נשירת שיער נשים

הכול אודות אסטמה של העור

למה זה קורה? פתאום מחילה לכם התפרצות של פריחה ואין לכם מושג למה. הידעתם? הגורמים לבעיה של אסטמה של העור הינם גם תורשתיים גם סביבתיים וגם קשורים באורח חיים. זה בא לידי ביטוי בהתפרצויות של גרד פתאומי ולא מוסבר. זה קורה ולכם אין מושג למה. כמו כן, הגורמים לכך קשורים גם בסטרס, תזונה לקויה ושאר הגורמים המוזכרים כאן.

הבנתם נכון, אם יש לכם פריחה במקומות שונים בעור, בקפלי המרפקים, ברכיים, צוואר, קרקפת ואפילו צוואר, ייתכן שאתם קשורים בזה- יש לכם אסטמה של העור. במיוחד עבורכם, כמה דברים שקשורים לבעיה ולהתמודדות.

אז איך זה קורה?

אם אמרו לכם שיש לכם אסטמה של העור, ייתכן והמערכת החיסונית שלכם מפרישה חומרים שמעוררים את האלרגיה הזו. זה בא לידי ביטוי בפריחה מלווה בגרד עז. זה למעשה הסימן הראשון.

מה הסימנים שזה הולך ומחמיר?

לרוב, כאשר דלקת העור הופכת לכרונית, העור מאבד מים ובמצב שאין לחות העור הופך מחוספס, יבש וכמובן ללא ברק.

איך מטפלים בזה?

קודם כל רצוי מאוד להשתמש בצמחי מרפא עם יכולת פעיות אנטיהיסטמינית, זה חשוב כי זה מפחית את תסמיני הדלקת ומחזק במקביל את המערכת החיסונית. כמו כן, זה גם יעיל לילדים קטנים ותינוקות ומאידך, להם מן הסתם חשוב לתת את הכמות הנכונה.

מה עוד ראוי לעשות?

משחות פורמולות שאף הן עשויות מצמחי מרפא. אפשר גם באמצעות כמוסות. המשחות למשל מכילות הרכב צמחים שתפקידו לעודד שיקום והתחדשות של רקמות העור שנפגע. זה חשוב ואפילו יעיל לקחת משחות כאלו כי הן ללא תופעות לוואי, ללא סטרואידים וטובות גם לתינוקות. אחרי הכול? מה שטוב לתינוקות יכול בהחלט להיות טוב גם למבוגרים.

וחשוב גם לעשות את זה

לקבל הדרכות לשינוי תזונה ואורח חיים. זה חשוב כי זה למעשה מתייחס לתזונה. הימנעות ממזונו מעוררי התפרצות, בהחלט שרצוי לא לאכול חריף. כמו כן, רצוי לבצע התעמלות מתונה, אורח חיים רגוע ומניעת התפרצויות. הדיקור הוא גם דבר טוב, לא מחייב להשתמש בו עם ילדים החוששים מכך. בגדול? היתרון של הדיקור בא לידי ביטוי כממריץ חומרים בגוף, מחזק מערכת חיסונית ובסופו של דבר ממתן את המחלה עד שהיא נעלמת לגמרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *