דוכני מזון

דוכני מזון – 'בופה' בנימה אישית

יש אירועים בהם כדאי לאפשר למוזמנים לגשת אל האוכל וזה כשלעצמו חלק מן האירוע. דוכן של פיצה, למשל, הוא אטרקציה בפני עצמה. לפעמים זה דומה לישיבה ליד הבר, פטפוט קליל וצפייה בטבח ובמוזג יש להם כדי להוסיף לאווירה קלילה ומיוחדת. הדשא גדול, הנוף פתוח ואם תשימו שולחנות לישיבה במקום דוכני מזון הרי שתגרעו מן היתרון הפוטנציאלי של המסיבה. 

דוכני מזון – הפתרון לאירוע בשטח

חוף הים, הפארק השכונתי או אפילו חלקה מוסדרת בטבע. כל אלה מזמינים מפגש חברתי באווירה פתוחה וזורמת. באירוע כזה אין צורך בשולחנות והם גם לא יתאימו. דוכני מזון הם הפתרון המושלם לאירוע כזה. המוזמנים מתקבצים בזוגות ובשלשות ליד המזון שבדוכן ויש להם אפשרות לצפות בחלקים מן ההכנה, להביט בנקניקיה המטוגנת או לצפות בפיצה מתהפכת. הדוכנים של המזון מספקים את האוכל באירוע אבל משאירים אותו פתוח וקליל. 

הריח בשירות האורח

ליד דוכן המבורגר תמצאו את בעלי התיאבון הבריא צופים בקציץ בשר הגון ניצלה ומתרכך לאיטו. בינתיים תגישו להם כוסית, שיחזיקו משהו ביד תוך שהם מדברים עם חברים שלא פגשו במשך שנים. האירוע שעשיתם הוא בהחלט סיבה טובה למסיבה ולעדכונים. המזון שבדוכן ניצלה, כאמור, לאיטו ובינתיים המפגש לידו מסתדר מעצמו.

דוכני מזון – קינוח מנצח

כשאנחנו מדברים על דוכני מזון אנחנו לא מדברים רק על אוכל כי יש גם יש מתוקים וקינוחים שאפשר להביא אל האירוע בדוכנים של מזון. סחלב חמים לאירוע סתווי, דוכן פירות לקיץ ואם כבר בפירות עסקינן אז גשו וצפו בדוכן המזון של בננות מטוגנות. אם באירוע הקודם עמדו חובבי הבשר ליד המחבת והריחו במלוא נשימה, אז עכשיו הטבעונים יכולים לחגוג עם טיגון משלהם וניחוח שאף הוא מאריך נשימה.

אם בחרתם באירוע קטן ומשפחתי עם חברים ובמיוחד אם האירוע נעשה מחוץ לבית, אזי דוכני מזון יתאימו לכם ולאורחים ויעניקו פתרון של הפן הקולינרי והחברתי, עם טעם טוב ועשייה משובחת. גם דוכן המבורגר, גם פירות ואפילו דוכן פופקורן, יעשירו את המסיבה שלכם ויתנו לכם זמן ליהנות. 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

ofirarie80

ofirarie80

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​