מתי צריך לחשוב על רכישת משאבות מים למזון?

מתי כדאי לשקול רכישת משאבה לשאיבת מזון? האם משאבות כאלה מתאימות לתחום התעשייה? ואילו סוגים של משאבות ישנן. כל המידע על משאבות בהמשך.

מהי משאבת מים?

משאבת מים היא מכונה שנועדה לשאוב נוזלים מאזורים שונים, והיא מופעלת על ידי מנוע מיוחד כאשר ישנם למשאבות מנועים מסוגים שונים. המשאבות הן משאבות ששואבות מים, מונעות לחות וסתימות, וישנן משאבות שנועדו לשאוב מוצרי מזון מחללי תעשייה.

אז אילו משאבות מים קיימות?

כיום ישנן מגוון משאבות מים, כאשר לכל סוג של משאבה ישנו מנוע ייחודי שמותאם לצרכים של המשתמש. המנועים השונים של המשאבות הינם מנועי בנזין, מנועים שעובדים על דיזל, מנועים חשמליים, ועוד כאשר ויש בנוסף משאבות שעובדות על הפעלה ידנית – אך אלו משאבות שמתאימות לשימוש ביתי ולא תעשייתי.

אז מתי צריך לחשוב על רכישת משאבות מים למזון?

משאבות מים למזון מתאימות בעיקר לצרכים תעשייתיים ולכן חשוב להתקין משאבות כאלה במפעלי מזון, מסעדות, בתי מלון, חדרי ייצור, בגני חיות ובכל מקום שבו חשוב שיתרחש פינוי מזון באופן מידי. אם יש לכם הצטברות רבה של מזון שאתם זקוקים לשאיבה שלו, משאבת מים יכולה להיות פתרון נהדר לפינוי הפסולת והנוזלים באופן מהיר ובטוח.

איזה משאבות כדאי לשקול לרכוש לפינוי ושאיבת מזון?

כאשר אתם מחפשים משאבות מים ישנם כמה סוגים שכדאי לבדוק:

משאבות מים לביוב וניקוזים – משאבות אלה יכולות לסייע לכם למנוע נזילות בחלל התעשייה.

משאבות להגברת לחץ מים – לחץ מים גבוה יסייע לכם לנקות מזון ממשטחים.

משאבות מים המיודעות לתעשייה – משאבות אלה מיועדות לתעשייה ומותאמת על ידי אנשי המקצוע לצרכים שלכם.

משאבות טבולות – משאבות מסוג זה מיועדות בעיקר לשאיבת פסולת, שמנים, מי קולחין ועוד.

פנייה למומחים

אם אתם זקוקים למשאבות לצרכי תעשיית המזון, רצוי לפנות לחברות המומחות ביבוא והתקנת משאבות מים למזון. מומחים מחברה המתמחה בתחום, יוכלו לסייע לכם לבחור את המשאבה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, ובכך לחסוך משאבים, כסף וזמן.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *