מערכת ניהול מסעדות

מערכת ניהול מסעדות: להצליח לנהל מסעדה

נדמה לפעמים שניהול הוא בסך הכול כיבוי שרפות אינסופי, וטיפול בכוויות של אחרי יום העבודה. האמת היא שיש מעט מאוד בעלי מסעדות, או יותר נכון מנהלי מסעדות, שיודעים לבצע את הניהול בצורה חלקה והרמונית מספיק בשביל להתפנות לרעיונות אציליים כמו שיפור השירות והנראות, ותמיכה בעלייה ברווחיות. מערכת ניהול מסעדות היא כלי העבודה הדרוש, ועם הביקוש הגיע ההיצע.

כיום מנהלי מסעדות יכולים למצוא מערכות מתקדמות לניהול המסעדה, מערכות המקנות להם כלים יוצאים מגדר הרגיל, כלים חזקים ואפקטיביים שלוקחים על עצמם המון מן העבודה והעול, ומשחררים אתכם, המנהלים, מהתעסקות מטרידה שלא מאפשרת לכם לתמוך בעסק לעבר צמיחה ושגשוג.

מערכת ניהול מסעדות חכמה – שהחכמה שלכם תתפנה למה שחשוב

להיות מנהל טוב זה לא רק לשמור שהעסק ישרוד. זה, לצערנו, כמעט הסטטוס קוו במסעדות בישראל, שכן הישרדות היא כמו בסיס לחיים כאן, בטח לחיים כעסק, ועוד יותר כמסעדה. אנחנו כאן כדי לספר לכם שזה לא חייב להיות כאן, ושאפשר לשבור את הסטטוס קוו בעזרת מערכת ניהול מסעדות.

המערכת החכמה מבצעת פעולות שלכם יכולות לקחת שעה, שעתיים ויותר, בטח כאשר מדובר בדברים שעוד ישתנו כמה וכמה פעמים אחרי שתסיימו אותם (כמו למשל לוח שעות העבודה השבועי), והיא עושה זאת בפחות מחמש שניות. איך? ובכן – טכנולוגיה זה שם המשחק.

איך זה עובד?

בואו ונודה על האמת, בסופו של דבר, האספקטים הטכניים של ניהול מסעדה הם פשוטים למדי, או פשוטים יחסית, בטח למי שטיפס לעמדה של מנהל. הבעיה עם האספקטים הללו הם שהם שתייני זמן, והמון מזמן הניהול הולך עליהם, וחבל. מערכת ניהול מסעדות עובדת בצורה חכמה במיוחד, על ידי אלגוריתמים שיודעים לבצע פעולות שלנו ייקחו שעה, בלחיצת כפתור בודדת.

הידע והניסיון של עשרות שנים בתחום המסעדנות, הובילו לפיתוח תוכנה חכמה שלוקחת כמה שרק אפשר מהידיים שלכם, כדי לפנות אותן לביצוע פעולות שנועדו לשיפור, ולא רק לתחזוקה. שיפור הוא הסוד להצלחה, וכאשר מערכת ממוחשבת מטפלת באופן אוטומטי בספקים, בעובדי המסעדה, בניהול הטיפים ולוח השעות, ואפילו במעקב אחרי נוכחות העובדים במסעדה, אתם פנויים לחשוב קדימה, ולראות אופק בעבודה, ולא רק עבודה עד האופק.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

ofirarie80

ofirarie80

אולי יעניין אתכם...

מתכון לפנקייק – פשוט וטעים

הדרך המושלמת לפתוח כל בוקר היא עם פנקייק טעים ואוורירי, כשחמאה נוזלת מלמעלה וסירופ מייפל מוסיף לכל התענוג. ברשת אפשר למצוא אינספור מתכונים לפנקייקים –

קרא עוד »

5 טיפים לבחירת קולט אדים

בשעה טובה ומוצלחת החלטתם שאתם רוצים לקנות קולט אדים? אתם לא תאמינו עד כמה המכשיר הזה ישנה לטובה את החיים בבית שלכם. אותו ריח טיגון

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​