הסרת שיער SHR

דגשים עבור הסרת שיער לעור כהה

אנו הישראלים אוהבים לצאת לחופי הים בעונת הקיץ החמה, לראות ולהיראות. ישראל בורכה בקיץ חם וחופי ים נהדרים לשם הישראלים יוצאים. אך ישראל בורכה בעוד דבר – גברים וגם נשים הסובלים משיער גוף מיותר. ישנם אנשים אשר הדבר יוצר אצלם אי נוחות, הם רוצים להראות את גופם בחוף הים ומתביישים בחיפוי הפרווה שיש להם. בשביל זה בדיוק המציאו את הסרת השיער.

ישנן שיטות שונות להסרת שיער גוף מיותר, יש המגלחים,  יש המחמצנות ויש גם מריטות בשעווה חמה. גברים וגם נשים מגלים עניין רב בהסרת שיער. השיטות שהזכרנו הן שיטות זמניות בלבד המחזיקות מעמד ימים בודדים ומשאירות עור מגורה. הן אינן פרקטיות ולכן אנשים רבים בוחרים בשיטות של הסרת שיער לצמיתות. אחד השיטות היעילות ביותר להסרת שיער היא באמצעות לייזר. ישנם טיפולי לייזר המשיגים תוצאות טובות מאוד של הסרת שיער ודילול שיער.

שנים רבות הסרת שיער בלייזר הייתה פריבילגיה של אנשים בעלי עור בהיר בלבד. דווקא בישראל, המרובה בבעלי עור כהה, נשארו רבים ללא מענה. הסרת שיער לעור כהה תמיד נחשבה לבעיה בתחום טיפולי הלייזר. מקור הבעיה הוא בצורה בה פועל הלייזר, קרן הלייזר פוגעת בחומרים בעלי צבע כהה ושורפת אותם. כאשר אלו הם זקיקי השערות זהו בדיוק הדבר שאתם רוצים. שיער כהה ועור בהיר היו השילוב האידיאלי עבור מכשירי הלייזר הישנים והסרת שיער לעור כהה נחשבה לבלתי אפשרית עבור כהי עור בגלל סכנת הכוויות והצריבות. למעשה רק אחוז קטן מהאוכלוסייה יכול  היה לעבור טיפולי לייזר מכיוון שלכמה אנשים בעלי עור בהיר יש שיער כהה?

השינוי הגדול החל כאשר יצא לשוק מכשיר ה Super Hair Removal או כמו שאומרים בקיצור הסרת שיער בלייזר SHR. מכשיר זה חולל מהפכה טכנולוגית אשר אפשרה טיפולים להסרת שיער עבור כהי עור. זוהי מהפכה של ממש מכיוון שעד המצאתו של מכשיר זה, טיפולי לייזר וגם טיפולים אחרים להסרת שיער נחשבו מחוץ לתחום עבור בעלי עור כהה.

כיום ניתן לבצע  הסרת שיער לבעלי עור כהה בקלות בעזרת מכשיר ה SHR. הטיפול במכשיר הלייזר דורש סדרה של טיפולים. בדרך כלל מודבר על סדרה של כשמונה עד חמש עשרה טיפולים, תלוי בתוצאה הרצויה ותלוי בעקשנות השערות שלכם. את הטיפולים עושים בתדירות של בין חודש לשלושה חודשים. בניגוד לשיטות הלייזר הישנות, בטיפולי SHR ניתן ללכת לים ולהיחשף לשמש בין הטיפולים. הדבר היחיד שיש להימנע ממנו הוא מחשיפה לשמש ביומיים שלפני הטיפול.

אז אם כמו הרבה ישראלים אתם בעלי עור כהה וסובלים מהתופעה של שיעור יתר, בעזרת מכשיר ה SHR תוכלו להיפטר מהשערות אחת ולתמיד.

 

מאת

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *