קצביה עם משלוחי בשר בפתח תקווה – שתאפשר לכם לבחור איכות בכל רגע

‏האהבה שלכם לבשר טעים ואיכותי היא תחביב שאתם נהנים ממנו ביחד עם המשפחה והחברים שלכם כמעט מדי יום ביומו. יחד עם זאת, ‏חשוב לזכור שבשביל לייצר מנות בשר ‏בפרטיות מאוד ומיוחדות מאוד, אי אפשר לקנות בשר רגיל מהמכולת ולצפות לקבל רמה גבוהה ומיוחדת של איכות. כלומר, האנשים שמשקיעים בכל הפרטים הקטנים של חווית האירוח שהם מייצרים, עובדים עם שירותי קצביה עם משלוחי בשר בפתח תקווה, ‏ומתכננים ‏מבעוד מועד אלו מוצרים הם מעוניינים לרכוש לקראת כל סוג של אירוע שהם מתכננים. 

איך לבחור קצביה עם משלוחי בשר בפתח תקווה?

הבחירה של שירותי קצביה עם משלוחי בשר בפתח תקווה מתבססת בעיקרה על:

 1. ‏התדירות שבה אתם מעוניינים להזמין את השירותים ואת לוחות הזמנים שעובדים לרשותכם בשביל לקבל את הבשר. למשל, אם מדובר על חווית בישול ארוכה יחסית, אתם צריכים להזמין את הבשר מבעוד מועד ולהבטיח שהמשלוח מגיע בדיוק בזמן.
 2. ‏מגוון סוגי הבשרים שמציעים אנשי המקצוע בתפריט שלהם. ‏ככל שמדובר על מגוון גדול יותר של מוצרים, כך יש לכם את הזכות לבחור בשר איכותי ומעניין יותר מבחינת טעמים. 
 3. ‏שירותי המשלוח, והיכולת לשמור על בשר טרי ואיכותי גם כאשר הם מבצעים את ההזמנה בימים הכי חמים והכי עמוסים של השנה. 

הטעמים המיוחדים שאתם הכי אוהבים

‏אין שמדובר על רכישת בשר בקר משובח ובין שמדובר על יצירה של קטלוג בשרים לאירוע חברתי, ‏כל כך הרבה אפשרויות וכל כך הרבה סוגים של חוויות אוכל שאתם יכולים לייצר, כאשר אתם עובדים עם אנשי מקצוע ‏מיומנים על רכישה של הזמנת בשרים לבית שלכם. בדיוק מהסיבה הזו, שווה להשקיע מחשבה ותכנון באופן שבו אתם בוחרים את הבשר המיוחד והטעים שלכם. וחשוב עוד יותר, לוודא שאתם עובדים ‏עם חברה שעומדת בסטנדרט המתקדם ביותר של משלוחי בשר, ‏היא מבטיחה לכם איכות, בריאות, ומגוון רחב מאוד של אפשרויות בחירה של מוצרים מעניינים וטעימים.

בחירת מוצרים מיטבית לתעשיית המזון

תעשיית המזון היא כנראה התעשייה הגדולה ביותר בעולם, שכן היא מספקת את מצרך הבסיס של בני האדם; מזון ומשקאות. התעשייה כוללת חקלאות, מוצרי מזון מעובדים ועוד. כל השלבים שבין התחלת הייצור במפעל או גידול חקלאי, מתבצעים במפעל עד להגעת המוצר הסופי ללקוח. כל אלו, הם חלק מתעשיית המזון.

כדי לעמוד בקצב הביקוש המהיר ולהצליח לעמוד בדרישות, על התעשייה לעשות שימוש במכונות גדולות, פסי ייצור, מיכלים בגדלים שונים, משטחים להעברת סחורה ועוד. אם תמיד תהיתם מהו המכשור המהווה חלק בלתי נפרד מתעשיית המזון, הרי שהגעתם למקום הנכון!

מכשור מתקדם בתעשיית המזון

ככל תעשייה אחרת, גם תעשיית המזון מאופיינת במגוון רחב של מכשור מתקדם, שמטרתו להפוך את התהליך ליעיל הרבה יותר, מהיר יותר, וכמובן בטוח יותר. הנה רק כמה מהפתרונות שכבר הפכו לחלק בלתי נפרד ממפעלים בתעשיית המזון בכל העולם:

 • מערכות דיחוס אויר – את מערכות אלו ניתן למצוא במחלבות, במפעלים בהם יש צורך לניפוח בקבוקים בלחץ גבוה, ולצורך שינוע של אבקות, גלולות וגרגירים.
 • ציוד ואקום – לואקום יש תפקיד עצום בתעשיית המזון והמשקאות! למשל, לצורך שינוע של מזון, שינוע פחיות ובקבוקי פלסטיק, מערכות סיפון מיוחדות ליניקת מוצרים לחים ואפילו ציוד לבקרת איכות לשימורים ואריזות.
 • מחוללי חנקן – בשביל מה? ובכן, כדי למלא בקבוקים באווירה נקייה לחלוטין מחמצן, ואף לאחסון של מוצרים טריים בסביבה המאופיינת בפחות חמצן.
 • מחוללי חמצן – אלו נדרשים בעיקר לבריכות דגים.
 • ציוד פנאומטיקה – הפנאומטיקה הינה כינוי לטכנולוגיה של הפעלת מכונות באמצעות גז דחוס, כשבדרך כלל הכוונה היא לאוויר. השימוש בציוד זה נעשה יחד עם מכבשים לרוב, או לניעור שקי קמח ואבקות אחרות למשל.
 • מיכלים – כיצד שומרים את חומרי הגלם והסחורה הרבה שנמצאת במפעלים הללו? במיכלים כמובן! מדובר במיכלים ענקיים שמסוגלים להכיל כמויות אדירות של אבקות, נוזלים ועוד, וכמובן לשמור על טריות חומר הגלם לאורך זמן לפני המעבר לשלב האריזה.
 • משטחים – ומה לגבי השינוע של כמויות הסחורה האדירות? בשביל זה, ישנם משטחים מיוחדים עליהם ניתן לערום משקלים כבדים, ולשנע ממקום למקום בתוך המפעל ומחוצה לו באמצעות כלי תחבורה תעשייתיים מיוחדים. בעבר היה נהוג להשתמש במשטחי עץ, כאשר בשנים האחרונות צץ פתרון נוסף ויעיל לא פחות – משטחי פלסטיק שמאפשרים שימוש חוזר כמעט ללא בלאי.

פתרונות מעולים לעבודה יעילה

אין ספק, הטכנולוגיה המתקדמת אפשרה לנו להמציא פתרונות פלא שמייעלים את העבודה בכל קצוות התעשייה. אם הגעת אלינו, סביר שגם אתה מחפש את הפתרונות המעולים הבאים למפעל שברשותך, לעבודה יעילה ובטוחה יותר בכל הצוותים והתחנות. אז למה אתה מחכה? ניתן מצוא את כל הפתרונות לתעשיית המזון באתר דולב ולהתחיל כבר עכשיו את התהליך ליצירת סביבת עבודה מדויקת.

עיצוב מסעדות שהופכות לאבן פינה

עולם המסעדנות הישראלי ידוע לשמצה, וכדי להצליח צריך להשקיע קצת יותר מחשבה מהיזם הממוצע. אם אתם נכנסים לעולם המסעדות ומתכוננים לעצב את המסעדה שלכם, כדאי שתיקחו בחשבון שלא כל מעצב יכול לעשות את העבודה כמו שצריך. עיצוב מסעדות זה תחום ייחודי וספציפי מאוד, תחום מחייב במיוחד שכן בסופו של דבר, העיצוב חייב  לתמוך באווירה במסעדה, ובתחום המסעדנות אין הזדמנות שניה.

ברמה הטכנית, כל מעצב מקצועי יוכל לעצב לכם את המסעדה. אבל כשמדובר בעיצוב בית עסק, ובטח שמסעדה, העיצוב הוא לא עניין טכני. הוא עניין של רגשות, של הפעלת רגשות, ושל יצירת אווירה מתאימה כדי שהעסק שלכם יזנק, ואנשים שרואים אותו ירצו להיכנס, כשהם בפנים הם ירצו לרכוש, וכשהם בחוץ הם ירצו לשוב בשנית, בשלישית, ועוד.

עיצוב מסעדות להצלחה

 1. למדו את הקהל שלכם – אל תטעו לחשוב שאם אתם מוכרים מזון, כולם הלקוחות שלכם. נכון, יכול להיות שכולם אוהבים חומוס, אבל באזור בו אתם פותחים את החומוסייה יש קהל מסוים, בגילאים מסוימים, ואתם רוצים לכוון אליהם, כי הם העיקר של העסק.
 2. למדו את המתחרים – הבינו את העיצוב של המתחרים הדומים לכם באווירה, וגם את אלו השונים מכם מאוד. אתם רוצים משהו דומה רעיונית למי שהכי מצליחים, אבל ייחודי מספיק כדי ליצור בידול באווירה.

אז איפה מתחילים?

אז ההתחלה היא תמיד ההחלטה – שאתם הולכים להקים מסעדה מצליחה ולא עוד ניסיון ממוצע וצולע. זה דורש החלטה נחושה, וסיעור מוחות עם מעצב מומחה בעיצוב מסעדות. באתר https://yuvalhilel.com/ תוכלו לקרוא, לקבל רעיונות ולהבין קצת יותר על עיצוב בעולם המסעדנות, וכיצד יש לגשת לתחום בצורה נבונה.

אל תנסו לחסוך יותר מדי בעיצוב, כי בסופו של דבר האווירה שאתם נותנים ללקוחות שלכם תכתיב האם הם אכן יהפכו ללקוחות, והאם גם ללקוחות חוזרים. אם עיצוב העסק לא פוגע בול בלב ליבו של הקהל שלכם, אתם בבעיה, וחבל. מוטב להשקיע בתחילת הדרך בעיצוב נכון ולראות את העסק משגשג מהתחלה, מאשר לנסות להציל אותו במיתוג מחדש בהמשך.

מה צריך לדעת כשרוצים להזמין המבורגר בתל אביב?

עד לא מזמן הייתם רגילים ללכת לאכול את ההמבורגר האהוב עליכם במסעדה שאתם הכי נהנים בה? אם כך, ברור שהקורונה באה ושינתה את חוקי המשחק. מצד שני, האם זה אומר שאתם צריכים להתחיל להכין המבורגר בבית? התשובה היא כמובן לא, כי כל מה שעליכם לעשות הוא להזמין המבורגרים טעימים בתל אביב. המבורגר בתל אביב הפך ללהיט עוד יותר גדול מאז הווירוס שמשתולל בחוץ, כך שאם גם אתם רוצים להתפנק מידי פעם עם ארוחה טובה, המבורגר איכותי וטעים בתל אביב זו בחירה נכונה. 

