מאמן כושר אישי

למה כדאי להתאמן עם מאמן כושר אישי

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים אשר מתאמנים בחסות מאמני כושר אישיים. אלה מארגנים להם תוכנית אימונים אישית ועובדים איתם באופן צמוד בבית או בפארקים וגינות ציבוריות, אלה דואגים לעבוד איתם על פי בקשתם, במשך כמה פעמים בשבוע, מתוך כוונה לעזור להם להיכנס לכושר, להפחית במשקל, לחטב את הגוף או לפתח את השרירים.

אימון עם מאמן כושר אישי הוא דבר חדש יחסית, אשר אנחנו יכולים למצוא לו שני מקורות עיקריים.  מקור אחד הוא אימון עם מאמן כושר שעובד איתנו צמוד בכל מקום שנבחר, מקור שני הוא, מאמן כושר אישי שעובד איתנו צמוד במסגרת מכון כושר. במקרה כזה, מדובר על מאמן מטעם המכון אשר אנחנו יכולים להשתמש בשירותיו מתי ואיך שנרצה.

עולה שאלה, מדוע מומלץ לנו להשתמש בשירותיו של מאמן כושר אישי, אם אנחנו יכולים לעבוד עם עצמנו או לעבוד עם תוכנית אימונים אשר משתנה אחת לתקופה על ידי אחד מהמדריכים במכון.

יש לכך מספר תשובות, כשהעיקרית שבהן היא רמת המיקוד שלנו. כשאנחנו עובדים עם מאמן כושר אישי. כשאנחנו מתאמנים בצורה כזו, הרי שהמאמן יכול לעקוב אחרינו באופן הדוק לבדוק כל פעולה וכל תרגיל שאנחנו עושים, לראות אם אנחנו מתקדמים על פי היעדים ואם אנחנו עומדים ברף שלנו. זה כמובן דורש ממנו רמה גבוהה מאוד של סבלנות, זה דורש ממנו רמת גבוהה של ידע, יכולת להתאים את עצמו אלינו ויכולת לקרוא נכון את המפה, כך שאם אנחנו זקוקים לשינוי מסוים, הוא יכול להתבצע בו במקום בלי שזה יפגע ביכולת ההתקדמות שלנו.

סיבה אחרת היא, זמן ומחויבות. הרבה פעמים העבודה עם מאמן כושר אישי נועדה לחסוך לנו זמן וליצור אצלנו מחויבות. במקום שאנחנו נצטרך לפנות זמן בשביל להגיע למכון כושר, מה שבהכרח אומר שאנחנו נידרש למחויבות גבוהה מאוד, דבר שהוא לא תמיד אפשרי מצידנו, הרי שאם שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי, אנחנו מרגישים הרבה יותר מחויבים וחשוב לא פחות, הוא יתאים את האימונים לזמן שלנו, מה שיקל לנו על כך.

הסבר שלישי ואחרון הוא, יתרון בעבודה עם מאמן כושר אישי הוא, שאנחנו יכולים לעשות את זה במקומות שונים, אחנונ לא מחויבים לעשות את זה במכון כושר, אנחנו יכולים לעבוד איתו בפארק, בחוף הים, בגינה הציבורית, בבית, אנחנו בוחרים את המקום שנוח לנו ושם זה מתקיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *