משלוחי פירות

פירות קיץ ופירות חורף – כל מה שרציתם לדעת על המגש הפירות המושלם

בדרך למגש הפירות המושלם, כדאי לחשוב גיוון. מגש הפירות המושלם יהיה מגוון, עם כמה סוגים של פירות טובים, טריים וכמובן בריאים. אך בל נשכח שגם לפירות יש יום הולדת. ישנם כאלה שנקטפים בשיאה בקיץ ויש כאלה שנחשבים לפירות חורף. אמנם כיום אפשר לגדל פירות שונים כל השנה, בזכות טכניקות גידול מתקדמות או חממות, ובכל זאת יש סיבה שלכל עונה פירות נבחרים משלה. כל זה יכול לעזור לכם לבחור את מגש הפירות המושלם, בדיוק לעונה שעכשיו. 

פירות חורף עתירי ויטמין סי 

כשרוצים צלחת פירות מעוצבת ומושלם לחורף, כדאי שיונחו בו אחר כבוד הפירות המתאימים ביותר, לחיזוק הגוף ולבריאות איתנה. פירות עם המון ויטמין סי בפנים משלבים טעם טוב והרבה בריאות בכל ביס. הם טובים להרחקת מחלות חורף, דלקות גרון ושאר צרות לא רצויות. בריאות בטעם טוב על מגש צבעוני, בול לעונה הקרה. 

פירות קיץ קלילים וקרירים 

בקיץ, מה אנחנו בסך הכל רוצים, קצת קלילות, קצת קרירות שתפיג את החום הלוהט של ימי השרב. מגש הפירות המושלם לקיץ מכיל שפע מגוון של פירות קיציים טובים ושובבים. הפירות הללו צריכים להיות קלילים ולא מכבידים בבטן, כי מי רוצה להרגיש עמוס מדי בקיץ? פירות הקיץ הטובים מוגשים קרירים או צוננים. קררו את המגש במקרר או במקפיא, תענוג עדיף מגלידה וגם הרבה יותר בריא!

מגש פירות העונה תמיד משתלם 

כשמגישים פירות בעונתם, מחירם תמיד נוח יותר. גם זו סיבה להתפנק או לפנק עם מגש מפירות העונה, זה מושלם. חוץ מזה, פירות העונה הם בדיוק כפי שהטבע התכוון. בעונה, כל פרי יותר טעים, נראה יפה מבחוץ וגם עסיסי מבפנים. מחפשים משהו קצת שונה? למידע בנושא מגשי סושי פירות

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​