תוספי מזון לספורטאים

גיינרים כשרים מומלצים היכן מוצאים?

מהו גיינר וכיצד הוא מסייע לגוף? לפני שאתם מחפשים גיינרים כשרים, מומלץ להבין מהו גיינר ומה השפעתו על פיתוח הגוף.

אודות הגיינר

גיינר הוא בעצם אבקה שמשלבת בתוכה חלבון, פחמימות טובות וויטמינים. גיינר נועד בעיקר למפתחי שרירים והוא עוזר בבניית שרירים, פיתוח מסת השריר, עלייה במשקל והוא מעולה כתוספת לארוחה למי שאינו מצליח לצרוך את כלל החלבונים שהוא זקוק להם לפיתוח השריר.

אבקת גיינר מסייעת לגוף לחדש את מאגר האנרגיה שבו, אך היא מתאימה לאנשים שמתאמנים בכל יום בחדר הכושר ולכאלה במפתחים את גופם.

צריכת גיינר

כאשר אתם צורכים את האבקה חשוב לשים לב לכמה דגשים עיקריים:

  • שימו לב שהאבקה מתאימה לגופכם – חשוב לפני צריכת האבקה להתייעץ עם רופא המשפחה או עם תזונאית על מנת להתאים את כמות הצריכה של הגיינר למסת גופכם.
  • שימו לב כי הגיינר כשר – אם אתם שומרי כשרות, תוכלו להשיג את האבקה הכשרה בפארמים וחנויות מקוונות שמספקות גיינרים כשרים.
  • התאמת הגיינר לאורח החיים ולארוחות שלכם – חשוב לדעת שגיינר אינו יוצר במטרה להחליף את הארוחות המרכזיות ביום. הגיינר מטרתו להיות תוסף תזונה במידה ולא הצלחתם להשלים את התפריט היומי.
  • תרכובת הגיינר – שימו לב כי באבקה ישנם חלבונים באחוז גבוה כמו גם פחמימות שבונות שיריר וויטמינים. חשו בלבדוק כי הערך הקלורי באבקה אינו גבוהה.

האם גיינר הוא אבקת חלבון?

למרות שיש נטייה להתבלבל בין גיינר לאבקת חלבון חשוב לדעת כי אבקת חלבון היא אבקה בעלת ריכוז גבוה מאד של חלבון והיא מכילה עד 95 אחוזי חלבון, בעוד גיינר מכיל מידות שונות של חלבונים, פחמימות וויטמינים. לכן חשוב שתדעו מי מהשניים מתאים לכם. בנוסף גיינר מומלץ גם למטופלים באנורקסיה וזאת בשל הקלוריות שבו שעוזרות לעלות במשקל.

אז היכן מוצאים גיינרים כשרים?

כיום ישנן מגוון גיינרים מומלצים על ידי משתמשים. בפארמים שונים ניתן למצוא חוות דעת בתחום, ולגלות יותר על עולם הגיינרים ועל כשרותם.

בחרו את הגיינר המתאים לכם ביותר ורכשו אותו מחנויות מקוונות או פארמים שבהם ניתן להשיג גיינר כשר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *