מה זה מקררים אינטגרליים?

מקררים אינטגרליים משפיעים על העיצוב של המטבח ולמעשה, הופכים את המטבח ליחידה אחת מושלמת מבחינת העיצוב. 

קחו למשל את הכיריים המסורתיות. כאשר אתם מעצבים מטבח, צריך לחשוב היטב היכן הם יהיו ממוקמים, ובכלל איזה סוג כיריים תוכלו לשים כדי שלא יפגעו בעיצוב שהושקע בארונות ובחלל של המטבח.

את הכיריים הללו החליפה האינדוקציה שעושה חיים די קלים למעצבים. זהו משטח דקיק מזכוכית עם מסך יוקרתי שיכול להתאים כמעט לכל עיצוב. 

המקררים האינטגרליים גם עושים אותה עבודה. איך? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מהם מקררים אינטגרליים?

מקררים אינטגרליים אלו מקררים שמשתלבים במטבח שלכם ממש כאילו היו אחד הארונות. בדרך כלל, מקרר רגיל, לא משנה כמה הוא יהיה מעוצב, הוא תמיד יבלוט כמוצר חשמלי במטבח. 

כמו כן, כאשר המטבח מעוצב בצורה מסוימת, קשה למצוא מקרר שיתאים לעיצוב ולפעמים זה שמתאים לעיצוב, מבחינה טכנית לא יכול להתאים לכם שכן הוא קטן מידי.

מקררים אינטגרליים עשויים כך שהם יכולים לבוא במקום אחד הארונות. כך, המטבח שלכם הוא בעצם שורה של ארונות מטבח, שיש, אינדוקציה וכל אביזרי המטבח, כאשר אחד הארונות הוא בעצם מקרר. 

מבחוץ זה נראה ממש אותו דבר, רק כשפותחים מגלים שמדובר למעשה במקרר.

אז אם אתם ממש רוצים מראה מושלם למטבח, מקרר אינטגרלי הוא בשבילכם. אולם, כאשר החלטתם לקנות מקרר כזה, חשוב לשים לב גם לפרטים אחרים.

אלו פרטים? כדאי לוודא שהמידות של המקרר, הן המידות שאתם צריכים בבית שלכם. לקחת מקרר קטן בשביל להתאים את העיצוב זה חבל, משום שבשימוש היום יומי זה יפריע לכם.

כמו כן, בדקו שאתם בוחרים בחברה אמינה מבחינת המוצר החשמלי עצמו ולא לקבוע לפי העיצוב. 

למידע בנושא מקררים 4 דלתות

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

מנגלים

ברביקיו הם מרכיב עיקרי של הקיץ. הם דרך לבשל אוכל בחוץ וליהנות ממזג האוויר. ישנם סוגים רבים ושונים של ברביקיו, מגריל פחמים מסורתי ועד למעשנים

קרא עוד »

המבורגר כשר

מהו בעצם ה'המבורגר כשר'? ה'המבורגר כשר' מוכן על פי חוקי חלל וכשרות התזונה של היהדות. המבורגר כשר הוא סוג מזון הדורש כללים וכללים ספציפיים. כללים

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​