מקרר אלכוהול

מקררים לאלכוהול – בירה ויין

יש מקררים ייעודיים למטרת אחסון של משקאות אלכוהוליים בלבד. מאמר זה יגולל בפניכם מהו מקרר יין וכיצד ניתן לבחור בצורה הנכונה את מקרר הבירה והיינות שלכם לבית או למקום העבודה.

מקררי יין- דרישה הולכת וגוברת

בשנים האחרונות ניתן לראות התעניינות הולכת וגוברת ליינות איכותיים וביקור ביקבים איכותיים בישראל. בהתאם הדרישה למקררי יין תופסת תאוצה ואנשים רבים מחליטים לקנות מקרר מיוחד שיעזור להם לשמור על היינות האיכותיים שלהם בצורה הטובה ביותר ולתקופות זמן ארוכות. מקררי היין והבירות שומרים על המשקאות האלכוהוליים השונים באמצעות הפרמטרים הבאים:

  • טמפרטורה– תמיד ניתן לכוון את הטמפרטורה של המקרר לזו שממליץ עליה יצרן היינות. הטמפרטורה תמיד תהיה קבועה לסוג היינות אותם מעוניינים למקם במקרר.
  • תנוחת הבקבוק– המקררים בנויים בצורה כזו שניתן יהיה להניח את הבקבוק בצורה בה היין יישמר בצורה הטובה ביותר.
  • תאורה– אפקט האור משפיע רבות על היין ומשקאות האלכוהול ולכן מקררים לאלכוהול ובייחוד ליינות יהיה בעלי תאורה מיוחדת ליינות או שניתן יהיה לכוון את התאורה שלהם בצורה שתתאים לסוג היין אותו החלטתם לקרר במקרר היינות שלכם.
  • לחות– יש אחוזי לחות מומלצים לסוגים שונים של יינות. חשוב לוודא שניתן להתאים את אחוזי הלחות במקרר לסוג היין אותו מעוניינים למקם בו. חשוב שהמקררים יכללו בקרת לחות וזאת על מנת שלא נחווה מפח נפש כאשר נפתח בקבוק יין ונבין שהיין לא נשמר כהלכה וזאת משום שחמצן מבעד לפקק השעם וקלקל את היין או שהיין התייבש.

לסיכום, אם אתם משתייכים אל חובבי השתייה, קרוב לוודאי שקניית מקרר לאלכוהול תשרת אתכם בצורה נפלאה. כאן יובטח לכם שהמקרר ישמור על המשקאות האלכוהוליים בצורה אופטימאלית, דבר שיאפשר לכם ולאורחים שלכם ליהנות מבירות קרות ויינות איכותיים שטעם נשמר.

היכן תוכלו למצוא מקררים אלו ואחרים? באתר לנדרס >>

 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

מארק כהן

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

אולי יעניין אתכם...

טאבון ביתי
אביזרים
shay

מה ניתן להכין בטאבון ביתי?

יש לכם טאבון ביתי? חושבים לרכוש לכם אחד כזה? שימו לב – מדובר על כלי נפלא שמאפשר לכם להפיק מאכלים מעולים במגוון רחב למדי. הבה

קרא עוד »
תכנון מטבחים למסעדות
מסעדות ובתי קפה
shay

תכנון מטבחים למסעדות

בין אם אתם פותחים את המסעדה הראשונה שלכם ובין אם אתם רוצים לבצע שיפוץ נרחב בו, תצטרכו לתכנן את המטבח שלכם ברמה הגבוהה ביותר. תכנון

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​