כיור כפול למטבח

כיור כפול במטבח – מתי נצטרך את זה?

כיורים כפולים הגיע למחוזותינו כבר בשנות ה-80 ורבים המטבחים שיש בהם יורים כאלה משמע: שני כיורים צמודים אחד מימין אחת משמאל. כיום בשנות האלפיים עדיין ניתן למצוא מטבחים שיש בהם שני כיורים ומאד מקובל לבחור  בשני כיורים במטבח אחד.

אבל מתי נצטרך כיור כפול למטבח?

שני כיורים מתאימים בכמה מקרים כמו למשל במקרה של מטבח כשר שבו צריך הפרדה בין כלי בשר לכלי חלב. במקרה כזה אפשר לעשות את ההפרדה בקלות ולהניח את הכלים בכיור ים לפי ההתאמה. לאחר מכן אפשר להכניס את הכלים למדיח כאשר בכל פעם בוחרים מכניסים כלים מהכיור,  שיטה זאת מתאימה גם למי שאין לו מדיח.

כיור מטבח כפול מתאים גם למקרים שיש יותר מידי כלים בכיור, שני כיורים יהיו פתרון מושלם ויעזור להתמודד עם הבלגן. במקרה כזה אפשר לעשות סדר בכלים ולהפריד ביניהם כדי שייווצר פחות כאוס במטבח.

גם במקרה של דירות שותפים שני כיורים יהיו פתרון מושלם! שני כיורים מספקים את הדרך להפריד בין הכלים של השותפים ובכך לא להתווכח על שטיפת הכלים.

כיצד בוחרים כיור כפול?

כאשר אתם בוחרים כיור כפול למטבח שימו לב כי הוא עשוי נירוסטה ומתאים למידות של משטח העבודה שלכם. חשוב שהכיור יהיה בגובה מתאים לשטיפת כלים ללא מאמץ ויש לבחור מוצר שיתאים לעיצוב המטבח שלכם ולעיצוב הכללי של הבית.

לסיכום, כיורים כפולים מתאימים ממגוון סיבות תביני מדובר בצורך בכשרות או בסדר ולכן חשוב להזמין את הכיורים היפים והמתאימים ביותר למטבח שלכם.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

כללי
shay

מנות מנצחות בקייטרינג חלבי כשר 

אם אתם מארגנים אירוע חברה או אירוע משפחתי ומעוניינים בשירותי קייטרינג חלבי, הרי שיש מבחר עצום של מנות מעולות שתוכלו לכלול בתפריט הקייטרינג של האירוע

קרא עוד »
מטבח 2 מטר
אביזרים
shay

למי מתאים מטבח 2 מטר

עד כמה שזה יכול להיות נחמד לצאת למסעדה או להזמין אוכל מוזמן לבית, זה עדיין מאוד מהנה ונעים לשבת לארוחה שאותה מכינים בצורה עצמאית לגמרי

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​