איך יוצרים בצק רבוך?

כל אדם אשר אוהב לאפות, יודע כי כיום ניתן לאפות ממגוון סוגים שונים של בצק, כאשר כל בצק משמש עבור מאפים אחרים. בעוד שישנם אנשים אשר אין להם מידע רב מדי אודות סוגי הבצק השונים והם נוטים למחזר מספר סוגים שהם מכירים, ישנם אנשים המעוניינים להכיר לא מעט סוגים שונים של בצק, אשר מהם ניתן להכין מגוון מאכלים טעימים ומשובחים, ראו דוגמא. אחד מסוגי הבצק אשר לא מעט אנשים תוהים כיצד מכינים אותו הוא: הבצק הרבוך.

מהו בצק רבוך?

בצק רבוך הוא בצק אשר מבשלים אותו ולכן הוא קרוי כך, מלשון: רביכה. את הבצק הרבוך מכינים מקמח, נוזל, שומן וביצים. הנוזל הרלוונטי לבצק מעין זה יכול להיות: מיץ, מים, חלב, שמנת מתוקה או כל נוזל אחר. חשוב לזכור שהנוזל שתבחרו הוא זה שישפיע בסופו של דבר הן על המרקם הסופי של הבצק והן על טעמו הסופי. הקמח אשר משתמשים בו עבור בצק רבוך הוא קמח רגיל, כאשר לעיתים מוסיפים לו אבקת אפייה. השומן הרלוונטי עבור בצק רבוך יכול להיות שמן, מרגרינה או חמאה. כמובן שמלבד המרכיבים של הבצק, על מנת שהוא יצא הכי טוב שאפשר, חשוב מאוד להקפיד על הכללים הרלוונטיים להכנתו.

כיצד יוצרים בצק רבוך?

בכדי ליצור בצק רבוך בצורה הטובה ביותר, ראשית כל יש להביא לרתיחה טובה את הנוזל אשר בחרתם ליצור ממנו את הבצק וכן את השומן שבחרתם לשלב בבצק. המטרה היא להמיס את השומן במהלך ההרתחה לחלוטין. כמו כן, יש להנמיך לאחר מכן את להבת הגז למינימום וזאת בכדי שתוכלו להוסיף את הקמח. לאחר הוספת הקמח יש לערבב בצורה הטובה ביותר עם כף עץ את הבצק עד שהוא נפרד מהדפנות. לאחר מכן מעבירים את הבצק למיקסר בכדי לעבד אותו ולקרר אותו ורק בסוף מוסיפים את הביצים.

חשוב מאוד לדעת שלא קל להכין בצק רבוך ועל כן, בהחלט כדאי ללמוד כיצד להכין אותו מהטובים ביותר בתחום במסגרת סדנת אפייה עם לייזה תובל.

 

דווקא בימי קורונה – גני אירועים

כמעט ללא הודעה מראש, אנחנו חווים בחודשים האחרונים רצף אירועים קיצוני ושונה מכל מה שהכנו, אשר משפיע גם על עולם הפקות האירועים. מגפת הקורונה למדה אותנו מה הוא בידוד ועד כמה כל הפעילות הכי שגרתיות שלנו, כמו חתונות ואירועים משמחים, תלויים בבריאות של כולנו. ואולם, דווקא בעת זו, יש מקום לחשוב על סיבות משמחות לעבור את תקופת הבידוד. ולכן, זוגות צעירים רבים מתחילים לתכן את אירועי החתונה שלהם, ופונים לקבל הצעות מחיר מגני האירועים השונים.

> בדקו גני אירועים באתר טנקום https://10comm.com/places.php?cat=2

איך לבחור גן אירועים בימי הקורונה?

במיוחד אל מול ההמלצה של מדרש הבריאות לשמור על מרחק של שני מטרים, הופכים גני האירועים לבחירה אטרקטיבית מאוד אצל זוגות שעתידים להינשא בחודשים הקרובים. כדי לבחור גן אירועים איכותי ומקצועי לחתונה שלכם, אתם רוצים קודם כל לבחון את מכלול השירותים שמעניק צוות החברה. בין היתר, עיצוב האולם ומראה הגן עצמו. סוג האירוע וכמות האורחים, אפשרויות הקייטרינג וזמינות התאריכים. כל אלו הם פרמטרים חשובים וחיוניים, אותם רצוי לברר בשיחות הראשונות עם צוות המכירות. כמו כן, אתם רוצים למצוא גן אירועים כמו בלינק שיכול להציע לכם מנות בעלות נוחה לתקציב שלכם. כמובן שאם כל התנאים מתאימים, רצוי לעגן בחוזה את עניין הביטול בעקבות השפעות המגפה, כדי לצמצם סיכונים לביטול אירוע ללא יכולת לקבל החזר כספי.

מוצאים סיבה לעבור את התקופה הקשה

בתוך כל חוסר הוודאות והצורך להישאר ספונים בבתים, אתם יכולים להשתמש בהכנות לחתונה שלכם כנקודת האור והעניין שתלווה אתכם לאורך הדרך. אמנם לא מדובר על החתונה המושלמת, ויש סיכוי שההגבלות יפגעו גם בכם, אבל אתם רוצים לעשות כל שביכולתכם כדי להנות מהתקופה המרגשת ולהתחתן באהבה ואושר.