הפסקה 16:00 עם פירות במקום עוגה

הפסקה 16:00 עם פירות במקום עוגה

במטבח החברה, יהיו כמה פירות זרוקים שאינם נאכלים ורק מחכים לעובד המסור שיאכל אותם בהנאה ויגאל אותם מהעובש המתחיל להיווצר בהם. במקומות עובדה מסוימים, השיגרה בהם מבורכת בפירות טריים במקום עוגות באמצעות הזמנת מכולת לחברות ועסקים.

הפסקה 16:00 עם פירות במקום עוגה |

הפסקת 16:00 היא אחת ההפסקות היותר משמעותיות ביום לצורך אכילה שכן זמן זה הוא התפר שבין היום לבין הערב. התיאבון בשעה זו הוא גדול מאוד. מצד אחד זמן זה הוא לא סוף היום אך מצד שני הוא גם אחרי רוב העבודה

בסוף יום, ממש לפני שכולנו בורחים הביתה, יהיה נכון מאוד לחטוף לעצמנו איזה פרי טרי, כזה שיעשה את ההבדל בהרגשה שלנו מזה של הבוקר לזה של לפנות ערב. פירות, בנוסף לטעמם השובה, הן גם בריאות מאוד ותורמות למערכת החיסונית שבנו.

יתרונות בריאותיים הקיימים בפירות |

מעבר לכך שפירות הן כל כך טעימים, לפירות אלו מספר יתרונות בריאותיים נעליים ביותר. הם עשירים בויטמינים (בעיקר בויטמין C, ויטמין A וחומצה פולית), וכן במינרלים, סיבים תזונתיים ופיטוכימיקלים רבים.

הפיטוכימיקלים נמצאים בתוך הפיגמנטים (הצבענים) – אדום (כמו ליקופן), סגול (אנטוציאנינים), ירוק (כלורופיל) לבן, צהוב, כתום (כמו בטא קרוטן).

יש בהם השפעות בריאותיות: הם נוגדי חמצון, מאטים תהליכי זקנה ומפחיתים סיכון למחלות כרוניות ולמחלות דלקתיות.

כמה פירות כדאי לצרוך ביום |

הפירות, מעבר לטעמם ולמצב הרוח שהם נותנים, הם גם מכילים מרכיבים שמועילים לבריאות למרבית האוכלוסייה. ועדיין, יהיה כדאי לצרוך אותם כמנות מוגבלת ובמקום ממתקים.

הגבלה בצריכת הפירות (עד 2 – 3 ליום) נובעת מתכולת הסוכר הקיים בהם, כך שכדאי לאכול יותר ירקות שגם הם עשירים בוויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים וללא סוכר.

למה עדיף פירות במקום עוגות בארוחת צהרים |

בכל סיטואציה כמעט, כדאי להעדיף את הפירות והירקות על פני עוגות ושאר שטויות שאינם תורמים לגופינו אלא רק מזיקים לו.

בזמן ארוחת הצהרים, אם האפשרות היא בין עוגות ודברים שומן מטוגנים לבין פירות, עשו טובה לגוף שלכם ותזינו אותו בפירות כמה שיותר באמצעות שירות הזמנת פירות וירקות למשרדים. דבר זה יתרום רבות למצב רוחכם ולמצב בריאותכם

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​