מבוגרים

דיור מוגן: לשמור על אורח חיים בריא גם בגיל מבוגר

הגיע הזמן למחוק את הסטיגמות ואת האלמנטים השליליים מהזקנה, מאחר שלמעשה זו אחת התקופות הטובות והמאושרות בחיי כל אדם, שעבר תקופה ארוכה של מסע חיים, בו הוא למד על בשרו אינספור דברים, חווה רגעים שאדם צעיר לא חווה, החכים וצבר הרבה זיכרונות. לאחר היציאה אל הפנסיה, זהו זמן מושלם להתחיל לחוות את ההנאות של החיים בצורה שונה, אחרת, ללא מחויבויות, ללא זמן מוגבל וללא הגדרות מתוכננות מראש. הילדים כבר גדולים וברוב המקרים כל אחד מהם כבר הפך להיות איש משפחה שלא זקוק לתמיכה הכספית של הוריו, מה שמקנה להם את החופש ליהנות מהחיים ולהעניק כעת לעצמם.

סביבת מגורים נעימה

בכדי ליהנות מהזמן הפנוי, ההמלצה הטובה ביותר היא דיור מוגן יוקרתי, המאפשר תנאי מחייה מפנקים ואיכותיים במגורים ברמה גבוהה, המשתווים לאירוח בבית מלון. במידה ויש בידכם את התקציב המתאים, כדאי לחפש אחר דיור מוגן יוקרתי שיספק עבורכם את מגוון האופציות ויעניק לכם סביבת מגורים נעימה שלא תכלול רק מגורים, אלא חברה, תרבות, פעילויות, טיולים ומגוון מתקנים שיאפשרו לכם לסגל אורח חיים בריא, כמו חדר כושר, בריכה וכדומה. בכדי ליהנות ממקום נעים ובטוח שישרה עבורכם תחושה של בית, תוכלו להתרשם בעצמכם מהמקום ולבחון האם ההרגשה שלכם מנבאת לכם כי זה המקום בו אתם צריכים לגור.

מה בית דיור מוגן יוקרתי כולל?

אומנם מדובר בחוויה לא קלה, בה תאלצו לעזוב את הסביבה המוכרת שלכם, את האזור הבטוח לכם ולעבור למקום חדש, לכן ההמלצה היא לחפש אחר דיור מוגן יוקרתי בקרבת מקום מגורכם הנכחי, בכדי שתוכלו לנסוע לבקר מידי פעם ואפילו להמשיך לעשות קניות במרכז הקניות אליו אתם רגילים. במסגרת בית דיור מוגן יוקרתי תוכלו ליהנות משירות של ניקיון ותחזוקה הולמת לדירה שלכם ולכל שאר המתקנים. כמו כן, לפי בקשתכם, תוכלו ליהנות משירותים נוספים של כביסה, גיהוץ, מתקני כושר, סדנאות, ערבי שירה, ריקוד, מופעים וכדומה. בעיקרון דיור מוגן מתאים לאנשים בגיל הזהב אשר יכולים להיות עצמאיים, אך ישנם בתי דיור המאפשרים גם לסיעודיים חלקית ליהנות מהדיור ומצמידים להם אנשי מקצועי שיסייעו להם במהלך היום יום.

מידע נוסף באתר של גני שרונים

מאת

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *