קייטרינג בירושלים

אוכל לחתונה: קייטרינג חיצוני או של המקום?

כשאתם שוכרים מקום לחתונה שלכם שאלת השאלות היא הקייטרינג שאתם בוחרים לאירוע וממי להזמין, מהאולם עצמו או משירות קייטרינג חיצוני. סביר מאוד להניח שבעלי האולם ירצו למכור את השירותים שלו אבל אז השיקול שלכם חייב להיות עד כמה הוא אטרקטיבי לכם ומשתלם לכם לא רק מבחינת מחיר. בעלי אולם שייקחו כמובן מאליו את העבודה שהאולם שלהם מגיע אוטומטית עם קייטרינג שלו עלול שלא להשקיע בו ולכן גם האוכל והתפריט לא יהיו מושכים ומעניינים מספיק. כמו כן, אם יש לכם חלום מסוים שאותו רציתם להגשים בחתונה והוא לא יכול להגשים אותו, אין צורך להתפשר. אחרי הכל זהו האירוע שלכם ואתם משלמים.

בחירה לפי כשרות

יש אנשים שחשובה להם מאוד כשרות מסוימת שבעל האולם אינו יכול לספק, בכל הרצון הטוב. במקרים כאלה הוא יבין למה אתם חייבים להזמין קייטרינג מבחוץ ולהניח לכם לעבוד בצורה שנוחה לכם במטבחים שלו. קייטרינג בישראל הוא בדרך כלל כשר אלא אם כן מצוין אחרת, וזה די נדיר, למען האמת. בגלל העדפת הכשרות ולו המינימלית ביותר גם של אנשים חילוניים שהם מעט מסורתיים, לא אמורה להיות בעיה ברוב המטבחים. הבעיה נוצרת רק כאשר ידוע שבמשפחה או בין החברים יש אנשים ששומרים על כשרות מחמירה יותר וחייבים לספק להם את מה שמתאים להם.

קייטרינג ייחודי יותר מהאולם

הבחירה בקייטרינג במקום שירותי המטבח של האולם נובעת גם מכך שאולי מצאתם קייטרינג של מישהו שמציע אוכל ייחודי יותר שמדבר אליכם ואתם מעוניינים שיהיה זה שיאכיל את האורחים. במקרים כאלה קייטרינג זה יהיה באמת הרבה יורת אטרקטיבי לכם וכאדי לנסות אותו במקום זה של בעל האולם, אם הוא מגוון יותר, מציע אוכל לטבעונים שהוא לא נדוש מדי, אם התפריט לו יצירתי ואם באופן כללי הכיוון שלו מדבר אליכם יותר.

דוכני מזון

אחת ההעדפות הקלאסיות של עורכי חתונות היא להזמין דוכני מזון, במיוחד לשלב קבלת הפנים שלפני החופה. זה יכול להיות גם במקום הארוחה עצמה שמוגשת לשולחנות אם יש מספיק דוכני מזון שמתאימים לכך, וזה יכול להיות רק כגימיק נחמד כמו על האש, טאבון, גלידות ושייקים וסלטים שונים. במקרים כאלה מדובר גם בהצגה שלמה של בישול והכנה מול האורחים, מה שמוסיף עניין וטעם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *