צילום אוכל

צילום אוכל – 4 דגשים לצילום נכון

האוכל שאתם בוחרים לצלם למסעדה שלכם להיות מוצג בצורה נכונה ומצולם על ידי צלם מקצועי. צילום אוכל זו אומנות בפני עצמה ויש רבדים רבים ומיומנות טכניות שדורשות התייחסות כאשר בוחרים לעשות את זה.

אם אתם תוהים מהם הדגשים החשובים ביותר לצילום מקצועי של אוכל, הכנו לכם 4 דגשים חשובים מאוד שצריכים להילקח בחשבון בכל פעם שמצלמים אוכל. כך ניתן להפוך כל צילום להרבה יותר מושך ואטרקטיבי, כך שזה חשוב להקדיש תשומת לב לכל פרט.

  • עומק שדה – בעת הצילום יש לעשות שימוש בעדשה מתאימה ובעומק שדה מתאים כדי לטשטש את הרקע ולשים את הדגש על האוכל שמצלמים.
  • זווית צילום – קערה עם אוכל בפנים נצלם מלמעלה, ואילו המבורגר נצלם ממול כדי לראות את כל השכבות.
  • עריכה מקצועית – בעזרת עריכה מקצועית לאחר צילום אוכל ניתן להפוך את האוכל שצולם להרבה יותר מושך ועם ברק.
  • הדגשת טקסטורה – באמצעות שימוש נכון בתאורה רכה אפשר להדגיש טקסטורות בצילום.

הצגת האוכל של המסעדה שלכם בצורה אטרקטיבית ברשתות החברתיות תאפשר לכם לבלוט מעל המתחרים ולעורר עניין רב. אנשים נמשכים לאוכל עם העיניים, ואם רק הצילום של האוכל שלכם יהיה מספיק איכותי, זה יוכל לעשות הבדל משמעותי בסיכוי שלכם למשוך אנשים רבים שיביעו עניין באוכל שאתם מכינים.

תנו לצלם מקצועי לצלם את האוכל

רוצים להגיע לתוצאות הצילום הטובות ביותר? אתם רק צריכים לתת לצלם מקצועי מטעם סיגמא צילום מוצרים לעשות את העבודה הדרושה בשבילכם. הוא ידע לשים דגש על כל ההיבטים שהזכרנו לעיל ולדאוג לכך שהתוצאה הסופית תוכל להיות משביעת רצון. רק שימו לב שאתם בוחרים בצלם שמנוסה בצילום אוכל. הוא כבר ידע איך לצלם את האוכל שלכם כראוי.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

מנגלים

ברביקיו הם מרכיב עיקרי של הקיץ. הם דרך לבשל אוכל בחוץ וליהנות ממזג האוויר. ישנם סוגים רבים ושונים של ברביקיו, מגריל פחמים מסורתי ועד למעשנים

קרא עוד »

המבורגר כשר

מהו בעצם ה'המבורגר כשר'? ה'המבורגר כשר' מוכן על פי חוקי חלל וכשרות התזונה של היהדות. המבורגר כשר הוא סוג מזון הדורש כללים וכללים ספציפיים. כללים

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​