לימודי בישול

איך בוחרים בית ספר ללימודי בישול

בחירת בית ספר ללימודי בישול צריכה להיעשות לאחר ההחלטה מה אתם מעוניינים ללמוד ובירור לגבי אותו בית הספר שיספק לכם את מסלול הלימודים או הקורס המקצועי ביותר בתחום הבישול, האפייה, הקינוחים ועוד.

מסלולי לימודים רבים- בישול

כל אחד והרצונות שלו. כאשר מדובר על בישול יש אנשים שמעוניינים להירשם אל מסלול לימוד שנתי, יש כאלו שמעוניינים להירשם אל קורס קצר יותר בתחום מסוים ויש כאלו שכבר עובדים ועוסקים בתחום ומעוניינים להרחיב את הידע שלהם על ידי הרשמה אל לימודי המשך, כלומר לקורסים למתקדמים בנושאים שונים של האוכל. כיוון שיש הרבה צדדים לבישול, כל אחד צריך להחליט וזאת טרם תחילת חיפוש בית הספר אליו הוא יירשם, מה הוא מעוניין להיות כשהוא יהיה גדול. טבח, קונדיטור, לעסוק בבישול במסגרת חובבנית או להתמקד ולפתח תחום אחד של בישול.

דיאטה מהירה

בחירת בית ספר לבישול

יש הרבה צדדים לבישול ולכן כל אחד צריך לברר איזה בית ספר לבישול מציע את מסלולי הלימוד בו הוא מעוניין:

  • קורסי בישול- יש בתי ספר לבישול שמציעים סוגים שונים של קורסי בישול, אם מדובר על קורסים שמיועדים לאנשים שמעוניינים ללמוד את הבסיס של הבישול והאפייה, אם מדובר על אנשים שמעוניינים להתמחות באפייה או בישול של מאכלים ספציפיים ואם מדובר על מומחים בתחום שמעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום מסוים של הבישול. קורסי בישול בדרך כלל ממוקדים ויכולים להימשך מספר פגישות בודדות עד מספר חודשים.
  • לימודי קונדיטוריה- כאן מדובר על תחום לימודים שכולל את כל הקשור אל פטיסרי ואפייה ישראלית. תמיד חשוב לברר שלימודים אלו מתאימים לאנשים שמעוניינים ללמוד את רזי עולם הקונדיטוריה מהבסיס.
  • השתלמויות- כאן מדובר על לימודים מתקדמים בתחומים שונים של הבישול, אם מדובר על קורסים שעיקרם המטבח הסינגפורי, תאילנדי, עולם הקונדיטוריה והמאפים, קורס שוקולטייר, כיתות אומן מעשיות ועוד.

לסיכום, בחירת בית ספר של לימודי טבחות צריכה לכלול בדיקה שבית הספר אכן מציע את אותו מסלול אליו אתם מעוניינים להירשם, שמדובר על בית ספר בעל מוניטין מוצלח בתחום, שהלימודים משלבים תכנים עיוניים ופרקטיקה ושצוות המורים בעל ניסיון רב בתחום.

מאת

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *