סדנאות בצק סוכר

סדנאות בצק סוכר – ללמוד לעצב את העוגה שלך

האם עצרתם ושאלתם את עצמכם מדוע סדנאות בצק סוכר הן מאוד פופולאריות לאחרונה? ייתכן שזה מכיוון שהשקעה בעוגות לחגיגת יום הולדת או לציון אירועים הלכה וגדלה בשנים האחרונות. אנשים כבר לא מסתפקים ברישום קצר על העוגה בקונדיטוריה בה קנינו את העוגה אלא רוצים שכל העיצוב של העוגה או עיצוב שיהיה על העוגה יציין את החגיגה.

מה זה בכלל בצק סוכר?

סדנאות בצק סוכר כשמן כן הן – סדנה שבה לומדים לעבוד עם בצק סוכר.  בצק סוכר הוא בצק שייעודו העיקרי הוא רידוד ועיצובו לצורות בהתאם למה שאנחנו רוצים. בשל כך המרכיבים שמרכיבים אותו הם: אבקת סוכר, אבקת ג'לטין, שומן וחומרים מקשים אחרים, גלוקוזה נוזלית, חומרי טעם וריח ויש כאלו שגם מוסיפים חלבון ביצה. סדנאות בצק סוכר ילמדו אתכם את המתכון הכי נכון להכין את הבצק סוכר בכי טוב לרידוד ועיצוב. הבסיס של בצק הסוכר הוא להן ומכניסים לו חומרי צבע כדי להגיע לצבע שאנחנו בוחרים. בדרך כלל חומרי הצבע הם בצורת ג'ל באחוז גבוה כדי לא לפגוע במרקם העדין של הג'ל. לאחר שהכנו את הצק לפי המתכון המתאים ביותר, אנחנו לשים אותו בעזרת אבקת סוכר או קורנפלור עד שהוא מספיק גמיש ואפשר לרדד אותו ולעצב אותו. בדרך כלל מרדדים אותו לעובי של חצי סנטימטר ומשטחים אותו על העוגה. חשוב מאוד שהבצק יושם על עוגה שאינה מצריכה קירור כי בצק סוכר אינו אוהבת לחות. הבצק נדבק לעוגה בעזרת ממרח כל שהוא. זה יכול להיות ממרח שוקולד, ממרח שהוא ריבה מסוג כל שהוא או קרם כל שהוא.

סדנאות בצק סוכר – מה לומדים שם?

בסדנאות האלו של בצק סוכר לומדים את כל הדברים שהוזכרו בפסקה הקודמת. בכל סדנה של בצק סוכר קודם כל ילמדו אתכם כיצד להכין בצק סוכר. אחר כך ילמדו אתכם איך לרדד ולעצב דמויות וצורות הקשורים לאירוע הנחגג ואתם מעוניינים שיעוצב בעזרת הבצק סוכר. יש סדנאות שילמדו אותך לעצב רק בשבילך שימושך האישי, זאת אומרת שאתה תעצב את העוגות שלך ואולי אף של חבריך. יש סדנאות שילמדו אותך ממש איך להתמקצע בבצק סוכר.