מוצרים ללא גלוטן

5 דברים שכל מקום עבודה חייב להחזיק עבור העובדים במקרר!

היום כבר יודעים כולם שמקום העבודה הוא לא רק מקום בו צריך לדפוק הספקים. נכון שעיקר המטרה של הקמת המקום זו התפוקה המתקבלת בסופו של ים. אך כדי שלעובדים אכן יהיה חשק להנפיק את אותה התפוקה, הם חייבים לקבל משוב מטעם מקום העבודה וליהנות מהתנאים שלהם במקום.

אחד הדברים הוא ללא ספק המטבחון שמשמש את העובדים שחייב שיהיו בו כמה מוצרי מכולת בסיסיים.

הצבא צועד על קיבתו

כמו במשפט הזה על הצבא, כך גם כל עובד וכל נושא תפקיד. לא משנה באיזה תחום מדובר. אנשים שעובדים ולעיתים עובדים קשה ממש, חייבים לאכול טוב. כך הם יהיו מרוצים, הם יהיו שבעים והם יבצעו את כל מה שמטילים עליהם וכל מה שמצפים מהם, ברוח טובה, בכיף ובשמחה. זו הסיבה שחשוב כל כך להשקיע במטבחון שישרת את העובדים וישמש אותם בהפסקות שלהם במהלך יום העבודה. המקרר הוא ללא ספק המקום המרכזי שם אמורים העובדים למצוא את מבוקשם במהלך יום העבודה.

להזמנת מכולת לחברות ועסקים>>>

לפניכם 5 דברים שכל מקום עבודה חייב להחזיק עבור העובדים במקרר.

  1. חלב לקפה – הדבר הראשון והמובן מאליו זהו החלב שמשמש לצורך הכנת הקפה. העובדים הישראלים חייבים את הקפה כדי לשרוד את יום העבודה.
  2. שוקו – אפשר לפנק את העובדים מידי פעם עם בקבוקי שוקו מוכנים או אפילו משקה אייס קפה. זה לא ממש סיפור יקר וכשיש מבצעים אפשר חרכוש כאלה בכמויות ולשמח את העובדים.
  3. פרות – פירות העונה מידי פעם יתרמו רבות לעובדים שלכם.
  4. ירקות – ירקות ישדרגו את הארוחות של העובדים.
  5. עוגה – באירועים מיוחדים פנקו את העובדים והפתיעו אותם בעוגה מפנקת שתמתין להם בהפסקה.

השקיעו בעובדים, הם יחזירו לכם בגדול.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

מנגלים

ברביקיו הם מרכיב עיקרי של הקיץ. הם דרך לבשל אוכל בחוץ וליהנות ממזג האוויר. ישנם סוגים רבים ושונים של ברביקיו, מגריל פחמים מסורתי ועד למעשנים

קרא עוד »

המבורגר כשר

מהו בעצם ה'המבורגר כשר'? ה'המבורגר כשר' מוכן על פי חוקי חלל וכשרות התזונה של היהדות. המבורגר כשר הוא סוג מזון הדורש כללים וכללים ספציפיים. כללים

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​