קייטרינג דגים ממש כמו של סבתא

אם חוויתם פעם להגיע לבית של סבתא, להריח את סיר הדגים ואת התבשילים השונים שהיא מכינה כבר מחדר המדרגות, ניחוחות הבישולים שתוקפים אותנו מיד עם פתיחת דלת הכניסה לבית ונספגים בבגדים שלנו כך שגם בדרך הביתה נריח מהאוכל. הניחוחות מרחפים מסביב והיישר אל תוך האף שלנו, אנו לוקחים נשימה טובה ומתחילים לדמיין כבר את האוכל הטעים אצלנו בפה. ובכן כאשר צריך לדאוג לאוכל לאירוע שאנו מארגנים או אפילו לדאוג לאוכל לשבת – הדבר הראשון שהיינו רוצים זה להכניס את סבתא למטבח ולתת לה מספיק כוחות, אנרגיות ואת כל חומרי הגלם הנדרשים כדי שהיא תפיק את המטעמים שלה. בזה לא נוכל לעזור לכם אבל בלשחזר לכם את הניחוחות המושלמים של תבשילי הדגים בהחלט כן.

הזמנת קייטרינג דגים לשבת:

ארוחת השבת היא ארוחה מיוחדת מאוד ועבור משפחות רבות היא ההזדמנות לבלות ולהיות בחיק בני המשפחה, לעזוב את מסכי הטלוויזיה והמחשב בצד, לשכוח מהעבודה לכמה שעות ולבלות יחד תוך כדי ישיבה על ארוחה טובה שגם מכבדת את השבת. אצל משפחות רבות נהוג לאכול דגים בארוחת השבת ולעתים אין זמן, יכולת או חשק לבשל ולכן מזמינים אוכל מוכן. אנו נוכל לסייע לכם בשילוב של הזמנת אוכל מוכן עם דגים בהכנה ברמת האיכות הגבוהה ביותר ולפנק אתכם במנות דגים לארוחת השבת החל מטונה ברוטב, מושט אפוי, סול מטוגן, נסיכת הנילוס ברוטב, סלמון אפוי או ברוטב, קציצות דגים מושלמות ועד גפילטע פיש לאוהבים.

הזמנת קייטרינג דגים לאירועים:

קייטרינג דגים של ברכה משולשת פתוח עבורכם גם בהזמנה בכמויות גדולות יותר לאירועים מסוגים שונים. הדגים יכולים להוות מנה ראשונה או עיקרית כמעט בכל סוג של אירוע ותוכלו כעת ליהנות מכל תפריט הדגים במחירים מיוחדים באתר החברה. למידע בנושא אוכל מוכן היכנסו לאתר https://www.b-grill.co.il/

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​