עיצוב מסעדות שהופכות לאבן פינה

עולם המסעדנות הישראלי ידוע לשמצה, וכדי להצליח צריך להשקיע קצת יותר מחשבה מהיזם הממוצע. אם אתם נכנסים לעולם המסעדות ומתכוננים לעצב את המסעדה שלכם, כדאי שתיקחו בחשבון שלא כל מעצב יכול לעשות את העבודה כמו שצריך. עיצוב מסעדות זה תחום ייחודי וספציפי מאוד, תחום מחייב במיוחד שכן בסופו של דבר, העיצוב חייב  לתמוך באווירה במסעדה, ובתחום המסעדנות אין הזדמנות שניה.

ברמה הטכנית, כל מעצב מקצועי יוכל לעצב לכם את המסעדה. אבל כשמדובר בעיצוב בית עסק, ובטח שמסעדה, העיצוב הוא לא עניין טכני. הוא עניין של רגשות, של הפעלת רגשות, ושל יצירת אווירה מתאימה כדי שהעסק שלכם יזנק, ואנשים שרואים אותו ירצו להיכנס, כשהם בפנים הם ירצו לרכוש, וכשהם בחוץ הם ירצו לשוב בשנית, בשלישית, ועוד.

עיצוב מסעדות להצלחה

  1. למדו את הקהל שלכם – אל תטעו לחשוב שאם אתם מוכרים מזון, כולם הלקוחות שלכם. נכון, יכול להיות שכולם אוהבים חומוס, אבל באזור בו אתם פותחים את החומוסייה יש קהל מסוים, בגילאים מסוימים, ואתם רוצים לכוון אליהם, כי הם העיקר של העסק.
  2. למדו את המתחרים – הבינו את העיצוב של המתחרים הדומים לכם באווירה, וגם את אלו השונים מכם מאוד. אתם רוצים משהו דומה רעיונית למי שהכי מצליחים, אבל ייחודי מספיק כדי ליצור בידול באווירה.

אז איפה מתחילים?

אז ההתחלה היא תמיד ההחלטה – שאתם הולכים להקים מסעדה מצליחה ולא עוד ניסיון ממוצע וצולע. זה דורש החלטה נחושה, וסיעור מוחות עם מעצב מומחה בעיצוב מסעדות. באתר https://yuvalhilel.com/ תוכלו לקרוא, לקבל רעיונות ולהבין קצת יותר על עיצוב בעולם המסעדנות, וכיצד יש לגשת לתחום בצורה נבונה.

אל תנסו לחסוך יותר מדי בעיצוב, כי בסופו של דבר האווירה שאתם נותנים ללקוחות שלכם תכתיב האם הם אכן יהפכו ללקוחות, והאם גם ללקוחות חוזרים. אם עיצוב העסק לא פוגע בול בלב ליבו של הקהל שלכם, אתם בבעיה, וחבל. מוטב להשקיע בתחילת הדרך בעיצוב נכון ולראות את העסק משגשג מהתחלה, מאשר לנסות להציל אותו במיתוג מחדש בהמשך.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

ofirarie80

ofirarie80

אולי יעניין אתכם...

מנגלים

ברביקיו הם מרכיב עיקרי של הקיץ. הם דרך לבשל אוכל בחוץ וליהנות ממזג האוויר. ישנם סוגים רבים ושונים של ברביקיו, מגריל פחמים מסורתי ועד למעשנים

קרא עוד »

המבורגר כשר

מהו בעצם ה'המבורגר כשר'? ה'המבורגר כשר' מוכן על פי חוקי חלל וכשרות התזונה של היהדות. המבורגר כשר הוא סוג מזון הדורש כללים וכללים ספציפיים. כללים

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​