שף פרטי מומלץ

שף בבית ארוחה לחברים – אירוח פרטי מפנק

עכשיו, כאשר הצלחנו קצת להוריד את מצב התחלואה בישראל, אתם רוצים לחזור ולבלות עם החברים הכי טובים? לאחד מהם יש יום הולדת ואתם רוצים לחגוג לו? אם כך, כדאי שתדעו: זה לא אומר שאתם חייבים לעמוד שעות במטבח ולבשל. לא כולנו מוכשרים בתחום הזה ולא לכל אחד מאתנו יש את הזמן ואת הסבלנות הנדרשים כדי ליצור מטעמים במטבח. מצד שני, זה גם לא אומר שכדאי תמיד להזמין אוכל מוכן, כי מה עם האופציה של שף פרטי שיגיע עד אליכם ויבשל לכם ולחברים שלכם ארוחה מפנקת? 

איך בוחרים את השף הכי מוצלח שיש? 

הרבה פעמים מה שיקבע באמת האם ארוחת שף פרטי עם החברים תהיה מהנה ומוצלחת או לא, זו לא רק האווירה, אלא בעיקר בחירת השף שאליו אתם פונים. לכן יש טעם לבדוק את הדברים לעומק, כי כמובן שלא כל השפים מספיק מוצלחים. בחירת שף טוב לארוחה מהסוג הזאת היא בחירת שף שמגיע עם ניסיון, כישרון וכמה שיותר המלצות מלקוחות אחרים. לכן מומלץ לעשות מחקר קצר אונליין אודות השף שנראה לכם מתאים, כי זה תמיד יגדיל את הסיכויים שלכם לצאת עוד יותר מרוצים. 

ארוחת שף במחיר סביר 

להזמין שף פרטי מומלץ לארוחה בבית זו נשמעת לכם כמו חוויה ששמורה רק לעשירים? אתם טועים! למעשה, אם תבדקו את הדברים לעומק אתם תראו שלא מדובר על הוצאה כלכלית מאוד גדולה. לכן, אם יש לכם אפשרות להשוות מחירים ולקבל הצעה משתלמת, למה שלא תעשו זאת? מה שכן, רצוי לבדוק על מה אתם עומדים לשלם והאם, לדוגמה, גם השתייה כלולה בהצעת המחיר שנותנים לכם. אתם תראו שהחברים שלכם יתלהבו מאוד מפינוק שכזה ולכן אין סיבה לחשוב פעמיים. 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​