בקבוקים או בר מים? מה עדיף?

מים מהברז לא טעימים לכם? אתם לא היחידים. מי ברז בישראל אמנם ראויים לשתייה, אבל הטעם לא משהו. אז מה הפלא שאנשים ומשפחות מחפשים חלופה. אבל מה עם המחיר, האם עדיף בקבוקים או בר מים, בדקנו ומצאנו. 

להשוואת ברי מים באתר משתלם לי >>>

פשוט לשתות יותר 

אחד היתרונות המרכזיים של מים מינרליים בבר, זה העובדה שהמים יותר נגישים. בלחיצת כפתור, מוזגים, בלי לפתוח למקרר, לשלוף את הבקבוק, למזוג, להחזיר את הבקבוק. אתם מכירים את זה. עם בר מים בבית, כך מדווחים לנו בתקשורת, אנשים מתרגלים לשתות יותר ויש פה ערך בריאותי. בנוסף, במונחי מחיר לליטר, קל לענות על השאלה בקבוקים או בר מים. בר מים הוא פתרון זול יותר, ולא רק נגיש יותר. 

ועוד כמה נקודות למחשבה: כשאתם קונים בר מים, אתם בעצם מתחייבים לספק שירות אחד. לכן חיוני להשוות מחירים ולא להתעצל. בדקו כמה עולה בר מים וכמה מים אתם מקבלים במסגרת העסקה בכל פרק זמן. בדקו את שביעות רצון הלקוחות, הן מהמחיר והן מהמים. בדקו את הרכב המינרלים וזמני האספקה, שתו ותיהנו. אבל אל תדלגו על הדבר הבא שיש לנו לומר. 

להשוואת ספקים באתר משתלם לי >>>

מתי עדיפים הבקבוקים 

בחיים אין תשובות קלות לשאלות צרכניות. לכן, צריך להסתכל על השאלה בקבוקים או בר מים, מזווית נוספת. לא בטוח שכולם בבית שותים אך ורק מים מינרליים. יכול מאוד להיות שמוכנים לשתות מי ברז צוננים לאחר הרתחה וקירור. יתכן שאצלכם שותים הרבה שתייה חמה ולשם כך לא משתמשים במים מינרליים. במידה ואתם צורכים הן מים מינרליים והן מים רגילים, יתכן מאוד שבחישוב הכולל יהיה לכם משתלם לקנות מים מינרליים במארזים. במקרה זה, שימו לב שעדיף לרכוש שישיות בחנויות הנוחות או במרכולים.