מה זה שולחן קינוחים אקטיבי

החגיגה הכי מושלמת, מתחילה עם שולחן קינוחים אקטיבי. שולחן זה, עליו מעמיסים את המתוקים הכי מגניבים והכי אהובים על הילדים, הוא שולחן שמתאים לכל חגיגה והוא זה שיהפוך אותה למושלמת ולחגיגית ברמה הגבוהה ביותר.

 

מה זה שולחן קינוחים אקטיבי

טכנית, שולחן קינוחים אקטיבי הוא שולחן שעליו מונחים המתוקים והעוגות האיכותיות ביותר וכמובן הנוצצות ביותר שיש. ולצידם, מונחים כלים שבעזרת טכניקות פיזיולוגיות מעניינות, מפריחות ומעלות עשן מכל עבר.

שולחן קינוחים אקטיבי, יוצר מעין חוויה בלתי נשכחת לילדים וכן, גם למבוגרים, והוא נותן תחושת ענן ועשן שבהם נמצאים כל סוגי המתוקים והעוגות הטובות ביותר.

 

שולחן קינוחים אקטיבי לחתונה

יצירת שולחן הקינוחים המושלם לחתונה, מעורב קצת יותר ממה שנדמה לכם. יש בזה הרבה יותר, מאשר פשוט להכניס בו מבחר פינוקים האהובים עליכם ועוגת חתונה על שולחן אירועים.

כדי לעזור לכם להקים שולחן קינוחים המשקף את הדברים הטובים ביותר שאתה אוהבים, החלו בהכנת מנות פינוק ועיצוב שולחן ועד שילוט ונגיעות אישיות. זה לבדו, יעשה את האירוע שלכם להרבה יותר מושלם ומעניין למבוגרים וכמובן לילדים.

 

שולחן קינוחים – כמויות

אנו ממליצים, בדרך כלל, על 3 – 4 קינוחים לאדם, זאת אם האורחים שלכם לא אוכלים פרוסת עוגה שלמות. בכל מה שקשור לאפשרויות, אתם בוודאי לא רוצים להכריע את האורחים שלכם לאכול יותר מדי, אך כן לספק להם את החוויה מהאירוע שלכם.

לכן, אנו אומרים בדרך כלל, להכין 2 – 3 אפשרויות קינוחים יותר ממספר הקינוחים שאתם מקצים לכל אורח. לדוגמא, אם אתם מקצים 3 קינוחים לאדם, הכניסו לתפריט הקינוחים 5 – 6 אפשרויות קינוח בסך הכול, אך לא יותר.

 

לחצו כאן למעבר לאתר טייבלז.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

מנגלים

ברביקיו הם מרכיב עיקרי של הקיץ. הם דרך לבשל אוכל בחוץ וליהנות ממזג האוויר. ישנם סוגים רבים ושונים של ברביקיו, מגריל פחמים מסורתי ועד למעשנים

קרא עוד »

המבורגר כשר

מהו בעצם ה'המבורגר כשר'? ה'המבורגר כשר' מוכן על פי חוקי חלל וכשרות התזונה של היהדות. המבורגר כשר הוא סוג מזון הדורש כללים וכללים ספציפיים. כללים

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​