אתר מגשים

מגשי אירוח חלבי – מה המחיר ? מה צריך לקחת בחשבון?

המאמר באדיבות אתר מגשים

אם החלטם לפנק את האורחים בארוחה חלבית, לשם שינוי או לא לשם שינוי, כל הכבוד. ארוחה חלבית בצורה נכונה יכולה להשאיר טעם של עוד. 

למרות שהרבה אנשים נרתעים מארוחה חלבית בגלל שבאיזשהו שלב היא עלולה להפוך לכאב בטן וזה באמת נכון. כאן המומחיות שלכם נכנסת לתמונה. אתם צריכים לדעת איזה מאכלים לשלב, מה הכמות שתוגש מכל דבר כדי שהמאכלים החלביים לא יכבידו על האורחים. 

בארוחות חלביות יש הרבה שיעדיפו להזמין מגשי אירוח חלבי. המגוון שם כמעט בלתי מוגבל. אבל רגע לפני שאתם מתקשרים להזמין, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

מגשי אירוח חלביים:

ראשית, באופן כללי בארוחה חלבית, צריך לדעת שאנשים אוכלים פחות מאשר ארוחה בשרית שבאה על בטן ריקה. הקיבה, באופן טבעי לא יכולה להכיל כמות של מאכלים חלביים עשירים כמו בשר, זה הרבה יותר שומני והקיבה רגישה יותר לכמויות של מאכלים חלביים.

לאחר שאתם יודעים כמה מוזמנים אמורים להיות לכם, אתם יכולים להחליט על הקו שאתם רוצים לראות במגשי האירוח.

אתם יכולים להביא מגשי אירוח עם לחמים קטנים עליהם מפוזרות גבינות מסוגים שונים. גבינות שמנת עם תבלינים, זיתים וכדומה. אתם יכולים להזמין מגשי אירוח עם מוקרמים קטנים אישיים לכל אורח ואתם יכולים לגוון ולהזמין גם מגשים חלביים עם עוגות שמנת עשירות.

מבחינת העלויות כמובן שזה יהיה תלוי מה תכולת המגשים. מגש של עוגות קטנות חלביות יכול לנוע בין 250 שקלים ל 600 ואפילו 800 שקלים אם מדובר בחברה יוקרתית ובעיצוב יוצא דופן. 

למגשי אירוח עם גבינות המחיר הוא בין 140 ₪ ל 400 ₪ תלוי איזה גבינות אתם מזמינים. 

בדקו על: קייטרינג חלבי באזור המרכז

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​