מגשי אירוח קרים

מגשי אירוח קרים

מגשי האירוח החלו לתפוס מקום של כבוד באירועים של השנים האחרונות. אנחנו עדים לכך כי רבים הם עורכי האירועים אשר מבקשים להכין דווקא מגשי אירוח והם מוותרים על הארוחה המסורתית שהייתה מקובלת כל השנים. יש למגשי האירוח הרבה מאוד יתרונות ובמיוחד כאשר מדובר במגשי אירוח קרים.

נמנה להלן את היתרונות של אירוח עם מגשי האירוח. אך זאת נציין, כי יש הרבה מאוד אפשרויות ומנות רבות עשויות להיות מוגשות במגשי האירוח הללו כך שלמעשה כל אחד יכול לבחור את סוג האוכל ואת הסגנון המועדף עליו.

התעניינו לגבי מגשי אירוח חלבי כשר.

למה מגשי אירוח?

  • חוסך כסף – מגשי האירוח חוסכים כסף. אפשר לקבוע זאת באופן חד משמעי. אנשים שערכו אירועים בצורה כזו מדווחים כי כך הם חסכו הרבה מאוד כסף בהשוואה לאירועים הרגילים. כי לא היה להם לדאוג לשולחנות ערוכים ולצוות מלצרים אשר יעשו את המלאכה ואף יגישו לאורחים את האוכל. הם גם לא היו צריכים להשקיע כל כך הרבה באוכל כי באופן של מגשי אירוח הכול הרבה יותר חסכוני.
  • חוסך טרחה – נחסכת הטרחה של עריכת השולחנות על כל מה שכרוך בכך.
  • חוסך כאב ראש – אין את הלחץ כי כל אורח יקבל את המנה המועדפת עליו ושלא יחסר שום דבר. הבר פתוח, מגשי האירוח מונחים וכל אחד יוכל לבוא וליטול את המנה הרצויה לו. (בהנחה שמכינים בשפע והמגשים הם באופן יחסי לקהל הסועדים כמובן)
  • משביע את האורחים – כאשר כל אורח יכול ליטול מנה כאוות נפשו ואף לבקש לעצמו מנה נוספת ברור כי הוא יהיה הרבה יותר שבע ונינוח מהאירוח באירוע.
  • מונע בזבוז של אוכל – הגשה כזו מונעת הרבה בזבוז של אוכל שהולך לאיבוד ביחס להגשה המסורתית. כל אחד לוקח את המנה המדויקת בה הוא מעוניין ואין אוכל מיותר על השולחנות שהולך בסופו של האירוע לפח האשפה.

הולי בייגל ירושלים מסבירים כי מגשי אירוח קרים חוסכים גם כן את חימום האוכל ואלו מהווים פתרון לאירועים במקומות שונים ומסוגים מגוונים. המגשים עשויים לכלול כריכונים, ירקות, פירות, דגים, טורטיות, בורקסים ועוד ועוד כאשר הכול מוגש בטוב טעם.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

מתכון לפנקייק – פשוט וטעים

הדרך המושלמת לפתוח כל בוקר היא עם פנקייק טעים ואוורירי, כשחמאה נוזלת מלמעלה וסירופ מייפל מוסיף לכל התענוג. ברשת אפשר למצוא אינספור מתכונים לפנקייקים –

קרא עוד »

5 טיפים לבחירת קולט אדים

בשעה טובה ומוצלחת החלטתם שאתם רוצים לקנות קולט אדים? אתם לא תאמינו עד כמה המכשיר הזה ישנה לטובה את החיים בבית שלכם. אותו ריח טיגון

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​