כריכים חלביים

כריכים חלביים – כאן מארחים בכיף

סביר להניח שנתקלתם בדילמה הקשה הזו, רגע אחרי שניתקתם את הטלפון והבנתם שהזמנתם הביתה כמות רבה של אורחים שצריך גם להאכיל. האינסטינקט שלכם הוא בטח פאניקה, כי מי רוצה להתחיל לתכנן תפריט לכל האנשים האלה ולמי בכלל יש זמן לעצור בסופרמרקט בדרך מהעבודה?

לסוגיה הזו יש פתרון פשוט למדי, משום שהיום אפשר לסיים את כל ההכנות בשיחת טלפון אחת פשוטה שבה תקבעו את התפריט – ומישהו אחר יכין, יסדר ויגיש לכם אותו לפתח הדלת. התפקיד שלכם הוא לבחור את סוג האוכל שיוגש, וליהנות מהערב שלכם.

ארוחה חלבית בלי מאמץ

כשאתם מארחים חשוב שתתייחסו למגבלותיהם של האורחים שלכם – האם מישהו מהם שומר כשרות או נמנע מאכילת בשר? אתם יכולים להימנע מחוסר נעימות ולהרכיב תפריט שמורכב מסלטים, סנדוויצ'ים חלביים ושלל פינוקים על טהרת החלב. למעשה, תפריט כזה הוא גם מתכון להצלחה, שהרי כל אחד מאיתנו אוהב כריך איכותי, ירקות טריים ואולי גם קיש עשיר וחם או אנטיפסטי. אם תרכיבו ארוחה כזו, וזה אפילו לא משנה אם מדובר בארוחת בוקר, צהריים או ערב, הסיכוי שלכם לטעות שואף לאפס.

גם לאירוח עסקי

תפריט שכולל כריכים חלביים ומגוון של סלטים הוא הצלחה גדולה לא רק לאירוע פרטי בבית, אלא גם לאירוע עסקי. אם אתם מארחים לקוחות חשובים, שותפים עסקיים, או ישיבת דירקטוריון ארוכה, אתם יכולים לדאוג לאוכל בריא וטוב לנוכחים, כזה שיגרום להם להרגיש שמישהו דואג להם. תוכלו להציע להם סלטי ירקות מגוונים, פלטת ירקות טריים או קלויים, מגש לחמים עם מטבלים וממרחים שמאפשרים הרכבה עצמית של כריכים, כריכים חלביים מוכנים, קישים, פוקאצ'ות ועוד רשימה ארוכה וטובה של אפשרויות. אגב, זוהי אפשרות מוצלחת מאוד גם לאירוע עובדים, בין אם מדובר בהרמת כוסית לכבוד החג או בפעילות גיבוש כלשהי.

מוכן להגשה

כמו שכבר אמרנו, הזמנת ארוחה מוכנה שכזו חוסכת לכם הרבה עבודה ולא מעט כאבי ראש, אבל היא חוסכת לכם גם את פרויקט סידור האוכל. במקום שתחתכו ירקות בעצמכם ותסדרו אותם כמו חיילים על המגש, אתם יכולים לקבל פלטות ירקות יפה ומוכנה להגשה בלי שתוציאו את הסכין מהמגירה. אם אתם בוחרים להגיש כריכים חלביים תוכלו לקבל מגש אירוח מדוגם ומרשים שתוכלו פשוט להניח על השולחן ולהביט בו מתרוקן במהירות שיא. אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם, אם יש לכם זמן ואנרגיות להשקיע בתכנון, קניות והכנות. או שאתם יכולים לחסוך את כל זה ולהרגיש שאתם בעצמכם אורחים באירוע שלכם!

מאת

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *