אלכוהול משובח שאין שני לו – מקאלן 21

מחפשים משקה אלכוהולי מיוחד שאין כמותו? מקאלן 21 יכול בהחלט להפתיע אתכם לטובה. המשקה הזה מביא עימו ניחוח מיוחד וחגיגה של טעמים בפה. זו התוצאה של תהליך ייצור מיוחד בו הויסקי עובר תהליך יישון של 21 שנה בחביות מיוחדות של עץ אלון. מה שמקנה למשקה הזה את הטעמים הייחודים ואת הניחוח המעולה שלו.

 

משקה שהוא גולת כותרת

מקאלן 21 הוא המוביל והבולט בסדרה של פייק און מבית מקאלן, המזקקה הבריטית. תהליך היישון של הויסקי עובר בשלושה סוגים של חביות. שילוב החביות מסוגי עץ שונים גורם לכך שלמקאלן יהיה טעמים אקזוטיים של וניל ופירות טרופיים. טעמים אלו מאוזנים על ידי עשן עץ. הניחוח של המשקה הזה עשיר ויש בו נוכחות של וניל ופסיפלורה. הסיומת של המשקה הינה חלקה ומתמשכת ויש לה ארומה של עשן ועץ.

 

לאנשים שמבינים באלכוהול

אם אתם אוהבים משקאות אלכוהוליים, ורוצים להשקיע בויסקי מיוחד במינו, מקאלן 21 עשוי להיות הדבר הנכון לכם. במיוחד יכול המשקה להתאים לאירועים מיוחדים או כמחווה לאדם שיקר לנו. כמובן שצריך לזכור כי המשקה הזו אינו מתאים לכל יום, ולא נכון למזוג ממנו למי שלא מבין בערך שלו. שכן תהליך היישון הייחודי שלו מקנה לו טעם כל כך מיוחד, ומי שאינו מאניני הטעם לא תמיד יבחין בכך. אז מי שמבין באלכוהול ויודע לזהות הבדלים דקים בין משקה למשנהו, מוזמן בחום להכיר את המשקה המיוחד שאין שני לו. כי עשרים ואחת השנים של היישון וההשקעה בתהליכים של הכנת האלכוהול עושים את ההבדל. מקאלן 21 זוכה להרבה מאוד חוות דעת חיוביות ומחמיאות על ידי מי שמבין באמת במשקאות אלכוהוליים משובחים.

 

למידע נוסף הכנסו עכשיו לאתר שלנו – חנות אלכוהול מומלצת.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​