ספרי מתכונים

4 טיפים לכתיבת ספרי מתכונים

כמעט לא ניתן למצוא בית שאין בו לפחות ספר מתכונים אחד. אנשים מחפשים כל הזמן מתכונים חדשים. בתקופה האחרונה – תקופת הקורונה, אנשים רבים מצאו את עצמם מבשלים שעות ארוכות במהלך היום. אם גם אתם מתחברים לעולם הבישול, רוצים לשתף את העולם במתכונים שלכם? הגיע הזמן לכתוב ספר מתכונים.

איך לכתוב ספרי מתכונים

על מנת לעזור לכם לכתוב ספר מתכונים בצורה הנכונה ולהבין אח"כ את הנושא של הדפסת ספר, אספנו עבורכם 4 טיפים לכתיבת ספרי מתכונים, נקודות שונות שחשוב לזכור בכתיבת הספר.

  1. קהל יעד – חשוב להכיר את קהל היעד לו אתם כותבים את הספר. האם מדובר בספר לבשלנים מנוסים או מתחילים? לילדים או למבוגרים? מה הידע הטכני של קהל היעד שלכם? כמו כן חשוב להגדיר את קהל היעד על פי השווקים והסופרים בו הלקוחות קונים את המוצרים שלהם. איזה מתכונים הם יבחרו לנסות ואיזה מתכון ירגיש להם 'מאיים'.
  2. בניית התוכן – את תוכן הספר חשוב לבנות עם החומר שיש לכם. תאספו את כל המתכונים שלכם שאתם רוצים להכניס לספר, אם תבחרו להוציא ספר מתכונים משפחתי, תאגרו את כל המתכונים האהובים לשלד הראשוני של הספר. בהתאם לקהל היעד, סננו את המתכונים המתאימים.
  3. מחקר – כדאי לבדוק בשוק ספרי מתכונים איך מעצבים ספר בצורה נכונה. אילו תמונות כדאי להכניס וכו'. את כמות המתכונים תוכלו להחליט לבד בהתאם לגודל הספר וקהל היעד.
  4. תמונות וסיפורים – כמו שנהוג לומר "אנשים אוכלים עם העיניים" בכדי להמחיש ולהצית את הדמיון בלב הלקוחות, חשוב מאוד להוסיף תמונות של המנה המוכנה. כמו כן כדאי להוסיף תבלינים בדמות סיפורים אישיים על המנות המופיעות בספר. סיפורים ותמונות מציתים את הדמיון ומגרים את הקורא לנסות את המנה. – קראו בהרחבה על אופן עיצוב כריכות ספרים.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​