יתרונות שיש לפירות וירקות אורגנים

פירות וירקות אורגניים הם לא רק בריאים יותר, אלא יש להם גם השפעה סביבתית נמוכה יותר. הם גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה, קוטלי עשבים ודשנים סינתטיים.

חקלאות אורגנית היא סוג של חקלאות הנשענת על טכניקות כמו מחזור יבולים, זבל ירוק, קומפוסט והדברה ביולוגית כדי לשמור על פוריות הקרקע ולהדברת מזיקים בהיעדר דשנים כימיים או חומרי הדברה.

תעשיית המזון האורגני צמחה במהירות בשנים האחרונות עקב ביקוש מוגבר למוצרים אורגניים מצד צרכנים המודאגים מההשפעות של חקלאות קונבנציונלית על בריאותם וסביבתם.

מה מיוחד בפירות וירקות אורגניים?

פירות וירקות אורגניים גדלים ללא שימוש בחומרי הדברה סינתטיים, דשנים או אורגניזמים מהונדסים גנטית. שיטות החקלאות האורגניות נועדו להגן על הסביבה ולקדם את רווחת בעלי החיים.

תוצרת אורגנית יקרה יותר מתוצרת שגדלה באופן קונבנציונלי, כי היא דורשת יותר עבודה. זה גם לוקח יותר זמן לצמוח, מה שאומר שיש פחות מזה זמין בכל זמן נתון.

היתרונות של תוצרת אורגנית כוללים:

– למזון אורגני סיכון נמוך יותר לזיהום מחומרי הדברה או כימיקלים אחרים

– למזון אורגני סיכון נמוך יותר לחשיפה לחיידקים עמידים לאנטיביוטיקה

– למזון אורגני סיכון נמוך יותר לחשיפה להורמונים מלאכותיים – למזון אורגני סיכון נמוך יותר לחשיפה ל GMO

– אוכל אורגני טעים יותר

תוצרת אורגנית היא לא רק בריאה יותר עבורך, אלא היא גם טעימה יותר, חשוב לדעת היכן קונים פירות וירקות אורגניים כדי שתוכלו לקבל את התוצרת האיכותית ביותר.

יש הרבה מקומות שמוכרים תוצרת אורגנית, אבל כמה מהמקומות הטובים ביותר הם שווקי איכרים, חנויות מכולת וחנויות מיוחדות.

אם אתם בקטע של פירות וירקות אורגניים, חשוב לקחת בחשבון שמדובר בפירות וירקות שעולים יותר מפירות וירקות לא אורגניים (מרוססים) אבל בסופו של דבר אין שום ספק שמדובר בפירות וירקות הרבה יותר בריאים לכם ולבני בנות ביתכם.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​