כך בוחרים מאיפה להזמין המבורגר בתל אביב

מה שכן עלול להיות קצת מבלבל, זו העובדה שיש מגוון רחב של מסעדות שמציעות היום משלוחים של המבורגרים שונים בתל אביב. זה אומנם חיובי, כי זה אומר שיש בחירה רבה ומגוונת, אך יחד עם זאת, זה גם עלול להיות קצת מבלבל, כי איך נוכל לבחור את ההמבורגר הכי טוב שקיים? ההמלצה שלנו, בכל מה שקשור להזמנת המבורגר בתל אביב, היא לבדוק תחילה את התפריט. האם התפריט של המסעדה נראה לכם מתאים ומעניין? האם יש סיכוי שתמצאו את מבוקשכם? ובנוסף, כדאי יהיה גם לבדוק מה חושבים אחרים על המקום. את חוות הדעת ואת ציוני הלקוחות האחרים תוכלו למצוא כמובן בקלות רבה אונליין, אז למה שלא תשקיעו כמה דקות בחקירת הנושא הזה? 

משלוח מהיר לכל פינה בעיר 

רוצים להזמין המבורגר בתל אביב אבל הדבר האחרון שמתחשק לכם זה לחכות דקות ארוכות מידי למנה שלכם? אם כך, כדאי שתדעו שהיום יש אפשרות להזמין המבורגר תל אביב משלוחים בצורה יעילה. הרבה מסעדות עובדות היום עם סוגים שונים של אפליקציות משוכללות שהופכות את כל הנושא של המשלוחים להרבה יותר נגיש. לכן זה לא משנה מאיפה תרצו להזמין המבורגר בתל אביב, כי בכל מקרה היום כבר לא יהיה עליכם לחכות זמן רב מידי עד שהוא יגיע אליכם. הזמינו לכם המבורגר כבר עכשיו ותראו שמהר מאוד גם אתם, כמו התל אביבים, לא תוכלו להפסיק ליהנות מהבילוי הנפלא הזה. 

כובע שף

כובע שף הינו מוצר חובה במטבחים מוסדיים כמו למשל: מסעדות, צה"ל, מלונות, ועוד.

ישנם מקומות שמחמירים מאוד, וכן ללא קשר של החמרה בישול עם כובע שף הינו בישול מעולה אשר יכול להיות נקי וסטרילי יותר מבישול ללא כובע.

כאשר מבשלים במקומות כאלו גדולים כמו מסעדות גדולות חשוב מאוד לשמור על ניקיון האוכל ברמה הגבוהה ביותר שיכולה להיות על מנת לשמר את הלקוחות שלכם, וכן לא פחות חשוב על מנת ליצור שם טוב למסעדה.

כשמדובר על אוכל הדבר החשוב ביותר יהיה סטריליות באותו מקום ולא פחות חשוב סטריליות של השף עצמו ולכן, כובע שף הינו הכרחי בכל מקום מוסדי גדול.

כובע שף – הזמנת כמויות

במידה ואתם עובדים במסעדה או אפילו בבית מלון אתם בטוח יודעים כי כובע שף הינו מצרך הכרחי ביותר על מנת להיות במטבח וכן להתעסק עם האוכל של האורחים באותו מקום.

כובע שף הינו מוצר אשר יכול להתבזבז בכמויות גדולות ולכן, מקום גדול כמו מסעדה או בית מלון חייבים להזמין כמויות של כובעי שף על מנת שלא יהיה להם חוסר במוצר זה.

כפי שנכתב למעלה במאמר זה אתם יכולים להבין כי כובע שף הינו מוצר חובה במקומות כאלו ולכן, חוסר של מוצר כזה יכול להצביע על חוסר מקצועיות של אותו מקום וחבל.

כובע שף – למה זה טוב?

כאמור למעלה כובע שף הינו מעולה מכיוון שהוא יכול לעזור לשמור על ההיגיינה כמה שיותר בעת הבישול.

ללא כובע שף יכולה להיות נשירת שיער קלה לשף, וכן להגיש מנה טובה במסעדה עם שיער שנשר לאוכל זה לא הדבר הכי נקי וסטרילי שיכול להיות ולכן, חשוב מאוד להקפיד לכבוש כובע זה על מנת לשמור ככל האפשר על הניקיון של האוכל.

יש להבין כי כאשר יוצאת ללקוח מנה עם שיער באוכל זה יכול פשוט לזעזע אותו וכן אתם יכולים להיות בטוחים כי אותו לקוח לא יחזור למסעדה שלכם. ואף מעבר לכך אתם יכולים להיות בטוחים כי מדוב ר על לקוח אשר יפיץ זאת בכל מקום בו ישמע את שם המסעדה וחבל.

פולי קפה? איך לבחור לבית ולעסק

עולם הקפה כיום הוא עצום; ישנן אינסוף ארומות, טעמים, צבעים, רמות חוזק ועוד. לא משנה אם מדובר בבית העסק או במכונה הביתית שלכם, פולי קפה איכותיים הם השאיפה של כל חובב קפה שמעוניין לפתוח את הבוקר עם הרגשה טובה וקפה איכותי. אבל מבין המגוון העצום, איך בוחרים את הקפה הטוב ביותר? איך יודעים שהפולים שנבחרו הם באמת הכי איכותיים? 

כיצד מבדילים בין פולי קפה

פולי קפה ישפיעו על איכות המשקה, הטעם, הארומה ושאר האלמנטים שהופכים קפה למעולה. ישנם כמה פרמטרים שכדאי לתת עליהם את הדעת בעת בחירת הפולים:

 • הזן – ערביקה, רובוסטה; לכל אחד מהזנים תכונות שונות שהופכות את סוגי הקפה המיוצרים מהם, לשונים ומיוחדים. מובן שניתן גם ליצור תערובות היברידיות המשלבות בין הזנים ביחסים שונים שיוצרים טעמים שונים.
 • מוצא הפולים – חובבי קפה אוהבים לדעת מהיכן הקפה שלהם הגיע; מאיזו ארץ, באיזה גובה ותנאי קרקע גידלו אותו. משום כך, חברות הקפה מפרטות את המידע הנ"ל על גבי החבילות והאריזות. בדרך כלל כאשר נתקלים באריזה שלא מספקת מידע מפורט אלא סיכום קצרצר כדוגמת 'קפה טרי' או 'קלוי', כדאי להמשיך הלאה בחיפושים.
 • איכות הפולים – כמו כל מוצר אחר, גם פולי הקפה מגיעים באיכויות שונות. אם לדוגמא עד היום היה נהוג לשתות קפה מסחרי רגיל, הרי שכיום נפתח בפנינו עולם שלם של חוות גידול מיוחדות המתמחות בקפה מאוד מאוד ספציפי בטעמים חזקים וחד פעמיים. בקפה, האיכות בהחלט עולה בקנה אחד עם הטריות ובעיקר כשמדובר בבתי קפה, כל אחד מעוניין להציע ללקוחות את הקפה המיוחד ביותר!

הכל מתחיל בקפה

כל בעל עסק המתמחה בקפה יודע שחובבי המשקה יהיו ביקורתיים וקפדניים מאוד בבחירת כוס הקפה שאיתה יפתחו את היום. בשל עובדה זו, בעלי העסקים לעולם לא עוצרים את החיפוש אחר פולי קפה חדשים, מרשימים ואיכותיים יותר. אז אם גם אתם עומדים בפני פתיחת עסק, או שסתם מתחשק לכם להתפנק בקפה ברמה הגבוהה ביותר – זה הזמן לצאת למסע אל עולם הקפה, ולגלות טעמים וארומות חדשים בתחום שבו רק השמיים הם הגבול.

מה צריך לדעת על תכנון מטבח מסחרי? 

אחרי שנים של דילמות, מחשבות וחסכונות הגעתם למסקנה שעכשיו זה הזמן הנכון לפתוח את המסעדה שתמיד רציתם לנהל? אם כך, אתם בוודאי מבינים עד כמה התכנון חשוב ומשמעותי בעניין הזה. לכן כדאי שתדעו שתכנון של מטבח מסחרי זה משהו שצריך לקחת בחשבון, והאמת היא, שלא כדאי לעשות את זה לבד. תכנון מטבח מסחרי דורש מאתנו ידע, ניסיון והרבה הבנה, אז למה לעשות זאת בצורה חובבנית? אתם יכולים להיות בטוחים שיש קשר ישיר בין השאלה איך המטבח שלכם מתוכנן ובין נוחות העבודה בו. לכן, אם אתם יכולים לפנות אל מי שמבין בתחום הזה כבר עכשיו, למה לחשוב פעמיים? 

תכנון מטבח מסחרי – אל מי פונים? 

בין אם אתם חושבים על תכנון של מטבח מסחרי עבור מסעדה ובין אם מדובר על מקום גדול יותר כמו בסיס צבאי, כדאי יהיה לבדוק לאן אתם פונים. היום יש בישראל יותר ויותר אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה ויכולים להציע לכם שירות, כך שכדאי יהיה לברר מי מכל המקצוענים ייתן לכם את הטוב ביותר. תכנון מטבח מסחרי הינו שירות שכדאי להזמין מאנשי מקצוע: 

 • שיש להם יותר ניסיון 
 • שיכולים להיות זמינים עבורכם תמיד 
 • שכבר תכננו עבור לקוחות אחרים מטבחים מסחריים מוצלחים 

לכן כדאי לא רק לבדוק ממתי קיימת החברה שאליה אתם פונים, אלא גם לברר מה אומרים אודותיה לקוחות שכבר הזמינו ממנה בעבר שירותי תכנון מטבח מסחרי.

האם השירות הזה יעלה לכם הרבה? 

כמובן אם אתם פונים לקבל שירות כמו תכנון של מטבח מסחרי, זה יעלה לכם כסף. אנשי המקצוע משקיעים בכם זמן ומגיעים עם כל הידע הנדרש, אך מצד שני, זה לא אומר שבחירת החברה הכי יקרה שיש זו האופציה הנכונה. לכן יש משמעות גם להשוואת מחירים, והאמת היא, שאתם יכולים להרגיש בנוח לפנות אל כמה חברות שעוסקות בתחום כדי לראות על איזה מחירים מדובר. בסופו של דבר, כאשר המטבח יהיה מוכן לעבודה אתם תראו שלא תצטערו על ההשקעה שלכם בנושא החשוב הזה. 

דוכני מזון – 'בופה' בנימה אישית

יש אירועים בהם כדאי לאפשר למוזמנים לגשת אל האוכל וזה כשלעצמו חלק מן האירוע. דוכן של פיצה, למשל, הוא אטרקציה בפני עצמה. לפעמים זה דומה לישיבה ליד הבר, פטפוט קליל וצפייה בטבח ובמוזג יש להם כדי להוסיף לאווירה קלילה ומיוחדת. הדשא גדול, הנוף פתוח ואם תשימו שולחנות לישיבה במקום דוכני מזון הרי שתגרעו מן היתרון הפוטנציאלי של המסיבה. 

דוכני מזון – הפתרון לאירוע בשטח

חוף הים, הפארק השכונתי או אפילו חלקה מוסדרת בטבע. כל אלה מזמינים מפגש חברתי באווירה פתוחה וזורמת. באירוע כזה אין צורך בשולחנות והם גם לא יתאימו. דוכני מזון הם הפתרון המושלם לאירוע כזה. המוזמנים מתקבצים בזוגות ובשלשות ליד המזון שבדוכן ויש להם אפשרות לצפות בחלקים מן ההכנה, להביט בנקניקיה המטוגנת או לצפות בפיצה מתהפכת. הדוכנים של המזון מספקים את האוכל באירוע אבל משאירים אותו פתוח וקליל. 

