עיצוב שולחנות

בנושא יצרי כמו אוכל, הנראות והאסתטיקה של המנה הן חלק בלתי נפרד מהחוויה הקולינרית. אנו נהנים מהוויזואליות והיצירתיות שבאות לידי ביטוי בצלחות המוגשות בפנינו, דבר המשפיע על הטעם. הנראות והאסתטיקה קיימים גם בעיצוב השולחן , המראה משפיע על הרצון לאכול וגורם לנו להיות נינוחים ואף פותח בפנינו את התיאבון. קיים מגוון אינסופי של עיצובי שולחנות: עיצוב שולחנות לחתונה, עיצוב שולחנות לבר מצווה, עיצוב שולחנות לבת מצווה, סידורי פרחים לשולחן ועוד. גם במסגרת הביתית מקובל לקיים עיצוב לשולחנות מיוחד בערבי חג, בעת אירוח ואירועים אינטימיים.

עם השולחן בא התיאבון

מטבחים מגוונים ברחבי העולם משתמשים בתבלינים ובעשבי תיבול שונים המאפיינים את התרבות, המנהגים והסביבה. במקומות כמו הודו, מרוקו וגם בישראל, הצבעוניות והיופי שאנו פוגשים במאכלים השונים מהפנטים אותנו וויזואלית, זאת עוד לפני הטעימה וחווית האכילה עצמה.

אומנם אוכל מגרה וטעמים מענגים מאפשרים לנו הנאה קולינרית מעולה אך בכדי להשלים את החוויה קיימת התייחסות גם לצורת ההגשה, לכלי ההגשה ולמשטח שבו הכל קורה –  השולחן.

עיצוב שולחנות בעבר וכיום

בעבר לא ייחסו חשיבות רבה לעיצוב שולחנות ולאופן בו הוגש האוכל, אמנם פרשו מפה, סידרו מפיות תואמות,  הניחו סכו"ם לצד כלי האוכל ואף הדליקו נרות במרכז השולחן במטרה לייצר אווירה.

השולחן היה מאורגן ואסטטי אך לא היה זה שולחן מעוצב!

כיום עולם העיצוב בכלליותו הפך לעולם בלתי נדלה של רעיונות ואפשרויות וכך גם עולם עיצוב האירועים.

עיצובי שולחנות לאירועים ועיצובי שולחנות אירוח הם אומנות, בין אם מדובר בעיצוב שולחנות לחתונה, עיצוב שולחנות לחינה או עיצוב שולחנות לאירועים משפחתיים בבית.

עיצוב שולחנות לאירועים

עיצוב שולחנות באירועים מהווים חלק נכבד מעיצוב האירוע כולו לכן כדאי להקדיש שימת לב ומחשבה כאשר מגיעים לשלב תכנון עיצוב השולחנות. הקונספט העיצובי של השולחן הוא חלק בלתי נפרד מהקונספט העיצובי של האירוע ושל המקום בו מתרחש האירוע. לכן מעצבי אירועים מקפידים על הרמוניה  ועל זרימת הקו העיצובי ומייחסים חשיבות לפרטים הקטנים והגדולים כאחד – הם אלה שעושים את ההבדל והופכים את החוויה הכוללת למושלמת ובלתי נשכחת. כאשר מעצבים שולחן לאירוע דואגים לצבע, לקישוט המותאם לאופי האירוע ולאווירה הנדרשת, מקפידים על עיצוב מרכז השולחן שיכול להיות סידור פרחים מעניין וססגוני, פמוטים ועיצובי נרות שונים, כלי הגשה מיוחדים ועוד. מרכיבים אלה חשובים לחוויות האכילה ולאווירה באירוע כולו!

אמרלו עיצוב אירועים

אנו באמרלו עיצוב אירועים מומחים בעיצוב שולחנות לאירועים, ניסיון רב השנים שצברנו בתחום, הדיוק בכול פרט, היכולת להבין את צרכי הלקוח ולתרגם אותם לקונספט ייחודי שונה ומיוחד הם אלה המבדילים אותנו ומאפשרים לנו להוביל בתחום עיצוב האירועים.

בכדי לקיים עיצוב מושלם אנו משתמשים באלמנטים דקורטיביים מיוחדים, אם גם אתם מתכננים אירוע, אל תשכחו לדאוג לעיצוב השולחנות לצד הקייטרינג המשובח והבר האטרקטיבי.

אנו באמרלו עיצוב אירועים נשמח להכיר אתכם וליצור עבורכם את האווירה המושלמת!
לנו המשימה מהנה ולכם התוצאה בלתי נשכחת.
טלפון: 050-9710166
כתובת דוא"ל: AMARELU7@GMAIL.COM 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *