אגוזים טבעיים

אגוזים טבעיים

אגוזים, הם מהמזונות הצפופים המזינים ביותר עם מטריצות מורכבות העשירות בשומנים בלתי רוויים ובתרכובות איכותיות אחרות. מהיום, תוכלו להזמין אגוזים טריים עד פתח הבית שלכם בקלות ובמהירות – הישר מסלון הבית שלכם.

אגוזים טבעיים

יתרונותיהם של האגוזים לבריאות האדם ידועות לכל ולא סתם אנשים צורכים אגוזים טבעיים במהלך חייהם בכמויות גבוהות. אם הקורונה לימדה אתכם להישאר בבית ופחות לצאת ממנו, אנחנו כאן כדי לספר לכם על אפשרות נוספת, כיצד תוכלו להזמין מהבית שלכם את הפיצוחים האהובים עליכם.

להזמין אגוזים טריים דרך האינטרנט

מהיום, תוכלו להזמין אגוזים טריים דרך האינטרנט בקלות רבה באתר טעים בריא וללא הצורך להסתובב ברחוב כדי למצוא את החנות הקרובה. אתרי אינטרנט רבים לממכר מוצרי בריאות וטבע, מחכים לכם ברשת כדי שתוכלו להזמין דרכם את המוצרים שלכם ביעילות ובקלות.

יתרונות של אגוזים טבעיים

מכוח ההרכב הייחודי שלהם, אגוזים עשויים להשפיע לטובה על תוצאות הבריאות. מחקרים אפידמיולוגיים, קשרו צריכת אגוזים עם שכיחות מופחתת של מחלות לב כליליות ואבני מרה בשני המינים ובסוכרת אצל נשים. 

עדויות מוגבלות, מצביעות גם על השפעות חיוביות על יתר לחץ דם, סרטן ודלקת. מחקרים מראים באופן עקבי, כי לצריכת אגוזים יש השפעה להורדת כולסטרול, גם בהקשר לדיאטות בריאות, ויש עדויות מתגלות להשפעות מועילות על לחץ חמצוני, דלקות ותגובתיות כלי הדם. 

אגוזים מסייעים להורדת לחץ דם

נראה כי השומן והתסמונת המטבולית מושפעים באופן חיובי מצריכת האגוזים. לפיכך ברור כי לאגוזים יש השפעה מיטיבה על גורמי סיכון לב וכלי דם רבים. 

בניגוד לציפיות, מחקרים אפידמיולוגיים וניסויים קליניים מצביעים על כך, שצריכת אגוזים קבועה, לא תורמת להשמנה ואף עשויה לסייע בירידה במשקל במהירות ובקלות.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​