קייטרינג בשרי בראשון לציון

קייטרינג לאירועים עסקיים

מרבית האנשים אינם מבינים את ההבדל בין אירוע עסקי לאירוע משפחתי, אך חשוב לדעת כי קיים הבדל מהותי מאוד בין שני סוגי האירועים. כך שאם אתם עומדים לערוך אירוע עסקי לראשונה, חשוב שתדעו לקראת מה אתם הולכים ומה כדאי לכם לדעת לקראת האירוע הזה. 

ההבדל בין אירוע משפחתי לאירוע עסקי

המטרה העיקרית בעריכת אירוע עסקי היא לסייע לעסק להתקדם, למנף אותו ולהרים אותו גבוה יותר מהמקום בו הוא נמצא כרגע, להציג לקהלים שונים את תרומותיו ולהנגיש למגוון ציבורים מידע אודות תרומתו להם ולסביבתם. לעומת זאת, אירוע משפחתי נועד לציין ימים מיוחדים כמו ימי הולדת, חתונות, בר ובת מצוה וכדומה. על כן, סביר מאוד כי האופי בשני האירועים יהיה שונה לחלוטין.

מה מגישים באירוע עסקי?

אירועים עסקיים יכולים להתנהל סביב שולחנות ערוכים ובליווי מנות אישיות המוגשות לכל אורח. אך ניתן בהחלט לשנות גם את הקונספט לאירוע קליל יותר, בו מעמידים בר גדול עם מגוון מנות והאורחים מעמיסים לעצמם צלחות על פי בחירה אישית. כמו כן, התפריט אותו יבחרו להגיש בדרך כלל באירועים עסקיים, יכלול מנות קלילות יותר כמו סלטים מוכנים לעומת מנות באירועים אחרים.

בחירת קייטרינג שמתמחה באירועים עסקיים

כפי שצוין קודם, נושאים האירועים העסקיים אופי שונה מאשר האירועים המשפחתיים וכתוצאה מכך, גם האוכל באירועים עסקיים מוגש בצורה שונה לעומת האירועים המשפחתיים והשירות שניתן לאורחים אמור להיות אחר. על כן, חשוב מאוד לבחור בקייטרינג שערך כבר אירועים עסקיים ומתמחה בהם. כך תוכלו להיות בטוחים כי האירוע יתנהל בצורה מכובדת והמטרות לשמן הוא תוכנן תושגנה במלואן. 

ישנם סוגים שונים של אירועים עסקיים באתר https://www.b-grill.co.il/, ולכל אחד מהם מטרה שונה, אך לכולם יש מכנה משותף אחד והוא לסייע לעסק לצמוח.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​