הריח בשירות האורח

ליד דוכן המבורגר תמצאו את בעלי התיאבון הבריא צופים בקציץ בשר הגון ניצלה ומתרכך לאיטו. בינתיים תגישו להם כוסית, שיחזיקו משהו ביד תוך שהם מדברים עם חברים שלא פגשו במשך שנים. האירוע שעשיתם הוא בהחלט סיבה טובה למסיבה ולעדכונים. המזון שבדוכן ניצלה, כאמור, לאיטו ובינתיים המפגש לידו מסתדר מעצמו.

דוכני מזון – קינוח מנצח

כשאנחנו מדברים על דוכני מזון אנחנו לא מדברים רק על אוכל כי יש גם יש מתוקים וקינוחים שאפשר להביא אל האירוע בדוכנים של מזון. סחלב חמים לאירוע סתווי, דוכן פירות לקיץ ואם כבר בפירות עסקינן אז גשו וצפו בדוכן המזון של בננות מטוגנות. אם באירוע הקודם עמדו חובבי הבשר ליד המחבת והריחו במלוא נשימה, אז עכשיו הטבעונים יכולים לחגוג עם טיגון משלהם וניחוח שאף הוא מאריך נשימה.

אם בחרתם באירוע קטן ומשפחתי עם חברים ובמיוחד אם האירוע נעשה מחוץ לבית, אזי דוכני מזון יתאימו לכם ולאורחים ויעניקו פתרון של הפן הקולינרי והחברתי, עם טעם טוב ועשייה משובחת. גם דוכן המבורגר, גם פירות ואפילו דוכן פופקורן, יעשירו את המסיבה שלכם ויתנו לכם זמן ליהנות. 

מקציף חלב – להכניס בית קפה הביתה

למה כדאי לקנות מקציף חלב, אילו סוגים יש ואיך כדאי לבחור? כל התשובות – בהמשך!

מהו מקציף חלב?

מקציף החלב הוא מכשיר, שיש לו שתי מטרות: לחמם את החלב וליצור בו קצף. מקציפי החלב נחלקים לשני סוגים עיקריים, עליהם נרחיב בהמשך. בעבר, היה נהוג להרתיח חלב, על מנת שניתן יהיה לשתות אותו ואז הוא היה חם, אבל גם עם קרום. מקציף החלב מאפשר לנו לצרוך חלב חם, אבל במקום הקרום למעלה, באפשרותנו ליהנות מקצף טעים.

המקציף הידני

הסוג הראשון של מקציפי החלב הוא המקציף הידני. מקציף זה פעול בעזרת סוללות וההקצפה נעשית על ידי הנעה מעלה ומטה או בתנועות סיבוביות של המכשיר בתוך החלב. כך נוצר קצף טעים, אבל מרקמו איננו אחיד ולכן, מי שרוצה לרכוש מקציף חלב שיקציף כמו בבתי קפה, ודאי יעדיף את המקציף החשמלי.

המקציף החשמלי

הסוג השני של מקציפי החלב הוא המקציף החשמלי. מקציף זה מייצר את הקצף בחלב בדיוק באותה השיטה כמו של זה הידני, רק שהוא עושה את פעולת ההעלאה וההורדה בעצמו והוא עושה זאת באופן אחיד. בעזרת המקציף החשמלי, ובעיקר אם הוא איכותי, ניתן להגיע לקצף במרקם אחיד כמו של בתי קפה.

חשיבות המרקם

אם אתם תוהים מהי החשיבות של המרקם של החלב המוקצף והאם כדאי להשקיע במקציף, אז החשיבות היא גבוהה והסיבה לכך היא פשוטה – כאשר המרקם של החלב הוא אחיד, הערבוב של הקפה וההמתקה בתוך החלב הוא אחיד וכך הטעם הוא אחיד מהלגימה הראשונה ועד לאחרונה.

בחירת מקציף חלב

מעבר לאפשרות הבחירה בין מקציף חלב ידני לבין חשמלי, יש גם דגמים שונים של מקציפים שונים משני הסוגים וכמובן, לדגמים השונים יש איכויות שונות. לדוגמה, מספר המנות שניתן להקציף במקביל משתנה ממקציף למקציף, יש כאלו שמפסיקים את פעולת ההקצפה באופן אוטומטי ויש כאלו שלא וכך הלאה. מה שבטוח הוא, שאם כבר השקעתם וקניתם מכונת קפה עם פולי קפה איכותיים, כדאי לכם להשקיע גם במקציף חלב איכותי! 

כיצד יש לבחור מסעדה בראשון לציון כשרה?

במידה ואתם תרים אחר מקום אשר בו באפשרותכם לבצע אירוע של קהל מצומצם, ניתן בוודאי להבין למה הנכם מתחבטים. לרוב באירוע משפחתי קיים הצורך של להיפגש ולהאזין למוסיקה וכן גם לקבל את המזון של מסעדה בראשון לציון בצורה הכי מיטבית, ובשל כך מסעדה כשרה בראשון לציון הינה חלופה מיטבית. אין זה משנה באם אתם עשויים לערוך בר או בת מצווה, ברית או בריתה, כי הרי בכל מצב מסעדה שהיא בסגנון עיצובי ואיכותי מהווה את המקום האידיאלי בשבילכם. במידה והנכם משתעשעים עם הרעיון של הזמנת קהל היעד שלכן אל מסעדה לא כשרה, אנו ממליצים לעצור לרגע קט ולחשב את הדרך שלכם מחדש, מכיוון שלרבים מכם יש לכשרות חשיבות עליונה. במידה ואינכם מקפידים על אכילת מזון כשר, הנכם יכולים להיות בטוחים כי חלק מהמשתתפים באירוע שלכם עושים את זה, בשל כך יש משמעות רבה שכל המשתתפים באירוע שלכם ייהנו וימצא מה לאכול באירוע שלכם, כי אז רק מסעדה בראשון לציון כשרה עשויה להתאים כמו כפפה ליד.

כיצד עליכם לבצע בחירה של מסעדה בראשון לציון כשרה וכן איכותית ?

עם חלוף השנים, נפתחות יותר ויותר מסעדות שהן כשרות ברחבי ראשון לציון. במקביל לכך, למרבה האירוניה, לא כל המסעדות ברחבי ראשון לציון הכשרות שנפתחות הן די איכותיות, כיוון שלא בכולן מקפידים על מנעד רב של התפריט ועל עשיית שימוש במוצרים שהינם משובחים. אי לכך ובהתאם לזאת, כדאי לכם שלא לבצע בחירה של מסעדה ברחבי ראשון לציון שהינה כשרה בוודאות רק על פי שמועות של המלצה מטעם חברים טובים ומטעם קרובי המשפחה שלכם, כי אם מומלץ לכם לבוא לפתח כותלי מסעדה ספציפית ולבצע ארוחה של טעימה.

עליכם לכבד את המסורת בהתרחש אירוע אשר משמעותי עבורכם – 

עוד גורם שבעטיו מרבית בני האדם יעשו בחירה בחלופה של מסעדה כשרה ברחבי ראשון לציון כאשר הם מעוניינים לערוך אירוע חשוב היא לכבד את המסורת. אין זה משנה אם מדי יום אינכם בכלל מכבדים את המסורת ולא מקיימים את ההלכה על בוריה, כי בכל מצב של התרחשות אירוע מיוחד, כמו למשל נישואין, ברית או בריתה כולכם תשובו אל המקורות, מסיבה זאת מומלץ לכם לבצע בחירה במסעדה כשרה וכדאי לכם לוודא שאתם עושים בחירה במסעדה שהינה מיטבית ומקצועית.

קייטרינג בעידן המודרני – מה באמת כדאי לדעת?  

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן? או שאולי הבן שלכם עומד לחגוג את בר המצווה שלו? האמת היא, שבין אם מדובר על אירוע קטן ומשפחתי ובין אם מדובר דווקא על חגיגה עסקית גדולה, יש דבר אחד שתמיד כדאי יהיה להשקיע בו תשומת לב, והוא: האוכל. חשוב לקחת בחשבון את העובדה שאפילו אם אתם אוהבים לבשל בחיי היומיום, כאשר מדברים על אוכל לאירועים אין באמת פתרונות טובים יותר מאשר חברות קייטרינג מובילות. לכן עולה השאלה: איפה תמצאו את שירותי הקייטרינג הכי טובים שיש ומי יהפוך את האירוע הקרוב שלכם לחוויה קולינרית שהאורחים לא יוכלו לשכוח? 

בחירת חברת קייטרינג מובילה 

כאמור, הקייטרינג ישפיע כמעט על כל האורחים שלכם מבחינת השאלה האם הם נהנים באירוע או לא. לכן חשוב לתת תשומת לב לנקודה הזאת, כי בדיוק כמו שאתם רוצים לאכול טוב באירועים, כך גם האורחים שלכם מרגישים. בימינו הקייטרינג הטוב יותר יכול להיות גם צמחוני, כי מה שבאמת חשוב זה שחומרי הגלם יהיו כמה שיותר טובים. כמו כן, כדי לבחור חברת קייטרינג טובה מאוד מומלץ לבדוק: 

 • מה אחרים חושבים על האוכל של אותה חברה? 
 • האם התפריט נראה לכם מספיק מגוון? 
 • האם האוכל טעים? 
 • האם ניתן להכניס בקשות אישיות ושינויים לתפריט?

בנוסף, מאוד מומלץ לבדוק האם שירותי הקייטרינג שאתם מזמינים כוללים גם את השתייה ואת הקינוח כי אלה עוד הוצאות שאתם צריכים להיות מוכנים להם. 

כמה עולה מנה? 

רוצים להזמין שירותי קייטרינג שכוללים גם שתייה, אלכוהול וקינוחים? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לברר מראש, בין היתר, כמה זה יעלה. להפיק אירועים בישראל זה גם ככה יקר ולכן, אם יש לכם אפשרות להיות לפחות מודעים לכל הפרטים מראש וכך אולי לחסוך כמה אחוזים, זה מומלץ בחום. חבל שתיכנסו ככה סתם לחובות כי לא תכננתם את הדברים מראש כמו צריך, אז למה שלא תקבלו הצעת מחיר מסודרת כבר ברגעים אלו ממש? כך תוכלו להתרשם, להשוות ולבחור את חברת הקייטרינג הנכונה ביותר עבורכם מכל הבחינות. 

בישול בריא במעשנת בשר

מה סוד המעשנה ואיך עישון בשר במעשנת הוא צורת הבישול הטובה ביותר לאכילת בשר?

ככל שהאדם נעשה יותר מודע וחכם כך הוא מתחיל לחפש אחר דרכים לשימור איכות החיים והבריאות. לכן, דווקא בתקופה שלנו עם מודעות החשיבות והצורך לשמירת הבריאות, יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים לשמור על הבריאות ולהזין את הגוף בחומרי גלם בריאים. אך גם מעמיקים יותר את התזונה באיתור שיטות בישול משובחות כמו עישון בשרים, שישמרו על חומרי הגלם ויפיקו מהם את המירב לטובת בישול הבשר מבלי לפגום בטעם או בערכו התזונתי.

 

עישון בשר במעשנה – בישול ללא שמן 

אחד הדברים הידועים כיום בעולם התזונה הוא שמירת הגוף מפני כולסטרול רע, כולסטרול רע נמצא בעיקר בשומנים מהחי. כאשר מעשנים בשר במעשנה ביתית אין צורך להשתמש בשמן לצורך הבישול. זה הבדל משמעותי בין טיגון וצלייה במחבט או צלייה ובישול בתנור. במהלך השימוש במעשנת הכנת הבשר נעשית באמצעות העשן של הגחלים והאוויר החם שאופף את הבשר.

בבדיקות מזון רבות שמתבצעות במסעדות ודוכני מזון מתגלים חיידקים מסוכנים באוכל חדשות לבקרים. אך לא רק במסעדות, גם בבית רמת ההיגיינה הנדרשת לשמירה על בריאות האוכל הינה גובהה מאוד. שימוש עם ציוד למנגל ובכלל כלים למנגל במהלך ההכנה מפחית מאוד את מגע האדם במהלך ההכנה. כמו כן, על אף שההכנה לוקחת זמן רב, לאורך כל זמן העישון אין מגע יד אדם כלל. 

 

שימור הבשר בשיטות העתיקות

למעשה בעבר שיטת בישול זאת הייתה פופולארית מאוד היות והיא שמרה על הבשר חם ונקי מחיידקים והתלעה לאורך זמן רב. באמצעות גושי עץ לעישון או שבבי עץ היו משמרים את הבשר, העוף או הדגים לאורך זמן רב מאוד. חשוב לשמור במהלך העישון על הטמפרטורה של המעשנת בצורה קבועה, שכן במידה ויהיה שינוי במידת החום של המעשנת והוא יעלה מידי הבשר יישרף ואם הוא ירד מהטמפרטורה הרצויה הבשר עלול להתקלקל. חשוב לבחור פחמים למעשנת שיעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר או לרכוש מעשנת בשר חשמלית שתשמור על טמפרטורה קבועה.

 

מעשנת בשר של חברת Traeger Grills

במעשנות הבשר של חברת טרייגר גריל ניתן לעשן את כל סוגי הבשר, בעישון איטי או גריל מהיר. מאחר וקיימת שליטה מלאה ומדויקת על הטמפרטורה של המעשנה. במעשנה של טרייגר ניתן לבצע סוגים שונים של בישול כמו: אפייה, ממש כמו בטאבון עצים, צלייה, ברביקיו ועוד. אנחנו בטרייגר גריל, מאמינים בחיים מלאים בטעם, בריאות, כיף ויצירה, החופש ליהנות ממגוון שיטות בישול.

 

אנו מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו בכתובת: https://www.traegergrills.co.il/ באתר ניתן גם לרכוש אביזרים למנגל, כלים למנגל ושבבי עץ לעישון בטעמים ובניחוחות שונים. ניתן גם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1800-10-12-84 ונציגינו ישמחו לתת לכם שירות ומענה.

כל הסיבות לשלב מגשי ירקות באירועים מכל הסוגים

מי שיוצא לו להפיק אירוע קטן מידי פעם יודע לומר שהאורחים לרוב רוצים לאכול אוכל טוב, כי האוכל תמיד מהווה חלק מהחגיגה. לכן ברור מדוע אפילו בהרמת כוסית במשרד נוכל למצוא לאחרונה כריכים טעימים, קישים ועוד. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות שהמודעות לעניין של אכילה נכונה ובריאה גוברת, מה שמסביר מדוע תמיד כדאי יהיה לשלב גם מגשים של ירקות בכל חגיגה. מגשי ירקות, מעבר לעובדה שהם טעימים וזוכים להתלהבות גדולה, הם גם מוסיפים צבע ועיצוב לשולחן, כך שגם מהבחינה הזאת רצוי מאוד לשלב אותם בכל חגיגה. 

האם כדאי להכין מגשי ירקות לבד? 

לכאורה הכנה של מגשי ירקות לא דורשת מאתנו השקעה מיוחדת, כי מה בסך הכול צריך לעשות? לקנות ירקות, לשטוף אותם ולחתוך. עם זאת, בפועל זה בדרך כלל לא כל כך פשוט כי זה עניין שדורשת התעסקות ולא מעט זמן. לכן כדאי לדעת שניתן להזמין היום מגשים שונים של ירקות מחברות מקצועיות והאמת היא, שזה שיא הנוחות. אתם יכולים לבחור את גודל המגש, את סוג הירקות שיהיו עליו ואפילו את הצורה שלו, וכל זאת תוך דקות בודדות. זה ישאיר לכם הרבה זמן פנוי להתעסק באלמנטים אחרים של הפקת האירוע ולכן ברור מדוע לא כדאי לחשוב אפילו על הכנת המגשים הללו לבד. 

כך תבחרו ממי להזמין את המגשים

מגשים שונים של ירקות אפשר להזמין היום מכמה וכמה חברות קייטרינג מובילות, אך יש לבדוק היטב אל מי מתקשרים. בהזמנת מגשי ירקות רצוי לבחור חברה: 

 • שיכולה לשלוח לכל מקום בארץ את המגשים הנדרשים. 
 • שיכולה לספק מגשי כמה שיותר טריים. 
 • שמקפידה על עיצוב מרהיב. 
 • שיש לה תעודת כשרות. 

ובנוסף, רצוי מאוד גם לברר כמה אתם עומדים לשלם. לא תמיד אם תבחרו בחברה שאצלה התעריפים הם הכי גבוהים שיש זה אומר שתיהנו מאוכל טעים יותר לעומת חברה שהמחירים אצלה נמוכים. על מנת שתוכלו להשוות מחירים אתם לא צריכים להשקיע יתר על המידה שכן בימינו כמעט תמיד תמצאו את המחירים ברשת האינטרנט. 

סדנת שוקולד – חוויה מתוקה ומהנה במיוחד

מי לא אוהב שוקולד? גם אלו שיספרו לכם שאינם נהנים מהטבלה המתוקה, ייתכן מאוד וכן ימצאו הנאה בשוקולד בצורתו המרירה, או אולי שוקולד כחלק מעוגייה? המאכל המתוק מלווה אותנו משחר ההיסטוריה ומהווה חלק בלתי נפרד מחיינו. סדנת שוקולד נועדה לחשוף את כל המתעניין בסודותיו של השוקולד ובעבודה בסיסית איתו.

אפשרויות שונות של סדנת שוקולד במרכז

למען האמת, ישנן אפשרויות רבות של סדנת שוקולד במרכז כאשר בסופו של דבר ניתן יהיה לראות, כי סדנת שוקולד תתאים לכולם – בכל גיל ולכל אירוע:

 • ימי הולדת – אם אתם מחפשים אחר דרך יצירתית לחגוג יום הולדת לכם או לחברים, הצטרפו לסדנת שוקולד מתוקה וטעימה. כך תזכו לחוויה מהנה ומגבשת, שתעניק לכם זיכרון בלתי נשכח מיום מיוחד במינו.
 • סדנאות לעובדים – כל אחד צריך לשבור שגרה מידי פעם, ומה יותר טוב מלקחת את העובדים ליום כיף מלא בשוקולד? כדאי לנסות ולפלפל מעט את האווירה עם משימות ותחרויות תוך כדי, בכדי לייעל את תהליך הגיבוש וההנאה המשותפת.
 • מסיבת רווקות – לא כולן מתחברות לקונספט מסיבת הרווקות המקובל. לפעמים כל מה שצריך כדי לעשות את הכלה לעתיד מאושרת, זה לתת לה משהו מתוק! כל החברות יחדיו ייהנו בסדנת שוקולד משותפת.
 • סדנה זוגית – אם נמאס לכם מאותם הבילויים הזוגיים שוב ושוב, בואו להכיר ביחד עולם חדש. סדנת שוקולד זוגית תיתן לכם עוד משהו לעסוק בו יחד. ומי יודע, אולי כשתחזרו הביתה תגלו שאתם סקרניים במיוחד להרחיב את הכישרון שגיליתם וליצור זמן איכות משותף במטבח?
 • קורס שוקולד – אם הנכם בעלי ניסיון בעבודה עם שוקולד או שעברתם מספר סדנאות ואתם מעוניינים להכנס לתחום בצורה מקצועית, זה הזמן להצטרף לאחד מקורסי השוקולד המקצועיים. כאן תגלו את כל הסודות שלא מספרים בסדנאות הפשוטות, ותלמדו לפרוץ את הגבולות וליצור יצירות מתוקות ומיוחדות במינן משוקולד.

סדנה בהתאמה אישית

כדי באמת ליהנות מהסדנה, היא חייבת להתאים לכם ככפפה ליד. לכן, כשאתם מחפשים אחר סדנת שוקולד במרכז הקפידו לוודא שהשוקולטייר או החברה שבחרתם אכן קשובים לצרכים והדרישות שלכם, ומעלים בפניכם אופציות לבניית סדנת שוקולד שתתאים לכם בדיוק.

היכן לומדים קורס אפיית לחם

אין כמו הריח הנפלא של לחם טרי בבוקר. זו לבדה סיבה מספיק טובה להצטרף אל קורס אפיית לחם וללמוד כיצד להביא את הריח האהוב אליכם הביתה, וליצור בעצמכם לחמים מיוחדים וטריים. לימודי אפיית לחמים ומזונות אחרים יתאימו גם למי שלא אפה מעולם, ומעוניין רק להרחיב את עולם הידע שלו במטבח הביתי.

איך מחליטים היכן ללמוד קורס אפיית לחם

 • מיקום הקורסקורס אפיית לחם מוצע על ידי מוסדות רבים ברחבי הארץ. אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת המוסד בו תלמדו את הקורס, הוא המיקום שלו. גם אם קיבלתם המלצות, לא מומלץ לרוץ לעיר מרוחקת יותר שתדרוש מכם נסיעות ארוכות וקשות. תהיו בטוחים שישנם קורסים נוספים במיקום קרוב אליכם הרבה יותר.
 • רלוונטיות – ישנן סדנאות וקורסים שמתמקדים בעיקר בחוויה ולא בעשייה. חשוב לחקור מעט על הקורס לפני שנרשמים, ולהבין מה אופי הלימודים. למזלכם, האינטרנט מלא בביקורות והמלצות של אנשים שהתנסו בקורס.
 • מי מעביר את הקורס – גם אם היה מדובר בקורס בתחום אחר, אנחנו תמיד נרצה שמי שיעביר את הקורס יהיה אדם מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום בו אנו מבקשים להתמקצע. אל תהססו לבקש את שם המרצה על מנת שתוכלו לברר עליו בעצמכם.
 • יחס אישי – כשאדם לומד תחום חדש, בעיקר אם אינו מחזיק בניסיון כלשהו באפייה, היחס האישי הוא הפרמטר החשוב ביותר. אם לא תשאלו שאלות, לא תקבלו תשובות ומי שיעביר את הסדנה לא יוכל לדעת לעולם היכן אתם מתקשים (במידה ותתקשו כמובן). אפייה מורכבת משלבים רבים והיא משתנה בהתאם למתכון ולסוג המאכל בו אתם מתמקדים. שיחה קצרה עם מעביר הקורס טרם תחילתו, תוכל לעזור לכם להבין פחות או יותר מי עומד מולכם.

תיאוריה לצד עשייה

הדרך הטובה ביותר ללמוד היא להתנסות בעצמכם, לצד הסברים מפורטים וברורים מצד מעביר הסדנה. קורס אפיית לחם הוא הזדמנות נהדרת ללמוד לעשות את הדברים בעצמכם, להעניק לכל ארוחה בבית רובד בלתי נשכח שיעלה חיוך על פני כל מי שיצטרף אליכם לארוחה. תארו לכם את ריח הלחם הטרי שאתם הכנתם, בשבת בבוקר. האם אין דבר נפלא יותר מזה?

מיתוג מסעדות – כך תעשו את זה נכון

בעולם המסעדנות כיום, חשוב לא רק להציע תפריט מצוין ומחירים נוחים. יש להשקיע מחשבה מעמיקה ולבצע תהליך מיתוג מסעדות מדויק שבו כל פרט מוקפד. מיתוג טוב יעזור לבדל את המסעדה מהמתחרים, להבליט את יתרונותיה ומאפייניה הייחודיים וליצור תחושת התרגשות בקרב הסועדים עוד בשלב בו הם מציצים בתפריט ושוקלים האם להזמין מקום.

למה מיתוג מסעדות הינו השקעה הכרחית?

מסעדות ובתי עסק אחרים בתחום הקולינריה יעדיפו לרוב להשקיע את מלוא כספם בהוצאות המזון, המשכורות והוצאות שוטפות אחרות. הבעיה מתחילה כאשר המיתוג למסעדה נזנח. חשוב להבין שאמנם האוכל והשירות שאתם מעניקים הם מה שיגרום ללקוחות לחזור שוב, אך עליכם למשוך אותם למסעדה מלכתחילה.

מיתוג למסעדות לא יוכל להתקיים ללא חשיבה שיווקית אסטרטגית מעמיקה, שמטרתה להגדיר מיהו קהל היעד, את קונספט המסעדה, הייחודיות שלה ואת מה שאנו רוצים להבליט מבחינת העיצוב. בנוסף לכך, ישנם מספר דגשים נוספים אליהם יש להתייחס:

 • סמליות – שימוש בסמלים נפוץ מכיוון שסמלים יוכלו לתרום לתיאור המוצר שאנו מעוניינים למתג. לוגו ייחודי הוא חשוב ויעשה את העבודה לפחות לתקופה קצרה, אבל הוא ממש לא הכל!
 • ריבוי מסרים – אחת ההמלצות הטובות ביותר בתהליך המיתוג היא – לא להתפזר! לא בכדי נאמר כי 'תפסת מרובה לא תפסת'; יותר מידי צבעים, מסרים ואלמנטים אחרים עלולים לגרום ללקוחות שלכם לפספס את המסר והייחודיות שאתם מנסים להעביר להם.
 • ניתוח הקהל – בתחום הקולינריה, כל בית עסק יפנה לקהל לקוחות אחר; החל ממסעדות גורמה ועד לגלידריה שכונתית. לפני שמתחילים לעבוד יש לבצע ניתוח פלחי קהלי היעד על מנת להתאים את עצמכם לצרכים והדרישות של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

אל תעשו זאת לבד

בסופו של דבר, לא כולם נולדו משווקים. אם אינכם מכירים את התחום עדיף לכם שלא לנסות לבצע את העבודה בעצמכם, מכיוון שעלולות להיווצר אי הבנות ותקלות שיפגעו בכם בהמשך. מומלץ מאוד לפנות לחברה המתמחה בשיווק ומיתוג עסקים, בדגש על מיתוג למסעדות מכל הסוגים. צעד צעד, ילוו אתכם המומחים וייצרו יחד אתכם אסטרטגיה מנצחת.

איך תוספי תזונה יכולים לסייע לנו?

הגוף שלנו חשוף להרבה מאוד רעלים, החשיפה לחלק מהן תלויה בנו (כמו עישון, ג'אנק פוד וכדומה), והחשיפה לחלק אחר כלל לא תלויה בנו (כמו עשן וזיהום אוויר). בשנים האחרונות ניתן למצוא הרבה מאוד תוספי תזונה אשר נטילתם באופן קבוע יכולה לסייע משמעותית בחיזוק הגוף, ניקוי מהרעלים הללו, שיפור מראה העור, השיער, חיזוק מערכות הגוף השונות, שיפור זרימת הדם ועוד.

אם ברפואה הסינית או ההודית העתיקה הסגולות הללו כבר ידועות, אצלנו פחות הכירו אותן, אך בשנים האחרונות המודעות הולכת וגדלה – ישנם הרבה מאוד חומרי גלם טבעיים אשר יכולים לעשות פלאות לגוף האדם בצריכה קבועה. וזה בדיוק מה שכל אותם תוספי תזונה טבעיים מנסים לעשות.

התאמה לצרכים של כל אחד

נכון, תוספי תזונה הם טבעיים, אך לא כל אחד זקוק להם, לא לכל אחד הם באמת יכולים להעיל ובטח ובטח – לא צריך לקחת את כולם. כל אחד צריך להבין מה תוספי התזונה הנכונים והמתאימים עבורו, בהתאם למבנה הגוף שלו, בעיות מהן הוא סובל, תרופות שהוא נוטל או טיפולים רפואיים (לדוגמא, עם חלק מטיפולים אנטי סרטניים לא ניתן ליטול תוספי תזונה המבוססים על כמות גדולה של כורכומין).

לכן, לפני שאתם מתחילים ליטול תוספי תזונה, או אם אתם רוצים לדעת האם כדאי לכם להתחיל להשתמש בתוספי תזונה, ואילו מהם יכולים להתאים לכם, פנו אל הרופא וקבלו חוות דעת על מה שיכול לעזור, ומה שלא מתאים למצב הבריאותי או הגופני שלכם.

בדיקת איכות

היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של חנויות, פיזיות ווירטואליות, אשר מוכרות תוספי תזונה שונים. לפני שאתם בוחרים היכן לבצע את הרכישה, ואיזה מוצר לרכוש, חשוב מאוד לבדוק את האיכות.

תוכלו למצוא תוספי תזונה באיכויות שונות, ובמיוחד ברכישה דרך האינטרנט – אתם חייבים לדעת מה המקור של תוספי התזונה הללו, מה הם מכילים, האם הם קיבלו אישורים של משרד הבריאות ו/או הFDA  האמריקאי וכדומה, כל דבר שיכול להבטיח לכם כי מדובר במוצר טבעי לחלוטין, איכותי ובטוח לשימוש.

Char broil – הגריל הטוב בעולם

Char-Broil  הם מכשירי גריל הידועים באיכותם כבר שנים רבות. המפעל המנוסה מייצר דגמים חדשים של גרילים יוצאי דופן מעת לעת. איכותם של מכשירי הגריל המקצועיים ידועה ככאלה המבצעים עבודה מצוינת לשמחתם של הסועדים.

Char broil

הדגמים החדשים של הגרילים Char broil משווקים למדינות רבות מחוץ לארה"ב וגם בישראל אפשר לרכוש את הדגמים המובילים שלהם.

הידע הרב שצברה החברה היצרנית בתחום זה הובילו אותה לפיתוח מסיבי של המוצר תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. אחת מהן היא השימוש בגלי אינפרה אדום הצולים את הבשר מכל צדיו באופן זהה. משטחי הנירוסטה הממוקמים מתחת לרשתות הצלייה משלבות את פעילות המבערים עם רשתות הצלייה ומבצעת בבת אחת כמה פעולות, הן צלייה איכותית ועסיסית, הן פיזור החום באופן אחיד לאורכו של כל המשטח וכל זאת תוך חיסכון אנרגטי ברמת השימוש בגז.

בנוסף לכך, החברה מייצרת אביזרים שונים שמקלים על השימוש בגריל בעת הצלייה כמו כלי בישול נוחים לאחיזת ולהגשת הבשר.

שמירה על תקינות המכשיר

כדי ליהנות ממכשיר הגז של Char broil לאורך שנים רבות, חשוב לאחסן אותו כיאות כשהוא לא בשימוש. אפשר לרכוש כיסויים ייעודיים המכסים את כל גודלו של המכשיר ולאחר שהוא מכוסה כראוי, לאחסן אותו במחסן, בחצר או בכל מקום אחר שמתאים לכך.

איכות צליית הבשר

המבערים שהם בטיב מעולה המשולבים ברשתות הנירוסטה ובמשטחי צלייה ייחודיים מייצרים חוויה גסטרונומית יוצאת דופן. הסועדים נהנים מבשר איכותי שנצלה ברמה הנחוצה עבור כל סועד. רמה גבוהה בינונית או נמוכה.

כשמארחים כמות גדולה של אורחים מניחים כמויות של נתחי בשר מסוגים שונים זה לצד זה והם מוכנים במהירות רבה. האורחים נהנים מהמטעמים ובמקביל מניחים כמות נוספת כך שהאורחים ייהנו מזרימה בלתי פוסקת של אספקת בשר על כל גווניו.

מיקומי גריל הגז

מתקני הגריל של char broil  ממוקמים במקום הנכון ביותר עבור הלקוחות. במרפסת רחבת ידיים, בחצר, על הגג בדירת פנטהאוז או ברכב כדי להשתמש בו בטיול קמפינג.

החברה מייצרת דגמים ייעודיים בעלי תכונות מיוחדות המתאימות לשימוש בכל אחד מהמקומות הללו.

מה צריך לדעת על קניית מעשנת איכותית?

אם אתם אוהבים לארח אנשים בגינה, במרפסת או בחצר הבית שלכם, ברור מדוע האפשרות של ברביקיו או "על האש" זו תמיד הבחירה הטבעית. בישראל הרבה מאוד אנשים אוהבים לבלות כך ולכן עולה השאלה, האם לא הגיע הזמן לשדרג את הבילוי הזה? לפעמים כל מה שצריך כדי שכל ברביקיו יהיה טעים ומהנה יותר זה רק ציוד מתאים ולכן בהחלט הגיע הזמן לחשוב על רכישת מעשנת מקצועית. מעשנות בשר זוכות לתשומת לב רבה בשנים האחרונות ולכן ברור מדוע גם אתם מכירים לא מעט אנשים שכבר רכשו מכשיר כזה. האמת היא שגם אתם בוודאי תיהנו מאוד מהמכשיר הזה אם תרכשו אותו, אז למה אתם מחכים?

מעשנת ששווה את ההשקעה שלכם

אם תעשו חיפוש של כמה דקות באינטרנט, אתם תראו שלא חסרות מעשנות מסוגים שונים. זה אומנם מאוד חיובי כי זה אומר שיש מגוון רחב של אפשרויות שביניהן תוכלו לבחור, אך מצד שני, זה גם עלול להיות מעט מבלבל. לכן, אם אתם מחפשים מעשנת מקצועית, אנחנו מציעים שתבדקו:

 • איך קוראים לחברה שייצרה את המכשיר?
 • האם המומחים בתחום ממליצים על המכשיר שחשבתם לקנות?
 • מה הגודל של המעשנת שתרצו להתקין בחלק החיצוני של ביתכם?

בנוסף לכך, מאוד מומלץ לברר מראש שאתם לא משלמים הון עתק על מכשיר שלא מגיע עם אחריות, כי האחריות היא בהחלט חלק מהעניין וחבל לוותר על כך.

האם כדאי לקנות את המכשיר הזה אונליין?

מעשנת, כמו כל דבר אחר, אתם יכולים לקנות היום דרך האינטרנט, אז למה שלא תנסו זאת? כשקונים מוצרים כאלה באינטרנט אפשר ליהנות מחיסכון כלכלי משמעותי וגם מנוחות מרבית, אז למה לשלם יותר בחנויות הפיזיות שבקניון? שימו לב שהרבה אתרים מאפשרים היום להחזיר את המוצרים שקונים אצלם אם הלקוחות לא יוצאים מרוצים, כך שאין כאן התחייבות מסוכנת מידי. מה שכן, כדאי לכם לברר דרך איזה אתר אתם מבצעים את הקניה ומה מדיניות ההחזרים של אותו אתר שדרכו אתם חושבים לקנות את המעשנת החדשה שלכם.

בר מים שכיף להשתמש בו

כאשר בוחנים בר מים ואת שיש לו להציע לכם, חשוב לוודא כי בראש ובראשונה אתם מחפשים אחר מתקן שיהיה באמת נוח לעשות בו שימוש. במידה וזה יהיה המצב אזי תוכלו להיות בטוחים כי יהיה מדובר בבחירה מנצחת אשר תבוא לטובתכם ובלא מעט היבטים שונים. אז שימו לב כי אתם לוקחים זאת לתשומת הלב וזאת כאשר אתם בוחרים במתקן האידאלי עבורכם.

בר מים נוח לשימוש

כפי שאתם בוודאי יודעים, אם המתקן יהיה נוח לשימוש השימוש שתשמשו בו מידי יום יהיה הרבה יותר גבוה. לפיכך נמליץ לכם לקחת זאת לתשומת הלב ולוודא כי אינכם מתפשרים על העניין הזה. שימו לב כי אתם בוחרים לרכוש את המתקן המתאים ביותר שישנו וזאת על מנת להשיג מענה אשר יעמוד על הציפיות שלכם ובמאת האחוזים. בסופו של יום זו תהיה דרך הפעולה הנכונה ביותר מצד כל אחד מכם בעצם.

מתקן עם עיצוב מיוחד לבית

דבר נוסף שניתן להתייחס אליו זה עצם כך שניתן למצוא היום מתקנים רבים אשר מגיעים בעיצובים מעניינים למדי. אותם מתקנים יוכלו להיות אופציה מעולה לשילוב בבית שלכם בעצם. לפיכך נמליץ לכם לוודא כי אתם בוחרים נכונה ורוכשים מתקן אשר יהיה מתאים מבחינה עיצובית לשאר הסביבה שלו. כל אחד מכם שיפעל כך יכול להיות בטוח כי זו תהיה הבחירה הנכונה ביותר שהוא יוכל לבצע.

כמו כן, שימו לב כי רכישה של מתקן מתאים תוכל להפוך את הסביבה להרבה יותר מעניינת בעצם. לפיכך נמליץ לכם לקחת זאת לתשומת הלב ולוודא כי במידת הצורך אתם בוחרים להיעזר בגורמים מקצועיים אשר יסייעו לכם. אלו מכם שיפעלו כך יכולים להיות בטוחים כי הם לא יתחרטו על כך ואף לא במעט.

אז התחילו לפעול בהקדם האפשרי וזאת על מנת להשיג מענה מנצח. למה אתם מחכים בעצם עם הדבר? רק כך הכול ילך בדיוק לפי התכניות שלכם בעצם. זאת ללא שום ספק! כך בעצם תשיגו מענה אשר יעמוד בציפיות שלכם ובמאת האחוזים. תשיגו מענה מנצח בעצם. כך תמצאו בר מים מתאים. אז רכשו בר במים עוד היום!

רביולי בטטה – כבר ניסיתם?

אם עדיין לא יצא לכם לנסות רביולי בטטה, אז כנראה שהגיע הזמן לעשות זאת. מדובר במאכל טעים במיוחד כאשר מתאפיין במתיקות של הבטטה והטעם המיוחד של הרביולי. ניתן להגיש את המאכל כמעט בכל שעה ובכל מקום, כך שאתם רק צריכים להחליט מתי אתם רוצים ליהנות מהטעמים הללו ולהתחיל לפעול בנושא.

אתם יכולים לנסות ולהכין רביולי בטטה בעצמכם לפי מתכון או לקנות מוכן. הכול לפי העדיפות שלכם. אתם רק צריכים להחליט מהי שיטת ההכנה שהכי מתאימה לכם וכמה זמן אתם מוכנים להשקיע בכדי לראות את הרביולי שלכם על הצלחת.

אל תהססו לפנק את עצמכם

אם אתם רוצים להתפנק קצת ולדעת שאתם בוחרים נכון בסופו של דבר, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם מחליטים לשים דגש על הדרך שבה אתם מתנהלים ולשקול כיצד אתם הולכים להכין רביולי בטטה. כמובן שיש לא מעט רעיונות מיוחדים שאתם יכולים להביא לידי ביטוי כאשר אתם מנסים להכין זאת בעצמכם, כך שאתם רק צריכים להחליט.

רוצים להיות קצת יותר יצירתיים ולהביא לידי ביטוי את הרעיונות המקוריים שיש לכם להכנת הרביולי? במידה והתשובה חיובית, אז אתם יכולים פשוט להתחיל לבדוק כבר עכשיו מתכונים בכדי לקבל השראה ולהבין כיצד ניתן להכין את הבסיס. אנו בטוחים שזה יצא לכם טעים.

רביולי בטטה – פשוט קונים מוכן

אם אתם שייכים לאותה קבוצת אנשים שפשוט לא רוצה להתעסק עם כל ההכנות הללו, ואתם רוצים לחסוך לעצמכם לא מעט זמן, אז תוכלו פשוט לקנות רביולי מוכן שרק צריך לחמם. כך בעצם תוך דקות ספורות יהיה לכם את המנה הזו, וזאת מבלי שתצטרכו להתאמץ יותר מידי מצדכם. זה בוודאי משהו שיאפשר לכם להיות מרוצים מהבחירה שלכם.

שימו לב שאם אתם כבר הולכים על רביולי שהנו מוכן, אז שאתם לפחות בוחרים בחברה מוכרת שמייצרת כאלה באיכות גבוהה. אתם יכולים אפילו לערוך את הבדיקה שלכם ולהשוות מבחינת הטעמים בין כל החברות השונות שמציעות זאת. כך יהיה לכם הרבה יותר קל להבין מהי האופציה הטובה ביותר.

קייטרינג המנגליסטים – שירות ברמה גבוהה המאפשר לכם ליהנות מהאירוע

אין ספק כי האנשים בישראל חובבי בשר מושבעים והם נהנים לאכול בשר בכל הזדמנות. כאשר אתם עורכים אירוע כמו בר מצווה או חתונה אין ספק כי גולת הכותרת צריכה להיות האוכל. כאן נכנסים לתמונה קייטרינג המנגליסטים המציעים שפע של בשרים איכותיים לכל האורחים והתוצאה היא הנאה מלאה. אין כמו אנשים אהובים, בירה קרב ובשרים משובחים על מנת ליהנות מאירוע.

למה להזמין שירותי קייטרינג לאירוע שלכם

מתאים לאורחים שלכם- כפי שהזכרנו בתחילה יש להניח כי אף אורח לא יתנגד לאכול בשר משובח ולכן הזמנת קייטרינג המנגליסטים זו הבחירה המוצלחת ביותר לאירוע שלכם.  גם אם יש לכם אורחים צמחונים הם יהנו משלל ירקות טריים.

אוכל טעים: מי מאיתנו יאמר לא לאוכל טעים? יש להניח כי אף אחד. ארוחה על האש מתאימה לאירועים שונים כמו כפפה ליד ומאפשרת לכולם ליהנות מאירוע בו האוכל ברמה גבוהה.  כיום זה קל ופשוט להזמין שירותי קייטרינג וליהנות מאירוע נהדר.

ליהנות מהאירוע שלכם בראש שקט

ידוע לכל כי בעת תכנון אירוע רבים נוטים להיכנס ללחץ אבל בעת הזמנת קייטרינג המנגליסטים אתם יכולים להירגע- צוות מקצועי יעשה את כל העבודה. מה שישאר לכם זה ליהנות מאירוע ולשוחח עם האורחים שלכם בלי כאבי ראש מיותרים.

מוזמנים להיפגש עם צוות החברה

על מנת לבחור את הקייטרינג הטוב ביותר לאירוע שלכם, חשוב מאד להיפגש עם צוות החברה על מנת לדלות מהם כמה שיותר פרטים. ככל שתאספו יותר פרטים אודות החברה, כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם את החברה הטובה ביותר- חברה המציעה שירותי קייטרינג ברמה גבוהה ואיכותית המגישים בשרים משובחים.

שאלו אודות איכות הבשר

על מנת ליהנות מהאירוע שלכם חשוב מאד להתעכב על איכות הבשר. מכאן, במסגרת הפגישה עם החברה שאלו אודות איכות הבשר. שימו לב כי חברת קייטרינג מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תהיה עם היד על הדופק בכל הקשור לרכישת בשר איכותי. חברה מקצועית תקפיד על רכישת בשר איכותי אשר כל ביס יאפשר לכם ליהנות הנאה רבה.

קייטרינג לאירועים – התאמה מושלמת לאירוע שלכם

רוצים להיות בטוחים כי האירוע שלכם יוכל ללכת בכיוון הנכון כבר מהרגע הראשון? דעו לכם כי יהיה קריטי מצדכם לוודא כי אתם מחפשים אחר קייטרינג אשר יתאים לאירוע ואופיו ובצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת. לפיכך יהיה מומלץ לכם לבחון היטב מגוון רחב של אופציות שונות וזאת אם יש לכם עניין אמתי להבטיח שבסופו של דבר תמצאו מענה מנצח.

קודם כל קייטרינג לאירועים

האם קייטרינג לאירועים יוכל לספק אתכם ובמאת האחוזים? ובכן, התשובה תהיה במקום בו תחפשו. עליכם יהיה לוודא כי כבר מהרגע הראשון אתם מחפשים אחר מענה מנצח וזאת בכל הנוגע לדבר. כלומר תצטרכו לחפש אחר קייטרינג אשר יתאים לאירוע שלכם ובצורה מושלמת. במידה וזה יהיה המצב אזי תוכלו להבטיח כי תשיגו מענה אשר יספק אתכם ובצורה מלאה לחלוטין. אז שימו לב כי אתם בוחרים נכונה וזאת כאשר אינכם מחכים עם כך יתר על המידה. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל להיות בטוח כי יהיה מדובר בצעד החכם ביותר מצדו.

לא רק הקייטרינג – לחשוב על התמונה המלאה

במידה ויש לכם עניין אמתי בהצלחתו של האירוע שלכם אזי יהיה מומלץ שתחשבו היטב על כל הפרטים הקטנים. כלומר עליכם לחשוב על התמונה המלאה. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל לראות כי הדבר יסייע לו רבות ויאפשר לו להבטיח שהאירוע יהיה מוצלח ובכל ההיבטים. אלו מכם שאינכם בטוחים בכל הנוגע לדבר יוכלו להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית וזאת על מנת למצוא את המענה הנכון. בעזרתה של חברה כזו יהיה ניתן למצוא בעצם את הקייטרינג המתאים ביותר וזאת לצד עיצוב נכון ומיקום מנצח לאירוע.

הרי תכנון מקיף של אירוע זהו דבר מורכב שכדאי להשאיר למקצוענים בלבד. קייטרינג לאירועים יוכל להיבחר כך באופן הרבה יותר פשוט. כך בעצם יהיה ניתן למצוא קייטרינג לאירועים שיתאים בצורה מושלמת לאירוע של כל אחד מכם ואופיו הספציפי. בדיוק כפי שהייתם רוצים שיהיה בעצם. זאת ללא שום ספק בכלל. אז למה אתם מחכים בעצם עם הדבר?

קייטרינג חלבי שכולם אוהבים

אתם לא זוכרים מתי עשיתם אירוע בפעם האחרונה? מעוניינים לעשות הכול כדי שהאירוע הקרוב יהיה מוצלח אבל לא לגמרי ברור לכם מאיפה כדאי להתחיל? אם כך, חשוב שתדעו שאתם לא לבד. יש למעשה הרבה פרטים שצריך לקחת בחשבון כאשר רוצים להפיק אירועים ואין ספק שאחד מהם זו השאלה איזה אוכל נגיש לכל האורחים שטרחו והגיעו לחגיגה. לכן כדאי לחשוב על האפשרות של קייטרינג שהוא לגמרי חלבי, כי קייטרינג חלבי יוכל להתאים לכל האורחים. כלומר, אפילו אם חלק מהאורחים שלכם צמחונים ולא אוכלים בשר – הרי שהם יוכלו למצוא לא מעט דברים טעימים לאכול.

מאיזו חברת קייטרינג חלבי כדאי לכם להזמין שירות?

כמובן שיש היום הרבה חברות שיכולות להציע לכם שירותי קייטרינג איכותי, טעים וחלבי, אך לא בכל המקומות הללו תקבלו שירות מספיק טוב. לכן אנחנו מציעים לכם בכל זאת לבדוק ולראות במה אתם בוחרים, כי מי אמר שכדאי לבחור ככה סתם בצורה שרירותית בחברת הקייטרינג שלכם? כדי להיות שלמים עם הזמנת שירותי קייטרינג חלבי אנחנו מציעים לכם לברר:

 • מה הוותק של חברת הקייטרינג?
 • האם כל מה שטעמתם אצלה היה טעים?
 • האם התפריט מגוון?
 • האם שירותי הקייטרינג גם אדיבים ונעימים?

כמו כן, חשוב להבין מראש גם על מה אתם משלמים והאם,לדוגמא, השירות גם כלול כבר מחיר או לא.

כמה באמת הגיוני לשלם על מנה?

כמובן שלכל חברה של קייטרינג שמציעה אוכל חלבי יש את המחירים שלה, אך בסופו של דבר צריך להשוות ולראות איפה זה יוצא יותר זול. אין לכם סיבה אמיתית להזמין שירותי קייטרינג חלבי במחירים מופקעים כי לא תמיד כאשר משלמים יותר אפשר לצפות למנות טעימות פי כמה. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אל כמה חברות שעוסקות בתחום הזה, לראות על איזה מחירים מדובר אצל כל אחת מהן וכך להחליט מה באמת יוכל לבוא בחשבון מבחינתכם ומה המחירים בשוק. שווה להשקיע באוכל כי האוכל הוא מרכז העניינים אך זה לא תמיד אומר שכדאי לשלם כל סכום שידרשו מכם.

כל הסיבות להזמין קייטרינג בשרי לאירועים שונים

חגיגות, בין אם הן משפחתיות ובין אם הן עסקיות, בדרך כלל לא יכולות להתקיים בלי אוכל. זה אומר שחובה עלינו לא רק לבחור את המקום המתאים ולהזמין את האנשים הנכונים, אלא כדאי מאוד גם לחשוב מה נגיש לאורחים שלנו לאכול. זה נכון שאם מדובר על אירוע מאוד מצומצם של עשרה אנשים נוכל לבשל לבד, אך כל אירוע בסדר גודל גדול יותר דורש מאיתנו להזמין שירותי קייטרינג מובילים. אם הייתה לכם דילמה בין קייטרינג איכותי ובשרי ובין אפשרויות אחרות, כדאי שתדעו:  קייטרינג בשרי זו תמיד הבחירה הכי טובה שיש.

מאיפה מזמינים קייטרינג בשרי?

ראשית, כדאי לדעת שקייטרינג איכותי ובשרי זו בחירה נהדרת כי בשר תמיד מצביע על נדיבות ואושר. שנית, חשוב לקחת בחשבון שיש הרבה חברות שמציעות שירותי קייטרינג בשרי ולכן זה לא באמת קל לבחור את החברה הכי טובה שיש. ההמלצה שלנו, אם כן, היא לבדוק:

 • מה הוותק של חברת הקייטרינג?
 • האם האוכל שהחברה מכינה באמת טעים?
 • האם יש לחברת הקייטרינג הרבה לקוחות מרוצים?
 • האם אתם בעצמכם אהבתם כל מה שטעמתם?

ובנוסף, כדאי גם לבדוק האם יש אפשרות לבחור בין תפריטים שונים. הרעיון הוא להזמין קייטרינג כמה שיותר איכותי כי אם האורחים שלכם משקיעים ומגיעים לחגיגה שלכם, המינימום שתוכלו לעשות זה להגיש להם אוכל נהדר.

בדקו את המחיר למנה

הזמנת שירותי קייטרינג איכותי ובשרי זה אומר תמיד להשקיע לא מעט כסף. עם זאת, במידה וחששתם שמדובר על הוצאה מאוד גדולה, אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שלא תמיד זה המצב. היום אתם יכולים למצוא גם חברות של קייטרינג בשרי שגובות מחירים הגיוניים לחלוטין ולכן כדאי בסך הכול להשוות בין כמה אופציות שונות. שימו לב לשאלה כמה עולה מנת קייטרינג אחת כי זה מה שיעזור לכם להבין כמה תעלה לכם בסופו של דבר ההזמנה כולה. אין סיבה לבחור את חברת הקייטרינג עם המחירים הכי גבוהים שיש אך לא כדאי לבחור במחיר נמוך מידי אם זה מעיד על איכות נמוכה.

מדוע סדנאות אפייה הן משהו שכדאי לקחת בו חלק?

אתם מחפשים פעילויות שונות שתוכלו ליהנות מהן עם בני המשפחה? רוצים לעשות משהו מיוחד, אחר שונה? או שאולי אתם רוצים למצוא את הדרך הכי טובה שיש לבלות עם העובדים שלכם ולשבור קצת את השגרה? אם כך, אין ספק שסדנאות שונות של אפייה הן הבחירה הכי טובה שיש. סדנאות אפייה הן המקום שבו תוכלו ללמוד איך לאפות ואיך ליצור מטעמים שאחר כך בני הבית שלכם מאוד יתרגשו מהם, אז למה אתם מחכים? בנוסף לכך, כמובן שגם הסדנאות עצמן יכולות להיות מהנות מאוד כך שאין ספק שתחזרו עם טעם של עוד.

איפה כדאי לעשות סדנאות אפייה?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שיש הרבה מאוד מקומות שבהם ניתן לעשות סדנאות שונות של אפייה. לכן ברור מדוע אתם מתלבטים ולא לגמרי בטוחים איך לבחור איפה לעבור את החוויה הנפלאה הזאת, מה שאומר שכדאי יהיה לבדוק כמה שיותר פרטים לגבי מספר סדנאות שונות. כאשר מדברים על בחירה בין הרבה סדנאות אפייה כדאי לבדוק:

 • מי מעביר את הסדנא?
 • כמה זמן היא נמשכת?
 • האם היא מיוחדת לעומת סדנאות אחרות?
 • האם היא מתקיימת במקום שיהיה לכם נוח להגיע אליו?

בירורים כאלה לגבי סדנאות שונות אתם יכולים לעשות דרך האינטרנט כי בימינו ניתן לקרוא מספר חוות דעת אודות כל סדנא וסדנא.

כמה תשלמו על בילוי כזה?

סדנאות שונות של אפייה יכולות לעלות לא מעט ולכן ברור מדוע אתם מתלבטים גם לגבי הסוגיה הזאת. משמעות הדברים היא שכדאי לכם לבדוק את המחירים מראש, כי מה פתאום שתבחרו את הסדנא הכי יקרה שיש? אנחנו מציעים לכם לפנות אל כמה מקומות שבהם עושים סדנאות אפייה ולקבל הצעות מחיר מסודרות. זו הדרך הכי טובה שיש להבטיח שבסופו של דבר תבינו מה המחיר הממוצע ובצורה כזאת תוכלו גם לבחור את מה שהכי מתאים לכם. אין סיבה אומנם לבחור בסדנא יקרה במיוחד אך מצד שני, גם לא תמיד הסדנא כי זולה תוכל להיות הכי טובה עבורכם.

גריל גז לערבי כיף עם החברים

רוצים להתפנק עם החברים שלכם ולהכין בשרים בגינה בכל סוף שבוע? בכדי להכין את הבשרים בקלות ומבלי להתאמץ יותר מידי, אתם יכולים לקנות גריל גז איכותי שתמקמו בגינה. כיום ניתן למצוא בחנויות השונות גריל שפועל על גז עם שלל פונקציות מתקדמות שיאפשרו לכם להכין את האוכל שלכם בצורה הרבה יותר טובה.

יש אינספור דגמים של גריל שאתם יכולים לקנות, כך שאם אתם מתכוונים להוציא את הכסף שלכם על רכישה של גריל גז, יהיה כדאי לכם לערוך סקר שוק מקיף בטרם אתם בוחרים להוציא את הכסף שלכם, וזאת בכדי להבטיח שאתם קונים משהו שיאפשר לכם להיות מרוצים בסופו של דבר.

בוחרים ליהנות עם גריל גז

במידה ואתם רוצים להכין אוכל יוצא מן הכלל לחברים שלכם, וליהנות מערבי כיף בכיף שלכם, אז במקום לעשות זאת עם גריל מיושן, תוכלו לבחור באופציה של שימוש בגריל שפועל על גז. לא רק שזה פשוט יותר, כפי שהזכרנו לעיל, גם המראה והעיצובים הרבה יותר טובים.

אפשר להתייחס אל הגריל שאתם קונים בתור אלמנט שתמקמו בגינה שלכם ויהיה לו נוכחות עיצובית. כך שאם אתם רוצים לשנות את העיצוב הכולל של הגינה שלכם ולהפוך אותו להרבה יותר מעניין, אתם כמובן תוכלו לעשות זאת בקלות אם פשוט תביאו בחשבון את כל האפשרויות שעומדות בפניכם.

מתכננים את הגינה בצורה מקצועית

אם אתם רוצים ליהנות בגינה שלכם בכל פעם שאתם נמצאים עם המשפחה או החברים, יהיה כדאי לכם לתכנן אותה בצורה נבונה ותוך כדי שימת דגש על כל הפרטים הקטנים. כך אתם תוכלו להרגיש הרבה יותר טוב בסביבה שבה אתם נמצאים. כמובן שאם יש לכם רעיונות ספציפיים, תוכלו ליישמם בעזרת בעצמכם או בעזרתו של מעצב גינות.

כמובן שתוכלו להיות נועזים עם הדרך שבה אתם בוחרים לעצב את הגינה שלכם, שכן מדובר פה בגינה האישית שלכם, וכל חזון שיש לכם תוכלו להביא לידי ביטוי וללא יותר מידי בעיות. אתם רק צריכים ללכת על הדברים שמוצאים חן בעיניכם, כמו גריל גז, מערכת ישיבה, בריכה ועוד.

עולם שלם של סושי בשרון

אוהבים סושי וגרים באיזור השרון? סושי בשרון הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל הארוחה המושלמת! וכאן נפרט על כל הסיבות לכך.

עקרון הסושי

היות שמסעדות סיניות רבות מציעות לקהל לקוחותיהן סושי, רבים נוטים לחשוב שהוא הגיע אלינו מסין. אבל האמת היא, שזהו מאכל יפני שכבש בסערה את כל העולם. הסושי, הכולל תמיד אצת ים ואורז, יכול לכלול בתוכו גם חביתה יפנית, ירקות מוכרים וירקות יפניים, דגים ועוד. למעשה, זה מה שהופך את הסושי לארוחה טובה ומזינה, המציעה את כל אבות המזון, בהתאם למה שאתם בוחרים לשים בפנים.

יתרון הסושי

כאמור, אם אתם בוחרים במנת סושי, המכילה תוספות ממגוון סוגים, אתם יכולים ליהנות מארוחה שלמה ומזינה. אבל זה לא הכל! היתרון הגדול של הסושי הוא, שמדובר על מאכל קליל ומשביע כאחד ולכן, ניתן לאכול אותו בכל שעות היום וליהנות מתחושת שובע למשך שעות ארוכות.

חוויה שלמה של סושי בשרון

אכילה של סושי בשרון איננה דומה לאכילה של כל מאכל אחר! מדובר על חוויית אכילה מיוחדת במינה הן בזכות הטעמים המיוחדים, הניתנים להרכבה עצמית ובהתאם לטעמו האישי של כל סועד והן בזכות אופן האכילה עצמו. הכוונה היא לכך, שאת הסושי נהוג לאכול באמצעות צ'ופסטיקס, הלא הם מקלות האכילה, ולא באמצעות סכין ומזלג וכמו כן, את הסושי אוכלים בשלמותו כדי לחוש את כל הטעמים המרכיבים אותו בכל ביס.

למה דווקא בשרון?

אם אתם שואלים את עצמכם למה דווקא סושי בשרון, הרי שיש לכך מספר תשובות. הראשונה והעיקרית היא, שאם אתם גרים באיזור או נמצאים בו ורוצים לאכול סושי איכותי, הרי שזהו הפתרון המושלם. תשובה נוספת לשאלה זו היא, שבאיזור השרון ניתן למצוא סושי איכותי ממסעדות איכותיות וכידוע, סושי הוא מאכל, שחשוב מאוד לקנות רק במקומות איכותיים ונקיים!

מעבר לתשובות שפורטו לעיל, חשוב גם לתפריטים המיוחדים והמגוונים, שמסעדות אסייתיות באיזור השרון מציעות לסועדים שלהן ובכך הן מאפשרות להם ליהנות ממגוון רחב של טעמים אסייתיים אותנטיים בלב ישראל.

מגשי פירות

בעבר, כאשר אדם היה מעוניין לשלוח מתנה יוקרתית ואיכותית לאדם אחר, הרי שהוא היה בוחר בזר פרחים יוקרתי שניתן לשלוח אותו לכל יעד. כיום, עדיין ניתן לשלוח זרי פרחים איכותיים ויפים כמתנה או כמחוות הערכה או אהבה לכל אדם, אולם מעבר לפרחים, ניתן למצוא כיום אלטרנטיבות אחרות ואיכותיות יותר אשר ניתן לשלוח אותן כמתנה לכל אדם אהוב ויקר. מגשי פירות חתוכים הם הדבר האידאלי כיום עבור כל אדם המקבל אותם במתנה ועבור צרכים אחרים.

מהם מגשי פירות

מגשי פירות הינם מגישים המכילים בהם את כל הפירות המיוחדים, האיכותיים, המפנקים והטעימים ביותר. הפירות יעוצבו על המגש באופן ייחודי ויוקרתי. שילוב פירות מפנקים, טריים ורעננים, החתוכים באופן מעוצב ואיכותי ומסודרים בצורה מושלמת על מגש, זהו דבר אשר מהווה כיום מתנה מושלמת שניתן לשלוח לכל אדם יקר ואהוב לליבכם. בעוד שפרחים נעימים להריח ונעים להציב ולצפות בהם בבית או בכל מקום נתון אחר. מגשי פירות חתוכים הם דבר מרהיב ביופיו, אשר מאפשר לאדם המקבל אותו ליהנות הן מהיופי הוויזואלי של המגש המעוצב והן מטעם הפירות האיכותי והעסיסי. מגשי פירות רלוונטיים גם עבור אירועים שונים. יצירת שולחן באירוע המיועד לקינוחים הכולל בו גם מגשים המכילים פירות טריים בצורה מעוצבת וייחודית, הופך את האירוע כולו לאירוע מרשים מאין כמותו.

כיצד בוחרים מגשי פירות

כאמור, למגשים המכילים בהם פירות, ישנם לא מעט יתרונות, הן כאשר בוחרים אותם עבור אירועים שונים והן כאשר בוחרים לשלוח אותם כמתנה. אולם, חשוב מאוד לבחור את המגשים הללו בצורה הנכונה והטובה ביותר, על מנת שהם אכן ישמשו לצורך מטרתם באופן האידאלי. לכן, בטרם בוחרים מגשי פירות יש לשים דגש על מספר קריטריונים:

 1. מגוון הפירות המוצע עבור המגש – מגש איכותי יכיל פירות ייחודיים ביותר שלא תמיד ניתן למצוא בשווקים השונים בעונה הרלוונטית
 2. איכות הפירות – הפירות חייבים להיות טעימים, איכותיים ועסיסיים, בכדי שהאדם המקבל אותם או בכדי שהטועמים אותם בכל אירוע שבו הם מוצבים, ייהנו מהטעם המושלם
 3. סידור ועיצוב המגש – המגש חייב להיות מסודר בצורה המעוצבת והייחודית ביותר. מגש מעוצב ומסוגנן באופן האידאלי יהיה תאווה לעיניים עוד בטרם טועמים את הפירות

מגשי אירוח בשריים, חלביים וצמחוניים

לפני כול הפקה של אירוע, מתכננים בקפידה תמיד מה יהיה אופי האירוע, איך יוגש המזון ועוד. אחת ההחלטות החשובות שיכולות להעניק הרבה אופי וסגנון לאירוע היא חברת קייטרינג שמגישה את המזון באמצעות מגשי אירוח. היום מגשי אירוח לאירועים הם הטרנד החדש. יש בהם הרבה יצירתיות מנעד של אפשרויות ואסתטיקה לעין. הם מגוונים ויכולים להכיל את כול סוגי המזון.

הזמנת מגשי אירוח לכול סוג של אירוע הם ללא ספק הפתעה נעימה לכול האורחים, ויש בהם קסם מיוחד. מדובר במנות קטנות, כך שכל אחד מוזמן ליהנות ממגוון שלם של מטעמים. מגשי אירוח יכולים להתאים לימי עיון או לכנסים, לישיבות בעבודה, להרמות כוסית, לבריתות, אירועים משפחתיים, ימי הולדת וכול תכנון חברתי שאותו מתכננים ורוצים להפתיע במגוון של מנות אישיות טעימות ומגרות.

מגשי אירוח חלבי                               

בראש ובראשונה מגשי אירוח חלביים פותרים בצורה מושלמת ומתחשבת את כול נושא הכשרות. אין אפילו אחד שלא יצליח ליהנות ממגוון מרשים ביותר של מגשי אירוח כשעליהם פרוסות להן מנות טעימות ויצירתיות, שבהן הושקעה מחשבה רבה עם הרבה מעוף, והכל בניצוחו של שף מיומן ומקצועי. מגש אירוח חלבי מכיל בתוכו חתיכות בשרניות של סוגי גבינות שנעוצות על קיסמים, מעוצבות בצורה יפה ואסתטית, קישים חלביים, מאפים חלביים, מגש אירוח חלבי מכיל בתוכו חלבי כריכונים שממולאים בגבינות שונות ומיוחדות, גבינות שמנת, גבינת גאודה, קממבר, עוד יהיה מתאים לשלב גם דג סלומון מעושן, סלט טונה ועוד.

מגשי אירוח בשרי                                                                                                         

מגש אירוח בשרי יכול להתאים באירועים של שעות צהריים שהרבה אנשים מחפשים את המנה המנחמת יותר על מנת שתשביע אותם, מנה שמתאימה לאמצע היום. לכן מגשי אירוח בשריים מגיעים עם סוגים שונים של נקניקים כגון: קבנוסים, נקניק סלמי, פסטרמה, כתף בקר, שייטל ועוד. אפשר שהנקניקים יגיעו נעוצים על קיסם עם שאר ירקות או על כריכונים עם ממרח חרדל ומיונז לצד פלטת ירקות חיים גדושה.  כמו כן, מגשי בר יכולים להגיע באמצעות חתיכות פאי בשר או פאי עוף פשטידות עם בשר וירקות, בורקסים ממולאים בבשר ועוד.

סוגי מגשי אירוח נוספים                                                                                                                    

לצד הכריכונים ולצד הגבינות או הבשרים תמיד ניתן לשלב גם מגשי אירוח צמחוני, הרבה אנשים היום בוחרים את דרך הצמחונות ויש היום מנעד של מאכלים שמתאימים לצמחוניים וגם לטבעוניים. מגשי האירוח יהיו תמיד גדושים בצבעוניות של מגוון ירקות כגון: מלפפון, גזר, עגבניות שרי, פטריות, גמבה ופלפלים צבעוניים, זיתים, בצל ירוק, קולרבי, צנוניות ועוד. לצד הירקות יהיה מונח מטבל מעניים ומגרה שאפשר לטבול בו את כול הירקות החותכים.

ישנן עוד הרבה אפשרויות של מגשי אירוח. מגשי אירוח הם צורת הגשה מקורית ומודרנית שמתאימה לטעמים של כולם ונגישה לכול אחד, האורחים שלכם יודו לכם על הבחירה המתחשבת ובעיקר הטעימה והמרהיבה.