קונדיטוריה טבעונית

הטרנד האחרון: קונדיטוריה טבעונית

טרנד הטבעונות חוצה היבשות כבש את העולם כולו, וישראל הפכה למעצמת טבעונות בינלאומית. שפים רבים הכניסו למטבח שלהם מנות טבעוניות, וניתן כיום כמעט בכל מסעדה למצוא מנות טבעוניות שנועדו לענות על הצורך הגדל של הסועד הישראלי למנות בריאות וטבעוניות.

מעבר למנות הראשונות והעיקריות, הרצון של הישראלי בקינוחים ופינוקים מתוקים הוא ברור, ומכאן הדרך לפיתוחים יוצאי דופן ולהקמת קונדיטוריה טבעונית קצרה במיוחד. כיום ניתן למצוא מגוון כמעט אינסופי של מטעמים וקינוחים מתוקים וטבעונים, בריאים במיוחד, וטעימים בצורה בלתי רגילה.

קונדיטוריה טבעונית עם תחליפים מעולם הצומח

טבעונות היא בעצם בחירה בתזונה הקוראת להימנע ממוצרים מעולם החי באשר הם. מבשר וחלב, דרך מוצרים אחרים כולל ביצים, ואף מוצרים אחרים שנחשבים חיוניים לקונדיטור הממוצע, כמו חמאה ושמנת.

קונדיטור מתמחה בכל קונדיטוריה טבעונית ידע לציין את עולם התחליפים העשיר שמציעה הקונדיטוריה, ואת האפשרויות הרבות שלכם למצוא דרכים יצירתיות לגשר על הפער שנפער במתכוני העוגות והעוגיות כאשר שולפים מהם את החמאה, השמנת והביצים.

חלב הוא תוצר מן החי, אך חלב צמחי כגון חלב סויה, חלב אורז וחלב שקדים הוא חלב שמיוצר ללא פגיעה בבעלי חיים, וללא שימוש במוצרים מבעלים חיים, מה שאומר שאתם מקבלים חלק מתכונות החלב, רק ללא ההקשר של עולם החי.

על בריאות וטבעונות

מחקרים רבים מעלים טענות קשות כנגד השימוש בחומרים מעולם החי, ומנגד מחקרים אחרים מוכיחים את אותם החוקרים בטענה כי אנו זקוקים למזונות אלו בכדי לשרוד ולשגשג. הוויכוחים מרים, וכמו בכל תחום, קשה לגשר.

אלו מאיתנו שבוחרים ללכת עם טיעוני הטבעונות, יזכו, באופן סטטיסטי, לחיים עם פחות מחלות כרוניות, אך לא ניתן להבטיח זאת מעבר לסטטיסטיקה. הטבעונים בשנים האחרונות זוכים לקבל משבצת גדולה בתחום האופנה, והעובדה כי ניתן למצוא כיום קונדיטוריה טבעונית בשכונות שונות בערים הגדולות היא סימן מובהק לכך.

לא ניתן לדעת בבירור מהו המחקר הנכון ביותר, ומי מהצדדים צודק, אך דבר אחד ניתן לאמור בפה מלא, וזה כי התחליפים הטבעונים לעולם הקונדיטוריה והקינוחים נותנים מענה איכותי מעל ומעבר למצופה, עם טעמים עשירים ובריאים.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

מארק כהן

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​