קייטרינג בשטח

טיפים לבחירת קייטרינג חלבי כשר

הולכים לקיים חגיגה משפתית בקרוב? ואולי בכלל אירוע חברה או אירוע עסקי? זה לא סוד שהאוכל הוא הכוכב הראשי של כל אירוע, ואם לאורחים שלכם לא יהיה סופר טעים, האירוע שלכם יוגדר בתור נפילה רצינית. חשוב לכם לבחור קייטרינג חלבי כשר, ויש לא מעט כאלה בדרום, אבל איך בכל זאת בוחרים את הטוב ביותר? הרי לכם כמה טיפים שתמיד עובדים

כיום עם טרנד הצמחונות והטבעונות יש שפע של חברות קייטרינג חלבי כשר, וכל אחת מציעה סגנון המיוחד לה ותפריט מגוון משלה. כדי שתוכלו לדעת איזו מבין כל החברות היא האידיאלית ביותר להעדפות שלכם, יש לנו כמה טיפים חיוניים בשבילכם.

קודם כל, לבקש תעודת כשרות

אם ידוע לכם שבאירוע ינכחו אנשים שהכשרות חשובה להם, אין מספיק שחברת הקייטרינג תכריז על עצמה ככשרה – בקשו בשיחת הטלפון הראשונית שישלחו לכם לצד תפריט מפורט של המקום גם תעודת עסק וכן תעודת כשרות. אם יש למקום את כל האישורים, אתם יכולים להיות רגועים.

איכות, איכות, איכות – ללא פשרות

חשוב מכל בבחירת קייטרינג חלבי כשר הוא בחינת האיכות של החברה. אל תתפשרו על חברה לא מיומנת או לא מקצועית רק בגלל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. גם אם זה עולה יותר, איכות שווה את זה. אל תשכחו מה האורחים לא שוכחים מהאירוע, יותר מסידור הפרחים או מהמוזיקה הנעימה – האוכל. אם כבר אתם הולכים על קייטרינג חלבי, חשוב שהוא יהיה כל כך איכותי שהאורחים בכלל ישכחו שהיה חסר באירוע משהו שהם כל כך רגילים אליו – בשר. בשביל שזה יקרה חברת הקייטרינג צריכה להציע תפריט מגוון ככל האפשר שנעשה בו שימוש במיטב חומרי הגלם ובשיא הטריות.

קייטרינג שמנצח עליו שף מיומן

כאשר אתם יודעים שמאחורי התזמורת הקולינרית מנצח ביד רמה שף בטבע, שף מקצועי ומיומן ויצירתי, אתם יכולים להיות רגועים שהאירוע שלכם יהיה הצלחה מטורפת. שף מוכשר ידאג שכל המנות יהיו מוכנות כהלכה, עם חומרי גלם טריים ואיכותיים ביותר, וכן יוגשו בצורה יפה ומפתה על הבופה ואל השולחנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *