קייטרינג בשטח

מהו קייטרינג בשטח ולאיזה אירועים הוא מתאים?

אוכל זהו צורך בסיסי של האדם הכולל חוויה רגשית וחושית. כל מנה שנאכלת במקום שאיננו קונבנציונאלי ושגרתי, הופכת את חווית האכילה שלנו למרגשת ומסקרנת עוד יותר. כשאנו מחוץ לביתנו, כל חווית האכילה מקבלת טעם מיוחד המלווה אותנו גם זמן רב אחרי שאנחנו מסיימים לאכול.

קייטרינג הינו שירות המספק אוכל, תבשילים וקינוחים, לכל מקום בו הוא נדרש. נהוג לחשוב על קייטרינג כמשהו ביתי שבעיקר מתקיים בגני אירועים או בחצר הבית, אך בשנים האחרונות התפתח קייטרינג בתנאי שטח המספק שירותי קייטרינג במערות, בפרדסים, בנוף הררי, בחוף הים ועוד. לאירועים הכוללים קייטרינג בשטח יש צורך בשירותי הסעדה ייחודיים, בשל תנאי השטח כמובן. כאשר קייטרינג מתקיים בשטח, הוא מחייב התמחות בבישול והסעדה בתנאים שונים ופחות נוחים מאשר אלו המבשלים באולמות, מסעדות ומטבחים ביתיים. בנוסף, קייטרינג שטח מחייב להשתמש בכלים ובציוד מקצועי המאפשר לבשל, לחמם, לקרר ולהתנהל בכל תנאי השטח בו האירוע מתקיים. כמו כן, יש חשיבות יתרה להקפיד על ניקיון והיגיינה בתנאי שטח, זאת על אף הקשיים הלוגיסטיים. נכון שלא לא ניתן להכין כל מנה או תפריט בתנאי שטח, אך המקצועיות והניסיון של החברות בתחום ההסעדה בשטח תבטיח לכם חוויה חושית, מקורית, מיוחדת ועשירה בטעמים מעוררים בכל אירוע ובכל תנאי.

חושבים לארגן אירוע בשטח? מתלבטים האם קייטרינג בשטח יתאים לאירוע שלכם? לפניכם אירועים נפוצים בהם עורכים קייטרינג שטח, אך כמובן שהיד נטויה וניתן לתאם אירועים נוספים עם חברות המתמחות בתחום:

  • חתונה שאיננה מתקיימת באולם אירועים
  • יום הולדת
  • ערבי חברה
  • ימי גיבוש לעובדים
  • בת או בר מצווה

חשוב לציין שיש חברות קייטרינג שטח המספקות שירותים נוספים לאירוע, כמו: כסאות, שולחנות, אוהלי ענק, כריות ישיבה, תאורה והגברה, במות, חשמל, מטבח, מתחמי נוחיות ומקלחות, וכל אלמנט אחר הדרוש כדי להשלים את הדרישות באירוע. שירות כזה יכול לחסוך הרבה "כאב ראש" והתעסקות עם נותני שירות נוספים ועם לוגיסטיקה מורכבת. כמובן שיש לבדוק מול החברה ובהתאם לצורך שלכם את האפשרויות שהם מציעים. בשורה משמחת היא כי הביקוש בתחום ההסעדה בשטח יצרה תחרותיות בתחום, מה שהוביל לירידה במחירים ולכך שאנשים רבים יותר יכולים לבחור בחוויה זו באירוע שלהם. הידע, היכולות והיצירתיות של חברות מקצועיות בתחום ההסעדה בשטח מבטיחים הנאה מרבית מהיתרונות של ארוחה בשטח, בין אם כחלק מאירוע גדול מרגש ובין אם בסופו של טיול מגבש, ומבלי להרגיש כלל את החסרונות שעלולים להפריע בארוחה שכזו.