מתכונים לתזונה דלת קלוריות

מתכונים לתזונה דלת קלוריות

רוצים לרדת במשקל וכעת אתם מחפשים תפריט שיוכל לעזור לכם לעמוד במשימה? ניהול נכון של התפריט היומי זה הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות כדי להצליח, קראו גם באתר של מרזי מורית בנושא. כדי לעזור לכם לעשות זאת כמו שצריך, החלטנו לשתף מספר מתכונים לתזונה דלת קלורית שתוכל לעזור לכם בסופו של דבר.

  • כריך ביצה ואבוקדו – ניתן לחמם שתי פרוסות לחם ולשים ביניהן ביצה קשה ואבוקדו. מדובר בכריך פשוט להכנה, עם חלבון ושומן בריא.
  • סלטים עם ירקות מכל הצבעים – שילוב של ירקות מכל הצבעים בסלטים שאתם אוכלים זה מתכון להצלחה בדיאטה. נמליץ לנסות סלטים שמבוססים על מלפפון ועגבנייה ועל הדרך לנסות להוסיף סוגים שונים של ירקות ואפילו אגוזים.
  • עוף בתוך חסה – ניתן לעשות שימוש בחסה בתור תחליף לפחמימות. כך שאם אתם רוצים להפחית את כמות הלחם שאתם אוכלים מידי יום, נמליץ לכם לנסות להכין עוף טעים במחבת ופשוט לשים אותו בתוך החסה, שתשמש בתור תחליף לכריך רגיל.
  • תאכלו פירות כמו שהם – עוד אפשרות מעולה היא פשוט לאכול פירות כמו שהם. הם לא עתירים בקלוריות, וכמובן שהם גם מגיעים עם שפע של ויטמינים ומינרלים שהופכים אותם לבריאים במיוחד.

כאשר אתם מתחילים לחשוב על מתכונים לתזונה דלת קלוריות שעשויים להתאים לכם, אתם צריכים לחשוב בראש ובראשונה על דברים שיוכלו להתאים להעדפות הקולינריות שלכם ושתהיה לכם אפשרות להתמיד בתפריט.

אם רק תבחרו בתפריט תזונה שתוכלו להתמיד בו, התוצאות יהיו בהתאם ותוכלו להיות הרבה יותר מרוצים עם מה שתבחרו לעשות במישור הזה. כך שאתם צריכים לוודא שאתם עושים את הצעד הנכון מבחינתכם ולהתחיל לעשות שינוי תזונתי שכולל מתכונים דלי קלורית. אנו בטוחים שאם תתמידו, התוצאות יגיעו מהר במיוחד.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​