דברים שכדאי לדעת על שוקולד

דברים שכדאי לדעת על שוקולד

אם גם אתם שייכים לאותם האנשים שחולמים על שוקולד בימים ובלילות, הגיע הזמן שתיהנו ממנו קצת יותר. היום, כשאפשר לקחת חלק בחוויות כמו סדנאות שוקולד בעבודת יד אתם יכולים להכיר את המוצר הזה הרבה יותר מקרוב, וכך תגלו שיש לו מרכיבים רבים.

אחת החברות המובילות בארץ בהעברת סדנאות שוקולד, היא "שוקולוקו". את אתר החברה תמצאו כאן:

http://www.chocoloco.co.il/

בין המרכיבים השונים של השוקולד ניתן לראות: סוכר, וניל, לציטין, אבקת חלב, עיסת קקאו וחמאת קקאו. כל הדברים האלה ביחד משתלבים לטעם המופלא שכל האנשים חולמים עליו מידי פעם, אותו טעם שגורם להפרשת חומרי הנאה בגוף ומעורר את החושים.

בנוסף, מחקרים הוכיחו כי ריח השוקולד מסייע בשיפור מבצ הרוח. כמו כן, מעבר לטעמו המדהים, קקאו, שהוא מרכיב מרכזי בשוקולד איכותי, משפיע לחיוב על פעילות המוח, מצב הרוח והעירנות.

איכות השוקולד

במסגרת סדנה של שוקולד בעבודת יד תוכלו ללמוד גם לא מעט על איכות השוקולד עצמו, וכך תגלו שלא אחת מה שקובע את האיכות זה אחוז מוצרי הקקאו. מעבר לכך, גם לשאלה באיזה אקלים גדל העץ יש השפעה ישירה על האיכות ועל הטעם הסופי, כך שבסופו של דבר אתם תראו שתלמדו בסדנה לא מעט.

יוצרים שוקולד לבד

אם החלום שלכם היה לדעת איך יוצרים שוקולד ואם רציתם פעם לעשות את זה, הגיע הזמן שגם אתם, כמו רבים אחרים, תגשימו את החלום הזה כי זה לא מסובך. בסדנאות השוקולד הקיימות תוכלו ללמוד על שוקולד בעבודת יד, להכיר את השלבים וגם לעשות את זה בפועל.

בנוסף, מדובר על עניין מאוד יצירתי כי כל אחד יוכל ליצור את השוקולד על פי ראות עיניו ועל פי העיצוב שבו הוא בוחר, כך שזה לא מפתיע שבסופו של דבר בתום הסדנאות האלה יש סוגים רבים של שוקולדים. יש משהו מרגיע, וטעים כמובן, ביצירה כזאת כך שברור למה כל כך הרבה אנשים נמשכים לזה וכדאי גם לכם לנסות זאת.

 

מאת

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *