דלפק למטבח

דלפק למטבח – מתקפל או קבוע?

דלפק למטבח מסייע מאד גם ליהנות מאזור עבודה ואזור אכילה רחבים יותר, והוא גם מוסיף מאד לעיצוב המטבח.

כיום ישנן כמה דרכים לייצר דלפק למטבח, כאשר הדרכים העיקריות היא באמצעות דלפק עץ מתקפל או דלפק שיש קבוע. אז כיצד בנויים הדלפקים ובמה כדאי לבחור? הכל בהמשך בקצרה, ובהרחבה מגוון דלפקים למטבח באתר שיש ניר צבי.

דלפק עשוי מעץ

דלפק למטבח העשוי מעץ הוא בדרך כלל כזה שיש לו את היכולת להתקפל. דלפקים מעץ עליהם להיות בנויים מעץ איכותי תוך שגודל המשטח מתאים לעיצוב המטבח והזרימה בו וסוג העץ גם עליו להתאים למטבח ולמאפיינים שלו. דלפק מעץ המתקפל מטה באמצעות שני צירים הוא כזה שניתן באמצעותו לבחור את הדרך שבה תוכלו לעבוד במטבח, והוא חוסך במקום רב. דלפק כזה ניתן להשיג ברשתות הריהוט, או שניתן לבנות אותו באמצעות נגר.

דלפק עבודה משיש

דלפק מסוג זה הוא קבוע מן הסתם ותפקידו לשמש מקום שבו ניתן לעבוד ואפילו להאכיל את בני הבית. כיום ישנם מגוון סוגי שיש ביניהם שיש אבן קיסר, שיש גרניט, שיש איטלקי, יש אוניקס ועוד.

כדי לבחור את גודל הדלפק יש להתחשב במקום הנתון לכם בחלל המטבח, ומכאן לבחור את סוג השיש וזאת לפי הטקסטורות שאתם צריכים לבצע אליהן התאמה בבחירת השיש, גודל השיש, והאיכות שלו. בחרו דלפק שיש רק מחברות המייבאות שיש איכותי.

אז במה בוחרים? בדלפק מתקפל או קבוע?

על מנת לבחור את הדלפק המתאים לכם, חשוב לבצע התאמה פונקציונאלית לפי המקום בחלל וכמובן לפי התקציב שלכם. בחרו את סוג הדלפק לפי המקום הנתון בחלל המטבח ולפי הפונקציונאליות שאתם זקוקים לה בעבודה במטבח.

בנוסף, חשוב שמשטח העבודה יתכתב בצורה טובה עם עיצוב המטבח. לדוגמא: שיש אבן קיסר יתאים למי שיש לו בית בסגנון מודרני וזאת בשל הנראות החלקה של השיש, דלפק עץ מעץ מלא יתאים יותר לבית כפרי.

עם זאת, כדאי לדעת שאפשר לבצע כל הזמן התאמות שונות של הדלפקים שאתם בוחרים לסגנון עיצוב המטבח שלכם, תוך שניתן להתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי הדרך הטובה ביותר לייצר משטחי עבודה מבלי לפגוע בנראות המטבח, או בגודל החלל שבו אתם עובדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *