק בקר אז בחר חתך מאחד השרירים כמו צלעות או סטייק סינטה. שנית, שקול כמה כסף אתה רוצה להוציא על הארוחה שלך. אם זה רק לעצמך אז בחרו חתכים זולים יותר כמו צ'אק או סטייק עגול ובדקו גם מהו מחיר ירכיים עוף טרי, אבל אם אתה רוצה להכין ארוחה ליותר אנשים, בחר נתחים יקרים יותר כמו סטייק טי בון. שלישית, חשבו איך אתם רוצים שהבשר שלכם ייראה ויטעם. לדוגמה, אם רציתם שסטייק הבקר שלכם יהיה נדיר ועסיסי אז בחרו נתח מאזור החלציים הקצר כמו צלעות או פורטרהאוס.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​