אם את מרגישה לא טוב עם עצמך יש פתרונות

אם את מרגישה לא טוב עם עצמך יש פתרונות

הלחץ החברתי כלפי נערות מסוימות בנושא גופן, יוצר מצבים נפשיים קשים עבור כל נערה ולכן היא צריכה הרבה מאד חיזוקים, כדי להתגבר על המכשולים העומדים בדרכה ועדיין ללכת זקופה. 

אם את מרגישה לא טוב עם עצמך יש פתרונות

כשהמצב לא קל, רצוי לדבר על זה. לא פשוט להגיע לרמה של פתיחות ודבר זה קורה בהדרגה, עוד בנושא באתר MySwitch. קיימים כמה סוגים של מפגשים היכולים לסייע להבין דברים רבים בהתנהלות הקשורה לדימוי גוף בריא, לקבלה ואהבה עצמית, להשפעה של מודל היופי ולאין ספור נושאים חשובים נוספים.

  • הרצאות ומפגשים אשר בכל אחד מהם מעלים לשיחה נושא מרכזי, בהרצאה פרונטלית או במפגשים של כמה נערות. המגמה היא לשוחח על נושא מהותי הקשור בהתמודדויות שונות, להראות את כל ההיבטים שלו ולאפשר לכל הנוכחות לדבר על כך בפתיחות. זאת  כדי להבין מה מפריע למי, איך היא מקבלת את הדברים ומהי החשיבה שגיבשה כדי לפתור את הנושאים הללו. המידע הרב שמועבר במפגשים הללו, תורם רבות לקבלה ולשינוי של דפוסי החשיבה.
  • מפגשי אימהות ובנות, הכי כיף להגיע עם אמא למפגשים מעוררי השראה על נושאים כה חשובים, כך שהאימא תבין את הנקודות הבעייתיות שאיתן הבת מתמודדת בנושאים כמו תזונה, חברים ודימוי גוף וגם האימא תבין לעומק את הקשיים. בתום המפגש האימא תוכל לסייע לבת הרבה יותר בדרכים חדשות ומועילות.
  • מפגש עם אשת מקצוע, אחת על אחת, להעלות את מה שכואב, להציע פתרונות יעילים, מסלולים מפתיעים ועוד. 

הדברים אינם משתנים ביום אחד, יש לצעוד צעד אחר צעד באופן שקול וחיובי ובסופו של דבר עם המון כוח רצון, נחישות ותעוזה, אפשר להגיע למטרה הנכספת.

קראי על שפת האכילה באתר MySwitch

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​