מסנן אבנית

בשביל מה בכלל צריך מסנן אבנית?

אבנית נתפסת כבר שנים רבות כגורם נזק משמעותי במוצרי חשמל שונים, מה שמעורר את התהייה מה זה בכלל אבנית, ואיך אפשר למנוע אותה. אם כן חשוב להתחיל ולהבין שאבנית נוצרת כתוצאה מריכוז גבוה של מינרלים כמו סידן ומגנזיום.

הוספת המינרלים היא סוגיה שמעוררת דיון בקרב מומחים רבים, שהרי יש מי שטוען שיש להם יתרונות בריאותיים, אבל העובדה שהם יוצרים אבנית היא שמעוררת את המחלוקת. האבנית למעשה מביאה עמה רכיבים שהם מזיקים לבריאות, גם אם ניתן לומר שהוספת המגנזיום יכולה, למשל, למנוע מחלות לב. מאחר ומשרד הבריאות בישראל דווקא תומך בהוספת מגנזיום למי השתייה, יש צורך לנסות להתמודד עם האבנית – ולצמצם את החשיפה אליה. מכאן נובעת חשיבותו של מסנן אבנית.

מסנן אבנית – מה הוא?

כפי שציינו, אבנית עשויה לגרום לנזקים לגוף האדם, כמו פגיעה בשיניים או בחניכיים למשל, אבל גם לנזקים משמעותיים במכשירים שיש להם מגע מסוים עם מי הברז, כמו הצנרת וגופי החימום, לדוגמה. הפתרון לשלל הבעיות הללו הוא השימוש במסנן אבנית. מאחר ודרך יעילה ביותר לטפל באבנית היא למנוע מראש את היווצרותה, התקנת מסנן אבנית היא צעד חיוני בדרך הזו. נכון, מדובר בהשקעה כספית מסוימת, אבל הדבר נכון גם כאשר מתייחס לקרב מול האבנית, ובשני המקרים כדאי לעצור ולקחת בחשבון שיקולי עלות מול תועלת, שכן אנשים רבים עשויים להתברר כרגישים מאוד לאבנית או לחומרים שאיתם מנקים את המכשירים הפגועים.

 

שיפור איכות המים

מסנן אבנית ללא ספק מסייע לשיפור איכות המים, אבל השיפור איננו מתבטא רק בהקשר הבריאותי, אלא גם ובעיקר בשיפור בטעמם של מי השתייה. כמובן שהשיפור הבריאותי הוא החשוב ביותר, משום שברור וידוע כי שתיית מים נקיים היא חיונית לגופנו. לכן חשוב מאוד לבחור מסנן אבנית תקני ומורשה שיסייע בסילוק האבנית ובהעלמתה. בדקו היטב את המסנן המוצע לכם, וודאו שיש לו תו תקן ושהוא אכן מסוגל לספק לכם את השקט הנפשי שאתם צריכים בכל הקשור לסינון מי הברז שלכם. מוצר תקין ואיכותי יעזור לכם להבטיח מי איכותיים ונקיים, ויעזור לכם לשמור גם על הבריאות וגם על מוצרי החשמל השונים, שעשויים להיפגע גם הם מהנזקים הקשורים באבנית. אם יש נושא שבו רצוי שלא להתפשר, זה הנושא הזה. שהרי אם המים הם מקור החיים ושתיית מים נקיים היא קודם כל טיפול נכון בגוף שלנו, למה שנתפשר?

 

מאת

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *